ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΑΙΚΤΩΝ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

little5

Νέο Μέλος
Οσο καινουργιος και να ειναι ο κοσμος δεν εχει ενεργα ατομα οσες προσπαθιες και να εχουν γινει για συσπειρωση και να εχουν γινει , εγω προσωπικα επαιζα πολυ καιρο ενεργα στον κοσμο Ιντιανα απο το 2020 αλλα η κατασταση με εχει κανει να βαλω τον παιχτη διακοπες 3 φορες, αφηστε οσους θελουν να παιξουν οντως να πανε σε ενεργους κοσμους.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δεν μ' αρέσει να επαναλαμβάνομαι αλλά εφόσον αυτό ζητάτε θα σας το αναφέρω για ακόμη μία φορά. Σε κάθε εβδομαδιαία αναφορά, υπάρχει η αίτησή σας για άνοιγμα της μεταφοράς απ' τον κόσμο Indiana. Δυστυχώς ακόμη δεν έχει εγκριθεί, όταν θα έχω νεότερα θα βγει σχετική ανακοίνωση όπως βγαίνει κάθε φορά.
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
Δεν μ' αρέσει να επαναλαμβάνομαι αλλά εφόσον αυτό ζητάτε θα σας το αναφέρω για ακόμη μία φορά. Σε κάθε εβδομαδιαία αναφορά, υπάρχει η αίτησή σας για άνοιγμα της μεταφοράς απ' τον κόσμο Indiana. Δυστυχώς ακόμη δεν έχει εγκριθεί, όταν θα έχω νεότερα θα βγει σχετική ανακοίνωση όπως βγαίνει κάθε φορά.

Δεν χρειαζόμαστε κάποια ανακοίνωση για να υπάρχει ανταπόκριση από μεριάς σας. Έστω ένα μήνυμα ότι τα διαβάσατε και συνεχίζετε να προσπαθείτε θα ήταν κάτι.

Επίσης, η τελευταία φορά που πήρε επίσημα θέση η διαχείριση για το θέμα ήταν πριν από σχεδόν 6 μήνες. Άρα, δεν επαναλαμβάνεστε ακριβώς...

Όπως και να 'χει, την απάντησή μου την πήρα. Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πάντα διαβάζουμε τα μηνύματά σας και πάντοτε αναφέρουμε για ότι συμβαίνει στη κοινότητα. Το ότι δε γράφουμε δε σημαίνει ότι σας αγνοούμε. Απλά δεν μπορούμε να γράφουμε την ίδια κατάσταση όταν κάτι δεν έχει αλλάξει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή