Κινηματόγραφος

cord

Ex-The West Team
Λογω του οτι δεν μειναμε ικανοποιημενοι απο τη ποιοτητα και ποσοτητα των διαφημιστικων ταινιων του παροχου με τον οποιο συνεργαζομαστε αποσυραμε προς το παρον τον κινηματογραφο απο τις πολεις και διακοψαμε τη συνεργασια μας αυτη.
Θα συζητησουμε αυτη την εβδομαδα πως θα επαναλεθει ο κινηματογραφος αν και απο οτι φαινεται θα κινηθουμε μονο με δικα μας βιντεο.
Ακομη δεν μπορουμε να υποσχεθουμε τιποτα αλλά ειμαστε ανοιχτοι σε ιδεες που πιθανον να εχετε και εσεις και μπορειτε να τις παραθεσετε παρακατω.
Ευχαριστουμε.
 

DeletedUser7103

Guest
δεν ξερω αν πρεπει να ειναι αναγκαστικα διαφημηστικα..μπορει να εχει και βιντεακια σχετικα με την αγρια δυση..και την ιστορια της
 

DeletedUser4530

Guest
δεν ξερω αν πρεπει να ειναι αναγκαστικα διαφημηστικα..μπορει να εχει και βιντεακια σχετικα με την αγρια δυση..και την ιστορια της

- αυμφωνω με τα βιντεακια η ντοκιμαντερ που αφορουν την αγρια δυση κι επειδη δεν θα υπαρχουν πολλα και τα λιγα θα κρατανε καμποση ωρα σπαστε τα σε μικροτερα τμηματα.
- επισης δεν ξερω σχετικα με τα περι πνευματικων δικαωματων αλλα ισως μπορουσανε να μπουνε και μικρα αποσπασματα απο ταινιες του ιδους τοσο σε ατακες οσο και σε μονομαχιες και γενικα μερη ταινιων σε μικρα κλιπακια.
- ακομα θα μπορουσανε να μπουνε και καποιες καλες μαχες απο τις περιπετειες η απο οχυρα σε γρηγορο παιξιμο (για ευνοητους λογους), οπου σαν μαχες να εχουν να δειξουν κατι καλο. θα εχουν τραβηχτει απο παικτες και με την αδεια της διαχειρησης και την συμφωνη γνωμη παικτων να μπαινανε στον κινηματογραφο.
- θα μπορουσe να μπει ακομα και κλιπακια για το west η και απο αλλα παιχνιδια της εταιρειας απο την ιδια την εταιρεια τοσο ως διαφημιστικα σποτ, οσο και σαν επεξηγησεις σχετικα με το παιχνιδι η ακομα σαν hint & tips.
- θα μπορουσε να μπει ακομα και το tv τουλαχιστον οσο αφορα το west.

ιδεες υπαρχουν πολλες.
 

DeletedUser5715

Guest
να μιλησω ? να μην μιλησω? παιδια ηρεμηστε ,θα βλεπουμε διαφημισεις και θα περνουμε επιτευματα και ομολογα, το θεμα ειναι να βρεθουν χορηγοι, ξεκοληστε απο το θεμα αυτο , δητε το προς οφελος μας κι μακαρι να γινει.
 

DeletedUser4530

Guest
να μιλησω ? να μην μιλησω? παιδια ηρεμηστε ,θα βλεπουμε διαφημισεις και θα περνουμε επιτευματα και ομολογα, το θεμα ειναι να βρεθουν χορηγοι, ξεκοληστε απο το θεμα αυτο , δητε το προς οφελος μας κι μακαρι να γινει.

εγω δεν καταλαβα γιατι θα πρπει να ειναι διαφημιστικα; εχει αναφερθει καπου και μου διαφευγει; κι αν ειναι διαφημιστικα γιατι να μην ειναι της ιδιας της ιννο για τα παιχνιδια της;
ομως, γιατι θα πρεπει να ειναι διαφημιστικα; πεσανε τα εσοδα απο σβολια και το ριξανε στους σπονσορες;! κι αυτο μονο και μονο για να βλεπουμε τις διαφημισεις και να περνουμε επιτευγματα;
η εμενα κατι μου διαφευγει η εχουν ξεφυγει τελειως...
 

DeletedUser7103

Guest
μας μπερδευεις βρε f1...απο την μια λες οτι δεν σε νοιαζει και πολυ τι θα δεις...και απο την αλλη εκφερεις αρνητικη γνωμη για ενα βιντεακι που εχει αμεση σχεση με το παιχνιδι που παιζουμε...και θα το βλεπουμε ευχαριστα...
εσενα αν σαρεσει να βλεπεις διαφημισεις ανοιξε την τηλεοραση..θρονιασου μπροστα και βλεπε μεχρι να τετραγωνισουν τα ματια σου...σιγα σιγα πρεπει να φευγεις απο την παιδικη ηλικια...και να μεγαλωνεις..
 

DeletedUser7103

Guest
εγω δεν καταλαβα γιατι θα πρπει να ειναι διαφημιστικα; εχει αναφερθει καπου και μου διαφευγει; κι αν ειναι διαφημιστικα γιατι να μην ειναι της ιδιας της ιννο για τα παιχνιδια της;
ομως, γιατι θα πρεπει να ειναι διαφημιστικα; πεσανε τα εσοδα απο σβολια και το ριξανε στους σπονσορες;! κι αυτο μονο και μονο για να βλεπουμε τις διαφημισεις και να περνουμε επιτευγματα;
η εμενα κατι μου διαφευγει η εχουν ξεφυγει τελειως...

σωστα
 

DeletedUser

Guest
θα μπορούσαν να διαφημίζουν παίχτες την επιχείρηση τους? Ο Kυρο το χει έτοιμο το διαφημιστικό σποτάκι..:nw
 

DeletedUser3157

Guest
Πολυ εξυπνο παντως αυτο που κανει η ιννο. Σου λεει εχω ενα κοινο, γιατι να μην πουλησω την θεαση και τα κλικς τους παρακατω. Μην το ψαχνετε για ενδιαφερον βιντεο με αγριες δυσεις κτλ, θα βαλουμε κατω την αξιοπρεπεια μας αλλη μια φορα, θα κατσουμε να δουμε τις διαφημισεις και θα σιωπησουμε. Ετσι ειναι, μας αρεσει ή οχι.
 

DeletedUser6275

Guest
μπαααα δεκαρα δε δινω για τα επιτευγματα κινηματογραφου. Ισως αν εδιναν καμμια δεκαρια χιλιαδες εμπειρια να το σκεφτομουν... :w
 

cord

Ex-The West Team
Ειναι πολυ πιθανο να υπαρχουν διαφημισεις για τα παιχνιδια της εταιρειας ναι, αλλα αυτο δεν νομιζουμε οτι ειναι κακο.
Επισης, απο τις ιδεες που γραφονται εδω, θα επιλεγουν οι πιο καλες και θα σταλουν στην εταιρεια για αξιολογηση.
Παντα λαμβανουμε υποψη τη γνωμη της κοινοτητας.
 

DeletedUser6275

Guest
Δε τους λετε τιποτα και για τις μεταφορες; κι αυτο το θελει η κοινοτητα αλλα...
 

DeletedUser6257

Guest
Tι διαφημισεις μωρε και κουραφεξαλα,βαλτε κανα μπαλετο να μας δειχνει τους αστραγαλους
 

DeletedUser6210

Guest
Γίνεται να βάλετε κάποιον τρόπο ώστε να υπάρχει σίγαση στις διαφημίσεις του κινηματογράφου; Πέστε ότι ακούμε κάτι στο youtube παράλληλα. Πρέπει κάθε φορά να διακόπτουμε ώστε να μην μπλέκονται οι ήχοι από τα 2 βίντεο.


+1

__________________
 
Κορυφή