Κεντρο του κοσμου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7076
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7076

Guest
Λοιπον εχω ακουσει πολλες ιδεες για το κεντρο του κοσμου αλλα εχω και γω μια.

Πιστευω οτι μεσα σε αυτην την ομιχλη στο κεντρο να υπαρχει κατι σαν δοτης αποστολης.Εκει περα θα ειναι ενα μερος οπου ενας admin (gamemaster) θα βαζει στην αγορα πολυτιμα πραγματα οπως μυθικα απο σετ στην αγορα κτλ κτλ.
Μολις συνδεεσε στο παιχνιδι θα σου βγαζει επισημανση οτι εχει βαλει αυτα τα αντικειμενα στην αγορα εσυ θα πατας στον χαρτη θα πας στο κεντρο θα πατας και θα σου βγαινει ενα παραθυρο με τις προσφορες.Θα εχει και δημοπρασιες και τελικη τιμη!

Αυτο ειναι χρησιμο ειδικα στην αρχη του κοσμου!

Για παραδειγμα ενας παιχτης που θελει π.χ. younger και μαζευει λεφτα να περιμενει και μολις το βαλει π.χ. τον πρωτο μηνα του σερβερ στην αγορα να αρχιναει 80000$ δημοπρασια και να σημετεχει ολος ο κοσμος.Αυτο θα κανει και τους τοπ 10 να ανταγωνιζονται πιο πολυ και να μην παρατουν τον σερβερ
 

DeletedUser2993

Guest
Meh..:dr

Αυτοι που ριχνουν πολυ χρημα δεν εχουν αναγκη κατι τετειο.
Επισης δεν ειναι δικαιο ενα αντικειμενο να βγαινει στην ιδια τιμη για τον 120αρη που παιζει 3 χρονια στον σερβερ και ταιζει τις κοτες του με χαρτονομισματα ( :p ), και για τον 80αρη πχ.

Και παρε και το παραδειγμα που ειπες..
$80.000 τον πρωτο μηνα για younger :blk
Ο μονος που μπορει να εχει 80κ στην ακρη για τετεις αγορες ειναι αυτος που βαζει σβολους με το τσουβαλι, δηλαδη που εχει ανοιξει 450 θηκες, δηλαδη που δεν χρειαζεται younger :p
 

DeletedUser5084

Guest
+1 στην ιδεα!

skoyps τελικά είσαι μεγάλος αντιρρησίας στις νέες προτάσεις και ιδέες… δλδ εγώ που θέλω να πλειοδοτηθεί ένα younger στα 80κ, πιστεύεις πως δεν θα μπορούσα να μαζέψω χρήματα με άλλο τρόπο? Το έχεις δει μονοδιάστατα το παιχνίδι και έχεις κολλήσει με τους σβόλους και το πριμιουμ. Άλλαξε τρόπο σκέψης και ίσως απελευθερωθείς :p
 

DeletedUser2993

Guest
+1 στην ιδεα!

skoyps τελικά είσαι μεγάλος αντιρρησίας στις νέες προτάσεις και ιδέες… δλδ εγώ που θέλω να πλειοδοτηθεί ένα younger στα 80κ, πιστεύεις πως δεν θα μπορούσα να μαζέψω χρήματα με άλλο τρόπο? Το έχεις δει μονοδιάστατα το παιχνίδι και έχεις κολλήσει με τους σβόλους και το πριμιουμ. Άλλαξε τρόπο σκέψης και ίσως απελευθερωθείς :p

Δεν ειμαι αντιρρησιας. Εχω υποστηριξει πολλες ιδεες στο παρελθον, αλλα ιδεες ενδιαφερουσες, που μπορουν να υλοποιηθουν. Για την συγκεκριμενη ξερουμε κ οι 2 οτι οσοι και να πουν +1 δεν θα γινει. Και οχι επειδη εγω λεω οτι δεν ειναι καλη ιδεα, απλα επειδη εχουν ειπωθει πολυ καλυτερες.

Δεν νομιζω πως βλεπω κατι μονοδιαστατα. Οτι ειπα στο προηγουμενο ποστ πιστευω οτι ισχυει. Διορθωσε με αν κανω λαθος.
Δεν λεω οτι δεν θα μπορουσες να τα μαζεψεις, καποια στιγμη θα τα μαζευες σιγουρα, λεω απλα οτι δεν θα τα εδινες εκει.
Αλλα και να ηθελες να τα δωσεις, εφοσον ειναι δημοπρασια δεν θα το επερνες ποτε :p Οι λογοι ευνοητοι :))
 
Κορυφή