Κατευνασμος σαμανου στους κοσμους 2, 3 ,4 και 5

Κατευνασμος σαμανου στους κοσμους 2, 3, 4, 5

  • Ναι

    Ψήφοι: 168 65,1%
  • Οχι

    Ψήφοι: 69 26,7%
  • Δεν με απασχολει

    Ψήφοι: 21 8,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    258
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΗΤΩΝ!!!!!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΚΑΤΕΥΝΑΣΜΟ ΣΑΜΑΝΟΥ:dr

Με 1 σβολο είναι μια χαρα:p

Αντε και 100,αλλα οχι παραπανω
 

DeletedUser

Guest
Και αν οι 186 ψηφοι φτανουν φιλε revolousion θα τρελαθουμε τελοιος... σε ενα game με 25.000 λογαριασμους -βγαλε τους ανενεργους και τους διπλους- εγω σου λεω και 10.000 λογαριασμους θα λαβουμε υποψιν τους 186?!... ειναι αστιο πιστευω γτ αν δεν τα καταλαβενεις ειναι το 0,01%!!!

σωστα ολοσωστα τα λες φιλε μου αλλα για δες τα active members 719 δεν ειναι? εγω αυτο κοιτάω και οχι ποσοι παιζουν το παιχνιδι!γιατι οσοι παιζουν το παιχνιδι δεν ειναι και στο φορουμ!αρα δεν μπορουν να ξερουν! και αν θες να ξερεις αν το παρουμε ετσι ειναι περιπου το 28%...αρα μην μου μιλας για 0,01%!!!!!


Στατιστικά του Forum The West

Θέματα: 5.445, Μηνύματα: 93.966, Μέλη: 5.567, Active Members: 719
Καλωσορίζουμε το νεότερο μέλος μας: ringoranger


ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΗΤΩΝ!!!!!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΚΑΤΕΥΝΑΣΜΟ ΣΑΜΑΝΟΥ:dr

Με 1 σβολο είναι μια χαρα:p

Αντε και 100,αλλα οχι παραπανω


premiummg.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και εγω πιστευω οτι θα επρεπε σε ολους τους κοσμους να ισχυουν τα ιδια..βεβαια θεωρω οτι αν ελειπε η αγορα ιδιοτητων και ικανοτητων θα ηταν πολυ πιο δικαια τα πραγματα για ολους τους παικτες..
επισης οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω πολυ καλη ειναι και η επιλογη που υπαρχει στον beta "reset character skills".
ή αλλιως ας γινει πιο φτηνος ο σαμανος..
οικονομικη κριση εχουμε..νομιζω η inno θα επρεπε και αυτη να συμμορφωθει!
 

DeletedUser

Guest
Μην μπερδεύετε τα θέματα.

Η δημοσκόπιση ειναι για τον κατευνασμό του σαμάνου και όχι για το reskill που εχουμε πει οτι ειναι ΜΟΝΟ για τον beta κοσμο.

 

DeletedUser

Guest
ΟΧΙ, ΟΧΙ, ΟΧΙ γιατι να μη βαλουμε και premium για το ποσες αποστολες μπορεις να κανεις την ημερα η ποσες μονομαχιες κλπ 3 αποστολες δωρεαν για 5 αποστολες 1 σβωλο για 10 2 σβωλους κλπ μια χαρα ειναι ετσι οπως ειναι οσοι παιζουμ με αρκετο premium δεν εχουν θεμα εξαλλου για αλλαγες...
 

DeletedUser

Guest
Να μπει επιτέλους ο κατευνασμός τόσο καιρό αυτό περιμένω :lf:lf
 

DeletedUser

Guest
σαμανος

πιστεβο πος πρεπει να μπι σαμανος σε ολους τους κοσμους οχι μοναχα arizona :grr:p:eek:m:)) και πιστεβο πως θα μπει γιατι το διχνι η πσιφοφοριααααχαχαχα
 

DeletedUser4509

Guest
Οκ ο Themosgr εχει δικαιο για τους ενεργους παιχτες... εξαλου κανεις αλλος απο αυτους τους 700 -και οντος πολους λεμε- ενδιαφεροντε για το game και συμμετεχουν στα "κοινα"
Και νομιζω οτι ειναι και ο μονος που απαντησε με επιχειριματα, πραγμα που δεν εκανε κανεις αλλος, παρα λεγανε "να μπει αντε να μπει"

Εγω παρετουμε, την εχασα τη μαχη :p απλα σαν τελευταιο αφηνω ενα αποσπασμα απο την εφημεριδα που κυκλοφορισε σημερα.

Hattori Hanzo στην συνεντευξη του για την πρωτια του:
"Ο κατευνασμος του σαμανου εδωσε την δυνατοτητα σε ολους να αλλαζουν αμεσα τις ικανοτητες τους και αυτο επηρεασε την ισορροπια του παιχνιδιου"

Αυτα απο εμενα οτι πουνε οι πολλοι :dr
 

DeletedUser3920

Guest
Ο σαμανος θα μεταβαλει τις ισορροπιες προς την θετικη πλευρα νομιζω..Αν κανεις κοιταξει τον κοσμο 1 θα δει ποιες ισορροπιες εχουν μεταβληθει...Και τι μαχες γινονται πλεον μετα απο μεγαλο διαστημα αδρανειας...Ο σαμανος επαιξε σιγουρα τον ρολο του σ'αυτο και απ'οτι φαινεται πλεον θα τον εχουμε και στους υπολοιπους κοσμους..:lf:lf
 

DeletedUser

Guest
Άμα μείνουν σταθερές κάποιος ισορροπίες θα απολαμβάνουν την κατάσταση αυτή μερική μου έχουν καλύτερο μοίρασμα τις ικανότητες τους ενώ οι άλλοι θα το βαρεθούν και θα πάμε για διαγραφή ---> αφού φύγουν οι αντίπαλοι τους και αυτοί που απολάμβαναν το παιχνίδι επειδή θα μείνουν μόνοι τους, λόγο μονοτονίας θα το βαρεθούν οπότε θα το παρατήσουν και αυτοί

Για αυτό πάντα πρέπει να γίνονται αλλαγές στο παιχνίδι και αν αυτό αλλάζει τις ισορροπίες αυτό είναι μια καλή ευκαιρία για αυτούς που είχαν μοιράσει τις ικανότητες τους πιο σωστά να κάνουν καινούριες κινήσεις για να φέρουν την ισορροπία πάλι προς την πλευρά τους. Πάντα πρέπει να προχωράμε και να προσαρμοζόμαστε στις αλλαγές.

Εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί την αλλαγή των ισορροπιών το βλέπετε σαν κάτι κακό λες και την τακτική που είχατε μέχρι τώρα ήταν η κληρονομία του παππού σας και στενοχωριέστε που πια δεν θα κάνει δουλειά. Αν δεν μπορείτε να βρείτε κάτι καινούριο κύριοι, λυπάμαι αλλά θα γίνεται ιστορία τότε, την θέση σας θα την πάρουν οι νεότεροι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φιλε μου στους ξενους κσμους εχεις δει αν το παρατησαν?
Οκ ο Themosgr εχει δικαιο για τους ενεργους παιχτες... εξαλου κανεις αλλος απο αυτους τους 700 -και οντος πολους λεμε- ενδιαφεροντε για το game και συμμετεχουν στα "κοινα"
Και νομιζω οτι ειναι και ο μονος που απαντησε με επιχειριματα, πραγμα που δεν εκανε κανεις αλλος, παρα λεγανε "να μπει αντε να μπει"

Εγω παρετουμε, την εχασα τη μαχη :p απλα σαν τελευταιο αφηνω ενα αποσπασμα απο την εφημεριδα που κυκλοφορισε σημερα.

Hattori Hanzo στην συνεντευξη του για την πρωτια του:
"Ο κατευνασμος του σαμανου εδωσε την δυνατοτητα σε ολους να αλλαζουν αμεσα τις ικανοτητες τους και αυτο επηρεασε την ισορροπια του παιχνιδιου"

Αυτα απο εμενα οτι πουνε οι πολλοι :dr
βρε διονυση εγω δεν εδωσα ολα τα στοιχεια?τι λες οτι ο θεμος οτι ειναι ο μονος που απαντησε με επειχηρηματα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εμείς είμαστε Έλληνες και είναι διαφορετικά τα ελληνικα δεδομένα. :blk:blk:blk!!!!!
Ξέρω παίκτες τα παράτησαν λόγο σαμάνου το ίδιο είχα κάνει εγώ παλιά και τώρα σκεφτόμουν πάλι σοβαρά την διαφραφή λογαριασμού αλλά τώρα που θα μπει δεν χρειάζεται να πάω delete...:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3093

Guest
Για πόσο καιρό θα είναι η ψηφοφορία; Γιατί τη βλέπω λίγο στάσιμη τις τελευταίες μέρες :))
 

DeletedUser4459

Guest
Συμφωνω με οσα ειπε ο Dionissis και ο Christos10.

Ουτε εγω θελω να μπει ο κατευνασμος,τους λογους τους ειπα στο προηγουμενο νημα για αυτο το θεμα και δε θα ξανακουρασω.

Και να μπει δε θα πεθανουμε φυσικα, απλα θα προτιμουσα να μη μπει.
 

cord

Ex-The West Team
Η δημοσκοπηση εχει ληξει.
Τα συμπερασματα και τις αποψεις θα τα συζητησουμε με την εταιρεια και θα παρθει η οποια αποφαση συντομα η οποια θα ανακοινωθει εδω.
Ευχαριστουμε ολους για τις αποψεις που κατεθεσαν.
 

cord

Ex-The West Team
Μετα απο αρκετες συζητησεις και γνωμες αποφασιστηκε οτι ο "κατευνασμος του σαμανου" θα προστεθει στους κοσμους 3, 4 και 5.
Επειδη ομως λαμβανουμε υποψη ολους τους παιχτες, θα αφησουμε τον κοσμο 2 ως εχει, ωστε καποιος που επιθυμει να παιξει χωρις προσθετα premium να μπορει να το κανει στον κοσμο αυτο.
Πιστευουμε οτι αυτη ειναι η καλυτερη δυνατη αποφαση.
Ο "κατευνασμος του σαμανου" θα προστεθει αυριο 29/04/2011 στους κοσμους 3, 4 και 5 εκτος απροοπτου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή