ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4861

Guest
Καλησπερα!

κοσμο 1 τα παιδια μαζευομασταν απο ολες τις συμμαχιες σε μια κομητεια οι μονομαχοι και καναμε το παιχνιδι μας(οι μονομαχοι ξερουμε)

εκανα μια αιτηση στην υποστηριξη και μου ειπαν να παρουσιασω ενα θεμα εδω και αναλογα την συμμετοχη μας θα εξαιτασουν αν πρεπει να δωθουν δωρα!

ΠΡΟΣΟΧΗ κοσμο 1 εκανα παραπονα για τις ανταμοιβες που παιρναν περικοι παικτες και σταματησαν ολη αυτη την περιπετεια...ας μην χαλαμε τις καρδιες μας,παμε μονο για την διασκεδαση και ας μην υπαρχουν δωρα αλλα να το κανουμε για την διασκεδαση...δωρα θα υπαρξουν αναλλογα την συμμετοχη(με λιγα λογια το κινητρο)


δωρα θα δινονται στους καλυτερους!

1)περισσοτερες νικες
2)περισσοτερες λιποθυμιες
2)περισσοτερες νικημενες μονομαχιες(επιθεσει)
4)περισσοτερες νικημενες μονομαχιες(αμυνα)


ας αποφασισουμε ωρα και μερα(καλυτερα σαββατοκυριακα και οχι πριν τις 6 το απογευμα για να βολευει τους περισσοτερους)

επισης καθε εβδομαδα θα εχουμε διαφορετικες ωρες για να ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι!
 

DeletedUser

Guest
Ειμαι μεσα.φοβερη ιδεα.
παμε για πολυ:sh
 

DeletedUser

Guest
Tankers Το όνομα μου στο κόσμο Buffalo.

Πολύ ωραία ιδέα παιδιά, Άντε να ξεκινάμε!!!
 

DeletedUser

Guest
Διαγωνισμος ?

Καλη η ιδεα σου αλλα δεν ειναι δικαιο για τις αλλες κατηγοριες!

Πιστευω οτι η καλυτερη ιδεα να διοργανωθει ενας διαγωνισμος μονομαχιας που τα κριτηρια ειναι τα επιπεδα η αν δεν συμφωνειτε με κατηγοριες (φυσικα και θα εχει και εκει καποια ξεκαθαριση διοτι δεν γινεται να παει ο τυχας 103lvl με τον τυχα 45lvl)!


Eιναι ακομα νωρις και το ξερω αλλα δεν γινεται να δημιουργηθει καποιο γεγονος που θα εχει δωρα και ανταμοιβες και να περνουν μερος μερικοι!
 

DeletedUser5875

Guest
μεσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :wk
 
Κορυφή