Κομματι τουρτας

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδια να ρωτησω το κομματι τουρτας που μας δινει +15 ποντους σε δουλιες μενει για παντα?
Η φευγει? Εννοω αν κανουμε ενα 2ωρο δουλεια μετα που θα το βαλουμε θα εχευ φυγει?
π.χ.εχω 141 ποντους στον Τυμβωρυχο και εφαγα μια τουρτα και πηγε 156 τωρα θα ειναι παντα 156 ή μολις κανω εν α2 ωρο θα παει παλι 141?
 

DeletedUser2677

Guest
ενα κομματι τουρτας,ισχυει για μια μονο φορα που θα κανεις οποιαδηποτε εργασια.
 

lena78

Νέο Μέλος
Να ρωτήσω εδώ, για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, μιας και η ερώτησή μου είναι σχετική. Αν γνωρίζει κανείς, βέβαια, γιατί είναι νωρίς ακόμη.
Σε περίπτωση που έχουμε έτοιμες διάφορες συνταγές, πχ. για μάγειρα, μπορούμε να τις καταναλώσουμε όλες μαζί και το αποτέλεσμα να είναι αθροιστικό ή μόνο μία-μία έχουμε το δικαίωμα?
Για παράδειγμα, αν καταναλώσω 2 ή 3 τούρτες(εκτός του ότι θα πάρω 3 κιλά:p) θα γίνουν οι πόντοι έργασίας +30% ή 45% ή δεν γίνεται?
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα,

οι περισσοτερες συνταγες αναιρουν τις προηγουμενες.

Δηλαδη, οσες τουρτες και να καταναλωσεις, το αποτελεσμα θα παραμεινει το ιδιο, μιας που θα μετρησει μονο η τελευταια τουρτα
 

DeletedUser

Guest
Και δεν καταναλωνονται συνταγες,αλλα προϊοντα...
οι συνταγες απλα θα σε βοηθησουν να "ξεκλειδωσεις" καινουργια προϊοντα.
 

lena78

Νέο Μέλος
Καλημέρα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
@DarkFox Λες "οι περισσότερες συνταγές" αναιρούν τις προηγούμενες. Υπάρχει περίπτωση κάποιες να μπορείς να τις συνδυάσεις? Για παράδειγμα, να φας τούρτα που σου δίνει πόντους εργασίας και μαρμελάδα που σου δίνει στόχευση και σημάδι? Πολλά θέλω, ε? :))
@PaloukiLuke Ε, βρε Τζορτζ! Μην κολλάς στις λεπτομέρειες.... :p
 

DeletedUser3436

Guest
αν εχεις φαει τουρτα και φας μαρμελαδα θα εχεις μονο τα μπονους της μαρμελαδας
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα. μήπως μπορείτε να μου λύσετε μια απορία; Πως μπορώ να επιλέξω από το επάγγελμά μου ποιά οδηγία θέλω να δημιουργήσω; Πατάω δημιουργία και μου φτιάχνει την τελευταία οδηγία (ταξιδιωτικό σάκο) ενώ τα υλικά μου φτάνουν και για τα υπόλοιπα.
 

DeletedUser

Guest
Αμα ανοιξεις την οδηγια που θες,καπου πισω στο μπακ γκρουντ (κατω απο το - και την μπαρα δυσκολιας) θα δεις να αγνοφαινεται η Δημιουργια.
 
Κορυφή