Κατευνασμος σαμανου στους κοσμους 2, 3 ,4 και 5

Κατευνασμος σαμανου στους κοσμους 2, 3, 4, 5

  • Ναι

    Ψήφοι: 168 65,1%
  • Οχι

    Ψήφοι: 69 26,7%
  • Δεν με απασχολει

    Ψήφοι: 21 8,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    258
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
σορρυ βρε σταλο αλλα αν εισαι μονομαχος πχ και θες να τα γυρισεις να κανεις και τις 2 αποστολες και μετα ξανα για να παρεις το κλειδι και μετα ξανα για να γυρισεις οχυρα πχ πως θα το κανεις αυτο? θα περασουν 2 χρονια και ακομα θα μαζευεις λεφτα. η χρηση του κατευνασμου μπορει να γινει με ενα μνμ στο κινητο μια φορα ουτε 2€ δε θα χαλασεις... δεν ειναι και κατι τοσο τρομερο πια...

Συμφνώ απολυτως,ειναι πολυ φτηνος ο σαμανος και συμφερει!Ετσι κι αλλιως αντι να αφησετε 2 ευρω στον πιτσαδωρο επιπλεον,στειλε ενα sms
 

DeletedUser

Guest
καλα οχι και 2 ευρο στο πιτσα μποι. συμφωνω και εγω να μπει. αν καποιος δεν θελει ας μην κανει. Εξάλου το premium ειναι για να στηριξουμε την εταιρια
 

DeletedUser

Guest
Έλεος ρε παιδιά! Είπα να παίξω στον κ5 γιατί το πρεμιουμ ΔΕΝ επιρρεάζει ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ το παιχνίδι! Αν βάλουμε πρέμιουμ στο σαμάνο κι εδώ ζήτω που καήκαμε! Άντε σε λίγο να βάλουμε και πρεμιουμ να στήνει τις μονομαχίες :p


:abe: :sh
(σφαίρες στο πρέμιουμ) :p
 

DeletedUser

Guest
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ βαζω πρεμιυμ λεω ναι γιατι εχω να αλλαξω κατι πραγματα με ικανοτιτεσ
 

DeletedUser

Guest
Ναι να μπει γιατι θελω να κανω αλλαγες στους char μου:w
 

DeletedUser

Guest
samanos

egw eimai simfonos na vgei o katevasmos samanou stous ypoloipous kosmous!!!
 

DeletedUser5561

Guest
samanos

συμφωνω να μπει ο κατευνασμος σαμανου και στους κοσμους που δεν υπαρχει:))
 

DeletedUser4592

Guest
Αδικο αδικο αδικο. Δεν γινετε να εχει διαφορετικες ρυθμισης ο καθε server πρεπει ολοι να ειναι carbon?
Και τελος παντον πρεπει να πληρωσουμε για να παιξουμε τον αλλον στα ισια... 2 στους 6 servers πιστευω ειναι αρκετοι για να εκτονοθουν αυτοι που νικανε με τα λεφτα και να βλεπουν τον εαυτουλι τους πρωτο σε ολα χαλοντας λεφτα $λεφτα$ λεφτα... Δεν μπορω να καταλαβω την ευχαριστηση καπου να ειναι ΚΑΙ στους 6 κοσμους πρωτος σε ενα παιχνιδι.
Το ειχα πει και παλαιοτερα οταν ειχε μπει το θεμα για τον Κ1 με ενα λιγο ακοψο παραδηγμα.Ειναι σαν την πορνη, τη πληρωνης για να εστανθεις οτι εισαι τελιος και αψεπεραστος... και εξω τρως χιλοπητες με τον καταπελτι (sorry και παλι αλλα ετσι ειναι... ετσι το βλεπω)
Βεβαια οπως παντα οτι πουνε οι πολλοι... αλλα απλα λεω και εγω τη γνωμη μου.

Συμφωνώ απόλυτα, αμα θελαμε να δίνουμε το μηνιατικό μας (όσοι εχουμε) μπορούσαμε να παίζουμε άλλα παιχνίδια με καλύτερα γραφικά.
Παίζω το παιχνίδι αρκετά χρόνια και ο αριζόνα είναι ο κατάλληλος κόσμος για όσους νομίζουν ότι είναι οι "καλύτεροι", αφήστε τους άλλους να μείνουν έτσι (μιλάω συγκεκριμένα για τον κ5) και να συνεχίσουμε να διασκεδάζουμε ήρεμα και παν απ όλα ΔΙΚΑΙΑ
 

DeletedUser4509

Guest
σορρυ βρε σταλο αλλα αν εισαι μονομαχος πχ και θες να τα γυρισεις να κανεις και τις 2 αποστολες και μετα ξανα για να παρεις το κλειδι και μετα ξανα για να γυρισεις οχυρα πχ πως θα το κανεις αυτο? θα περασουν 2 χρονια και ακομα θα μαζευεις λεφτα. η χρηση του κατευνασμου μπορει να γινει με ενα μνμ στο κινητο μια φορα ουτε 2€ δε θα χαλασεις... δεν ειναι και κατι τοσο τρομερο πια...

Sorry εγω, αλλα αν δεν ειναι παρεμβαση στο game το οτι σε 10 λεπτα, 10.000$ (του game) και με 10-20euro μπορει καποιος να αλλαξει ολα του τα skills και να κανει μια αποστολη που μπορεις να του δωσουν απο λεφτα, xp, extra skills (μην το ξεχναμε αυτο) μεχρι και οπλα.
Ενω καποιος αλλος καθετε με το ημερολογιο και υπολογιζει ποτε θα πεσει ο σαμανος για να μπορεσει να γυρισει 3 Ιδιότητες 20 Ικανότητες με 2.500$ και μετα απο 1 μηνα αλλα τοσα και αλλα τοσα και παει λεγοντας... οσπου περναει και χρονος!

Εε, αν αυτο ειναι ισοτητα και δεν επιρεαζει το game ενας απλος κατευνασμος σαμανου της αξια των 2 ή 100euro (δεν εχει σημασεια η τιμη) τοτε, τι να πω...

Δεν ειναι οτι δεν θελω να πληρωσω, εχω ακουμπησει πολλα euro σε αυτο και σε αλλα games αλλα το αν εβαζα ή οχι δεν επιρεαζε το τροπο παιχνιδιου.Και αν θελετε τοσο πολυ ποια ας μας αφησετε εναν ριμαδο κοσμο με απλες ρυθμησης.Ενας στους εξι ειναι πολυ? Η θελετε παντου να εχετε λογαριασμους που να τα ακουμπατε και να πουλατε μουρι πληρωνοντας?

Και αν οι 186 ψηφοι φτανουν φιλε revolousion θα τρελαθουμε τελοιος... σε ενα game με 25.000 λογαριασμους -βγαλε τους ανενεργους και τους διπλους- εγω σου λεω και 10.000 λογαριασμους θα λαβουμε υποψιν τους 186?!... ειναι αστιο πιστευω γτ αν δεν τα καταλαβενεις ειναι το 0,01%!!!
 

DeletedUser

Guest
πείτε με τρελό αλλά το να πληρώνει κάποιος γιατί δεν έχει λίγη υπομονή το βρίσκω γελοίο.ΟΧΙ

Edit by El Telehi -> Προσοχή στον τρόπο και τον λόγο σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3128

Guest
Συμφωνώ απόλυτα, αμα θελαμε να δίνουμε το μηνιατικό μας (όσοι εχουμε) μπορούσαμε να παίζουμε άλλα παιχνίδια με καλύτερα γραφικά.
Παίζω το παιχνίδι αρκετά χρόνια και ο αριζόνα είναι ο κατάλληλος κόσμος για όσους νομίζουν ότι είναι οι "καλύτεροι", αφήστε τους άλλους να μείνουν έτσι (μιλάω συγκεκριμένα για τον κ5) και να συνεχίσουμε να διασκεδάζουμε ήρεμα και παν απ όλα ΔΙΚΑΙΑ
όταν μιλάτε για το καλύτερο net game στον κόσμο πριν ένα χρόνο ότι δεν σας αρέσει επειδή θα μπει σαμάνος ....τι να πω!!!

Σε όλα τα net game υπάρχει η δυνατότητα του premium είτε λέγεται φάρμα είτε λέγεται ικαριαμ είτε West κλπ
Και θεωρώ λογικό κάποιος που δεν έχει χρόνο να τον κάνει μονομάχο από την αρχή και να μην θέλει να μπει σαμάνος. Όπως πολλοί που στηνόταν σε μια πόλη κάναν monomxies και μετά ύπνο ήταν αντίθετοι στο νέο σύστημα μονομαχίας.

Επίσης όμως για ένα παίκτη που θέλει να πάρει το χρυσό σπαθί θα πρέπει να κάνει και τσαρλατάνο και με τις δυνατότητες που είχαμε έχει πάει η ικανότητα στο απλησίαστο.
Αφού έχουν τέτοιες αποστολές πρέπει να μου δώσουν το δικαίωμα να μπορώ να την φέρνω στο αρχικό σημείο, η αν δεν θέλω δεν το κάνω use και περιμένω 3 χρονια.

Έχω διαγράψει k1 k2 k3 γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω τις αποστολές (λόγο Σαμάνου) και δεν είμαι ο μονος που έκανε delete το account.

Όσο για το 10.000 παίκτες δεν θέλω να απαντήσω γιατί όλοι ξέρουμε πάνω κάτω πόσοι παίκτες είναι πραγματικά ενεργοί σε κάθε κόσμο.

Το μήνυμα το βλέπεις όταν κανεις log on και μπαίνεις και ψηφίζεις απλά πράγματα και δημοκρατικά.


BTW: Στο Ελληνικό μας δώσαν/σας δώσαν την δυνατότητα να διαλέξετε στο net το έβαλαν και τέλος

PS: οι απαντήσεις δεν είναι μονο σε ένα post αλλα είναι γενικές για αποφυγή παρεξηγήσεων. Και είναι πάντα η δικια μου άποψη ...σεβόμενος ΠΑΝΤΑ και τις απόψεις τον άλλον συμπαικτών
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2776

Guest
συμφωνω και εγω....νομιζω οτι ο κ1 ζωντανεψε αρκετα
 

DeletedUser

Guest
Σκεφτειτε μονο τον κ1 που αμεσως με τα χρυσα ζωντανεψε.Οι αλλοι κοσμοι εινιαι λιγο πιο νεκροι.Σιγουρα θα αλλαξουν προς το καλυτερο!
 

DeletedUser

Guest
EΛΕΟΣ

αμα γινει αυτο οι κοσμοι αυτοι θα γινουν ανουσιοι και τα λεβελ θα αρχησουν να παιρνουν την ανηφορα οπως κ6 . ειναι καπως το να κανεις κατευνασμο σαμανου και να τελιωνεις με λιγοτερα χρηματα .ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΦΙΛΕ ΚΑΤΣΕ ΜΑΖΕΨΤΑ .
 

DeletedUser4509

Guest
συμφωνω και εγω....νομιζω οτι ο κ1 ζωντανεψε αρκετα

Ο Κ1 ζωντανεψε απο τον κατευνασμο ή απο τους Βοριους Νοτιους?
Πρωτο post σχετικα με το ενχυρημα Βοριοι Νοτιοι 06-08-10
Αντιστιχο πρωτο post για να μπει ο κατευνασμος στον Κ1... 22-10-10
2,5 μηνες διαφορα!!! Απο τι ζωντανεψε ο Κ1... μηπως ηταν και ο πρωτος κοσμος του game που ολοι ειχαμε λογαριασμο και μπηκαμε παλι για τους ΒΝ...


Σε όλα τα net game υπάρχει η δυνατότητα του premium είτε λέγεται φάρμα είτε λέγεται ικαριαμ είτε West κλπ
Οποια game εχουν servers με διαφορετικες ρυθμισης στο καθε ενα, εχουν και διαφορες μεταξυ τους... αλλα!!! Αλλο βοηθηματα οπως εχει το West για ολους μας τους αυτοματησμους, τα περισοτερα χρηματα κτλ.Και αλλο η δυνατοτητα να κανεις ενα μινι reset στο χαρακτηρα σου προκειμενου να εχεις οφελος οπλα κτλ (μην τα ξαναλεω)


Έχω διαγράψει k1 k2 k3 γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω τις αποστολές (λόγο Σαμάνου) και δεν είμαι ο μονος που έκανε delete το account.
Εκει ειναι το θεμα.Πεδευτητε και λιγο... παιχτε απλα.Το αν τους διεγραψες επετρεψε μου να πω -και δεν τον λεω με κακο τροπο μην παρεξηγηθω- ειναι δικο σου προβλημα.
...play the game...


Όσο για το 10.000 παίκτες δεν θέλω να απαντήσω γιατί όλοι ξέρουμε πάνω κάτω πόσοι παίκτες είναι πραγματικά ενεργοί σε κάθε κόσμο.
Και 10.000 να μην ειναι πιστευεις οτι 190 ψυφοι φτανουν για 4 κοσμους?


BTW: Στο Ελληνικό μας δώσαν/σας δώσαν την δυνατότητα να διαλέξετε στο net το έβαλαν και τέλος
Ο net αποφασισε και διεταξε για εναν κοσμο στους εννια!!! (που ειχε τοτε)
ΔΕΝ αποφασισε για ολους τους κοσμους μαζι!
Αποφασισε για εναν κοσμο με 9.000+ παικτες εναντι του Ελληνικου Κ1 που τοτε ειχε δεν ειχε 3.000-3.500...
 

DeletedUser

Guest
Εχω παίξει αρκετά ιντερνετικά παιχνίδια, ο λόγος που το west με κράτησε είναι πως όταν άρχισα να εξερευνώ τον κόσμο 5 διαπίστωσα πως δεν υπάρχει τεράστια διαφορά ανάμεσα σε εναν παίχτη premium με εναν απλό παίχτη.
Ίσως ο κατευνασμός σάμανου να μην είναι και τόσο σπουδαίο, σίγουρα όμως δίνει στον premium παίχτη ενα ακόμη προβάδισμα.

Διάβασα όλα τα post και πιστεύω πως και οι δυο πλευρες έχουν κάποιο δίκιο.

Γνώμη μου όμως είναι πως αν δωθεί η ευκαιρία σε έναν σχετικά καινούριο παίχτη, που ανυπομονεί να ξεπεράσει όλους τους άλλους παίχτες να μπορεί σε σύντομο χρόνο να ανέβει επίπεδα, σε σύντομο χρόνο να ρίξει την τιμή του σάμανου, σε σύντομο χρόνο να μαζέψει χρήμα, τότε σε σύντομο χρόνο θα χαθεί και το ενδιαφέρον για το παιχνίδι.

Σίγουρα ο κόσμος μας δεν είναι δίκαιος.............όμως τουλάχιστον ενα παιχνίδι μπορεί να είναι.
Ψηφίζω ΟΧΙ
 

DeletedUser2962

Guest
Κόστος πόντου ιδιοτήτων:
$ 2550

Κόστος πόντων ικανοτήτων:
$ 3080

εννοειται πως συμφωνω..εχουν νεκρωσει 2,3 και κοντευει και ο 5 λογω σαμανου..οποιος νομιζει πως μπορει να μου μαζεψει τοσα λεφτα αν επιτρεποταν θα του εδινα τον παικτη μου..

αυτα...
 

DeletedUser3128

Guest
Συμπαίκτη Διονύση επειδή παίζω στο net και περισσότερο μάλιστα

Θέλω να σε ενημερώσω ότι εκτος τον K1 ΟΛΟΙ οι άλλοι έχουν premium στον Σαμάνο και γκρίνια δεν υπάρχει για αυτό το θέμα

Επίσης ΑΝ παίζεις ενεργά (ρωτάω επειδή δεν ξέρω) θα έχεις δει ότι οι Ενεργοί παίκτες που αφιερώνουν χρόνο στο game είναι πραγματικά πολλοί λιγότεροι ...δεν θέλω να αναφέρω νούμερα αλλα τα 10.000 άτομα είναι τρελα νούμερα.
όταν μιλάμε για lvl 35 στον k4 είναι θέση 1200 και οι εγγεγραμμένοι παίκτες είναι 1923 μετά από ένα χρόνο που παίζουμε τον κόσμο. Καταλαβαίνεις από μονος πόσοι ενεργοί παίκτες υπάρχουν σε κάθε κόσμο.

Ο Σαμάνος δεν βοηθάει όλους αυτούς που έχουν σκοπό να μπούν μονο για μια μονομαχία και να καμαρώνουν μετά..ΑΛΛΑ το game δεν είναι μονο μονομαχίες. Υπάρχει περισσότερο σενάριο all και βάθος στο παιχνίδι και για αυτούς που θέλουν να τα βρούν όλα ο Σαμάνος είναι η λύση στο παιχνίδι.

BTW: στον K4 έχω 209.000 (όπως θα δεις και στο screenshot)


Uploaded with ImageShack.us
και μου κοστίζει η ικανότητα 70$ Όπως κατάλαβες δεν είναι δύσκολο να αλλάξω τα πάντα αλλα το game όπως ανάφερα και παραπάνω έχει και άλλο σενάριο και αυτό θέλω να ανακαλύψω...όπως φυσικά και όσοι παίζουν το game αυτό

Και αυτό μας το προσφέρει ο Σαμάνος

Φυσικά δεν είστε υποχρεωμένοι να βάλετε premium στον Σαμάνο οποιος θέλει το κάνει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή