ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1512
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1512

Guest
Η ΠΟΛΗ ΜΑΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΗ ΜΙΣΘΟΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΩΝ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΑΜΒΑΝΕΙΝ.
ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΤΗΣ Ghost town fort ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ Dead Man Gulch.
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΧΥΡΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ.
NTILIGER
 

DeletedUser

Guest
τι πλάκα? εδω υπηρχε ολοκληρη κίνηση. απλά δεχτητε το δωράκι και πειτε και ενα ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
Η Πόλη της Μάνης, στον κόσμο 1, πήρε με αίμα και ιδρώτα μερος στην ανεπανάληπτη μάχη του oχυρου της Ghost Town, και το "κατελαβε" για πάρτη της Dead Man Gulch η οποία ήταν αποσχολημένη όπως και οι συμμαχοί της να πινει ποτακια στο οχυρό (πρωην) FG, και οι ήρωες της μάνης στην ηρωική μάχη 5 vs 7 βγήκαν νικητες...


Σοβαρα τωρα, αν δεν το καταλαβατε, η Dead Man Gulch ειναι συμμαχικη πόλη της Ghost και η μάχη ηταν fake, αρα δεν κερδίσατε τίποτα...
 

DeletedUser

Guest
xaxaxax μπραβο ρε σαμανος που μας το εξηγησες. και όπως είπε και ο Αινστάιν ¨" Η τεχνητη νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει την φυσική ηλιθιότητα"
 

DeletedUser315

Guest
εγω νομίζω πως η μαχη που δωσαν τα παιδια της μανης στο γκοστακι
ηταν ιδιου βεληνεκούς με αυτη στο πρωην fg
και γι αυτο το λογο πεσαν και τα 2 οχυρα
αν και νομίζω η μάχη των μανιατων επισκίασε την δικιά μας
μπραβο στα παιδια της μανησ
κερναμε μπύρες στο καινούριο οχυρό αν θέλετε ελάτε απο κει
 

DeletedUser

Guest
εξακολουθεις να παραβλέπεις την καταληκτική συμμετοχή των παιδιών απο τα ιστορικά τσουνιά
 

DeletedUser

Guest
xaxaxax μπραβο ρε σαμανος που μας το εξηγησες. και όπως είπε και ο αινστάιν ¨" η τεχνητη νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει την φυσική ηλιθιότητα"

γιαυτο αυτο το μηνυμα μου ειναι το τελευταίο, γιατι οπως λέει το ρητό:
μη τα βάζεις ποτε με έναν ηλίθιο, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
συγνώμη ,παράλειψης μου
μπράβο λοιπον και στους τσουνιοτες
και στον εναν απο στροβολος 76
 

DeletedUser

Guest
Η ΠΟΛΗ ΜΑΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΗ ΜΙΣΘΟΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΩΝ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΑΜΒΑΝΕΙΝ.
ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΤΗΣ Ghost town fort ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ Dead Man Gulch.
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΧΥΡΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ.
NTILIGER

αμα καιγεσαι να βαλεις καποιον στο οχυρο βαλε την πολη μου.δες που ειμαι in-game.
 

DeletedUser1512

Guest
ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

απο αλλη πολη ποια και σαν μισθοφοροι δεχομαστε κλησεισ για μαχεσ μεγαλων οχυρων με την προοπτικη οτι μια θεση απο τισ 4 θα ειναι δικη μασ. μπορουμε ανετα να ερθουμε εωσ και 20 ατομα λεβελ ανω του 50.
 

DeletedUser

Guest
απο αλλη πολη ποια και σαν μισθοφοροι δεχομαστε κλησεισ για μαχεσ μεγαλων οχυρων με την προοπτικη οτι μια θεση απο τισ 4 θα ειναι δικη μασ. μπορουμε ανετα να ερθουμε εωσ και 20 ατομα λεβελ ανω του 50.

Ρε θα μας τρελάνετε? Πάλι στημένο θα 'ναι για να σας χαλάσουν τα $ και στο τέλος να πάρετε τα 4! Τα ποια?! ****



αφαιρέθηκε λινκ
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή