ΜΕΤΑΦΟΡΆ ΠΑΙΧΤΩΝ ΑΠΟ ΕΛ ΠΑΣΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2438
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2438

Guest
Ο λόγος που κάνω το θέμα αυτό είναι διότι παίζω πολύ καιρό σε αυτόν τον κόσμο και πλέον έχω διαπιστωση οτι ο σερβερ έχει 'νεκρώσει' και δεν υπάρχει ενδιαφέρων απο τους παίχτες διότι παίζουν σε αλλους σερβερ με ποιο πολυ 'ενδιαφέρον' [πχ σε κόσμους που γίνονται μάχες οχυρών ].

Θα ήθελα λοιπόν να σας ζητήσω να σκεφτείτε το ενδεχομενο να ανοίξετε μεταφορές μεταξύ ελ πασο - φαργκο ή
ελ πασο - κολοραντο

Ακόμα μπορείτε να σκεφτείτε το ενδεχομενο να κάνετε μια ψηφοφορία αν θέλουν οι παίχτες να γίνει αυτό και αν θελουν σε ποιον κόσμο θέλουν να πάνε.

Αυτή είναι η ιδέα μου για να γίνει μια συγχώνευση μεταξύ των σερβερ για να γίνει ακόμα ποιο ενδιαφέρον και ποιο ελκυστικό το παιχνίδι.
 

DeletedUser280

Guest
Μια χαρά ειναι ο φάργκο. και φουλ συμμετοχη έχει και μάχες τρελές κι απο ολα. Αν και εχω βεβαια 2 μήνες να μπω, ωστοσο προτείνω να μείνουν όλα όπως είναι. απλα με λιγο περισσοτερες λοταριες.

Πέρα απο την πλάκα τώρα,
Χασαπάκη αν εχεις πικραθει που χανεις στα οχυρα τοσο καιρο, η λυση δεν ειναι να αλλαξεις κοσμο, αλλα να ερθεις να σου μάθω να παιζεις. :cool::cool::cool:
 
Κορυφή