Μάυρη λίστα παικτών

  • Δημιουργός θέματος Zekapacho
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
κάνω αυτό το θέμα με σκοπό την προστασία των πόλεων από άτομα τα οποία προσπαθούν να μην καταβάλουν έστω και τα 100$-300$ που στοιχίζει στις πόλεις το πάσο για ψώνια.
τέτοια άτομα λίγο πολύ έχουμε συναντήσει αρκετοί ιδρυτές με περιπτώσεις όπως: να μπαίνουν στην πόλη, να ψωνίζουν και να μην καταβάλουν το ποσό που έχει συμφωνηθεί ή να είναι υποτιθέμενα ενδιαφερόμενοι να γίνουν μέλη στην πόλη και μόλις πάρουν αυτό που θέλουν να φεύγουν.
για την προστασία των πόλεων λοιπόν μιας και άνοιξε ο κόσμος 2 και τα φαινόμενα θα πολλαπλασιαστούν μπορεί κάποιος με ένα screenshot όπως το παρακάτω να αποδείξη την αναξιοπιστία ορισμένων ώστε να μην γίνονται δεκτοί από και από άλλες πόλεις.

για τα άτομα που παίζουν στον κ3!
θα γράφετε μόνο τα ονόματα των παιχτών που σας "κλέβουνε"


ευχαριστώ. :d
 

DeletedUser2065

Guest
Εκανα και θέμα, ο nick biskinis μπηκε αγορασε μια χαρα εβαλε ουτε το μισο του πασου, βγηκε και με μπλόκαρε.
 

DeletedUser2065

Guest
giann07 Σήμερα η ώρα 2:19 μ.μ.
nai re exeis kanena privlima?kai pola soy eitan.

DaFFyNaSH Σήμερα η ώρα 12:51 μ.μ.
Τι εγινε φιλαράκι; 320 ηταν το πασο, με 90$ την έκανες;


Και ξαναλέω δεν με πειράζουν τα λεφτά αλλα οι συμπεριφορές, υπάρχουν και ατομα που δεν εβαλαν πασο, απάντησαν πιο όμορφα και δεν με πείραξε.. βεβαια, κάποιοι που είναι σωστοι, όταν ξαναήρθαν για πάσο βάλαν παραπάνω.. Η κίνηση μετράει...
 

DeletedUser

Guest
DaFFyNaSH νομίζω πως πρέπει να κατεβάσετε το πάσο... τα παιδιά σε εμάς (GH) βάζουν 150 $ και είναι ευχαριστημένοι... Άσε που σέβονται το ότι δεν απαντάω σε μηνύματα με Greeklish και μου τα στέλνουν σε καθαρογραμμένα Ελληνικά :p
 

DeletedUser

Guest
DaFFyNaSH νομίζω πως πρέπει να κατεβάσετε το πάσο... τα παιδιά σε εμάς (GH) βάζουν 150 $ και είναι ευχαριστημένοι... Άσε που σέβονται το ότι δεν απαντάω σε μηνύματα με Greeklish και μου τα στέλνουν σε καθαρογραμμένα Ελληνικά :p

Δεν παει ετσι,απει με το τι μαγαζια εχουν σε καθε πολη.Αν εχεις μπακαλικο επιπεδο 2 και ολα τα αλλα επιπεδο 1 και με 100$ ευχοριστημενος εισαι.Αμα εχεις ραφτη επιπεδο 7 και τα αλλα πανω απο 5 και εισαι και πρωτη πολη στην καταταξη παιρνεις 300$ minimum.
 

DeletedUser

Guest
Δεν παει ετσι,απει με το τι μαγαζια εχουν σε καθε πολη.Αν εχεις μπακαλικο επιπεδο 2 και ολα τα αλλα επιπεδο 1 και με 100$ ευχοριστημενος εισαι.Αμα εχεις ραφτη επιπεδο 7 και τα αλλα πανω απο 5 και εισαι και πρωτη πολη στην καταταξη παιρνεις 300$ minimum.

:mad: Τι λες ρε? Νιώθεις? Το μπακάλικο είναι επίπεδο 4, ο οπλοποιός 3 και ο ράφτης 2-3, λίγα σου πέφτουν? :mad:
 

DeletedUser2065

Guest
Anser, το πασο είναι τοσο ψηλά, γιατι οταν είχαμε εμείς 7 ράφτη και 5 μπακαλικο, οι υπολοιπες πόλεις είχαν 3 το πολύ, αντε 4.. Τωρα, οποιος δεν θέλει δεν παίρνει πάσο, δεν τα δίνω με το ζόρι.. Εχουμε αρκετά δεν παραπονιέμαι ;)


ΛΟΛ Anser... εχεις 150$ με 2 ραφτη, 3 οπλοποιο, 4 μπακαλικο, και μου τη λες για 7 ραφτη 6 οπλοποιο 5 μπακάλικο που το έχω 320; Βεβαιως και μετραν τα μαγαζιά, το περιεχόμενο και επίσης το πόσες πόλεις έχουν ίδια ή καλύτερα μαγαζιά απο τη δική σου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Off-topic

μήπως, λέω μήπως, πρέπει να βάλετε τα εμπορεύματα να βλέπει και ο λαός
 

DeletedUser2065

Guest
μηπως λέω μήπως να ανοίξεις λίγο τα μάτια σου;


Πρωτο Πρώτο στο προφιλ πόλης
Λιστα αντικειμένων των μαγαζιών της πόλης:
ΕΔΩ
Ανανεώθηκε 27/10/09
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια μην σκωτωνεστε.βαζετε τα αντικειμενα,βαζετε το πασο και οι αλλοι βαζουν τα λεφτα για να αγορασουν.αν δεν βαλουν ολο το ποσο, τοτε γραψτε τους εδω για να μην πεσουν αλλοι θυματα.γιατι υπαρχουν καποιοι που ουτε κοπο υπολογιζουν,ουτε τον χρονο μας ουτε το ποσο καλα αντικειμενα πουλαμε.
 

DeletedUser66

Guest
εγω παιδια στην πολη μου το πασο το αφηνω στην θεληση του καθε πελατη,αν θελει αφηνει αν δεν θελει δεν αφηνει και πιστεψτε με σχεδον ολοι αφηνουν αρκετα λεφτα..
 

DeletedUser

Guest
Να αναφέρω και εγω τον παίκτη gadgetakias που αγόρασε περίεργο σκούφο και δεν έβαλε στην πόλη μας δεκάρα!
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα σε ολους.
Αναφερω οτι παιχτης IIIDragonBIII δεν βαζει πασο.
 

DeletedUser3441

Guest
Ο HNIOXOS δεν έβαλε πάσο παρόλο που μου το παζάρευε κι από τα 120 του το άφησα 100$.

Petrozza Σήμερα η ώρα 2:05 μ.μ.
Αφού είναι τόσο καλή η πόλη σου ας αγόραζες από εκεί.

HNIOXOS Σήμερα η ώρα 1:45 μ.μ.
Xaxax de mou les re exete kai tipota na poulhsete?Emeis toulaxiston exoume kai mia poli termatismenh kai vazoume paso eseis?

Koita na psaroseis kana noobaki kai ase ta pasa mhn erhoume kai arxisete na peftete san tis miges

Petrozza Σήμερα η ώρα 10:57 π.μ.
Φίλε δεν είδα να έβαλες κάτι στο χρηματοκιβώτιο. Έτσι την έκανες?
 

DeletedUser

Guest
ε ρε κάτι αλήτες...πάντως μερικές πόλεις έχουν ακριβό πάσο,σε σχέση με αυτά που πουλάνε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
Πανε οι καλες εκεινες μερες που επεφτες γονιπετις να παρεις πασο σε μια πολη...
Και ακομα κραταω μουτρα στο σωτο που δε με εβαλε στα κοκορετσια.
Βεβαια γλιτωσα απο πολλα δεινα... Ιδια πολη με πολερετι και παλουκι !
Και για να πω την αμαρτια μου, καποιος μου εστειλε προσκληση και μπηκα κρυφα μια νυχτα στα κοκορετσια και πηρα μια μπαντανα... :ph
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή