ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΜΠΙΚΙΝΑΙΟΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟΥΝΤΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΜΑΣ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! ΧΑΧΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΘΩΣ ΟΥΤΕ ΧΤΙΣΤΕΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΥΤΕ ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΟΚΟΚΟ... ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑΝ ΕΝΩ ΟΥΤΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΦΤΟΥΜΕ.... ΦΑΤΕ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΗΡΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ!!!! ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΠΙΚΙΝΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑΞΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Εγώ έχω να πω πως ο κάθε πικραμένος κάθετε και ... το φόρουμ!

Χμμ... Και από ότι είδα ο Fox είναι στους φίλους σου και μετά λες για τον βυθό, δηλαδή βρίζεις ένα φίλο σου.

Και τέλος δεν σε γουστάρω καθόλου επειδή είσαι Χανούμι! :cool:
 

DeletedUser

Guest
θα προτιμουσα φιλε να μιλησεισ πανω στο τοπικ και οχι να το παιξεισ admin ;)
 

DeletedUser

Guest
εγώ βασικά δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σας. από ότι κατάλαβα κάποια κόντρα υπάρχει ανάμεσα μας όμως εγώ είμαι απλός πολίτης, όχι ιδρυτής ή σύμβουλος για να διαβάζω τα κρυφά φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
Eμμ ακολουθούμε τους πρώτους διδάξαντες...μαχαιρα εδωσες μάχαιρα θα λάβεις ..όπως λέει και μια παροιμία :p

Κανω flame μηπως και καταφέρω να ξεφύγω για λίγο από τα "απειρα" τηλεγραφηματα με τα οποια βομβαρδίζομαι καθε λίγο χεχε
 

DeletedUser

Guest
Βασικά νομίζω πως λες για αυτό, ή μήπως κάνω λάθος :confused:
 

Συνημμένα

  • Ban.jpg
    Ban.jpg
    14,9 KB · Προβολές: 188

DeletedUser

Guest
δεν εχω προσωπικα με κανεναν και ουτε εκανα ποτε αναφορα ουτε σε ενα ατομο οπωσ και κανενασ απο την πολη μου απλωσ θεωρω απαραδεκτο αυτο που εκαναν αν και δεν κινδυνευουμε οπωσ αυτοι καθωσ πιστευω πωσ εχουν αρκετουσ λογαριασμουσ ακομη
 

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΜΠΙΚΙΝΑΙΟΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟΥΝΤΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΜΑΣ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! ΧΑΧΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΘΩΣ ΟΥΤΕ ΧΤΙΣΤΕΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΥΤΕ ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΟΚΟΚΟ... ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑΝ ΕΝΩ ΟΥΤΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΦΤΟΥΜΕ.... ΦΑΤΕ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΗΡΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ!!!! ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΠΙΚΙΝΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑΞΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...:mad:

μαζι σου Scocco!!!!Επειδη νομιζουν πος δεν 8α τα καταφερουν αποκλειουν λογαριασμους, παιξτε το παιχνιδι δικαια.Αν ειχατε 2 & 3 λογαριασμους ο κα8ενας καλα εκαναν και σας αποκαλεισαν...
 

DeletedUser

Guest
παιδια δν απαγορευεται να αποκλειουν παιχτες επειδη ειναι απο το ιδιο σπιτι απο οσο ξερω.αποκλειοντε μονο και μονο αμα μονομαχισουν μαζι ή αμα κανουν οργανωμενη επι8εση σε καποιον.σωστα?
 

DeletedUser

Guest
αν μπενουν απο την ιδια συνδεση ιντερνετ παλι γινετε....
 

DeletedUser

Guest
Παραδείγματα:

•Επιτρέπεται να παίζουν 2 ή παραπάνω άτομα από τον ίδιο υπολογιστή ή/και σύνδεση Internet. Παρόλα αυτά επιτρέπεται ο καθένας να παίζει μόνο από τον λογαριασμό του και να δώσει μεγάλη σημασία στον κανόνα §2.

§2) Παίκτες με κοινή σύνδεση Internet
Παίκτες που έχουν κοινή σύνδεση Internet απαγορεύεται να προκαλούν ο ένας τον άλλο σε μονομαχία. Απαγορεύονται επίσης οι συγχρονισμένες μονομαχίες στον ίδιο παίκτη από 2 παίκτες με την ίδια σύνδεση Internet. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 24 ώρες μετά από την κοινή σύνδεση για να μπορέσουν να ξανακάνουν μονομαχία.
 

DeletedUser

Guest
εγώ ενα εχω να πω.

τελικά καθίστε οι 2 πλευρές και μιλήστε και πείτε μας και εμας τους αντμιν με πιανου το μερος είμαστε.....

οι μεν μας κράζουν γιατι λεει τους μπαναρουμε άδικα (άδικο ειναι που παίζετε με πολλαπλούς λογαριασμούς οχι που σας μπαναρουμε) και οι άλλοι μετα απο 2 μερες το ίδιο....
αιντε βγάλτε άκρη τωρα......ο ενας με λεει υποστηρίζουμε τους μπικίνι πως λέγονται τεσπα και ο άλλος οτι υποστηρίζουμε τους άλλους.

τραγελαφικά πράγματα και γελοία.

(δεν το λεω προσωπικά σε εσενα που άνοιξες το τοπικ)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή