Κατευνασμος σαμανου στους κοσμους 2, 3 ,4 και 5

Κατευνασμος σαμανου στους κοσμους 2, 3, 4, 5

  • Ναι

    Ψήφοι: 168 65,1%
  • Οχι

    Ψήφοι: 69 26,7%
  • Δεν με απασχολει

    Ψήφοι: 21 8,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    258
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cord

Ex-The West Team
Μετα απο συζητηση που εγινε για το θεμα αυτο, τοποθετουμε και τη σχετικη δημοσκοπηση ωστε να υπαρξει μια περισσοτερο ολοκληρωμενη εικονα για την ταση των παιχτων και εν συνεχεια αφου παραθεσουμε τα αποτελεσματα και τις εκτιμησεις μας στην InnoGames, για να παρθει η αποφαση.
Yπενθυμιζουμε οτι το premium "Kατευνασμος Σαμανου" παρεχει τη δυνατοτητα στους παιχτες, με 18 σβολους να επαναφερουν τις τιμες αλλαγων των ικανοτητων και ιδιοτητων στην αρχικη τους αξια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
εγω ψηφιζω ναι ειναι αδικο να μπει μονο σε μερικους κοσμους ας μπει σε ολους!
 

DeletedUser

Guest
αντε βλεπετε ο κοσμος ψηφισε υπερ βαλτε το!
 

DeletedUser

Guest
αντε βλεπετε ο κοσμος ψηφισε υπερ βαλτε το!

κατσε ρε φιλε εχουν ψηφιζει 62 ατομα και τα ενεργα μελη του φορουμ ειναι 710 οποτε μπορεις ξεκαθαρα να δεις οτι δεν ειναι αντιπροσωπευτικο το ποσοστο που ψηφισε :wk
 

DeletedUser4509

Guest
Αδικο αδικο αδικο. Δεν γινετε να εχει διαφορετικες ρυθμισης ο καθε server πρεπει ολοι να ειναι carbon?
Και τελος παντον πρεπει να πληρωσουμε για να παιξουμε τον αλλον στα ισια... 2 στους 6 servers πιστευω ειναι αρκετοι για να εκτονοθουν αυτοι που νικανε με τα λεφτα και να βλεπουν τον εαυτουλι τους πρωτο σε ολα χαλοντας λεφτα $λεφτα$ λεφτα... Δεν μπορω να καταλαβω την ευχαριστηση καπου να ειναι ΚΑΙ στους 6 κοσμους πρωτος σε ενα παιχνιδι.
Το ειχα πει και παλαιοτερα οταν ειχε μπει το θεμα για τον Κ1 με ενα λιγο ακοψο παραδηγμα.Ειναι σαν την πορνη, τη πληρωνης για να εστανθεις οτι εισαι τελιος και αψεπεραστος... και εξω τρως χιλοπητες με τον καταπελτι (sorry και παλι αλλα ετσι ειναι... ετσι το βλεπω)
Βεβαια οπως παντα οτι πουνε οι πολλοι... αλλα απλα λεω και εγω τη γνωμη μου.
 

DeletedUser

Guest
Αδικο αδικο αδικο. Δεν γινετε να εχει διαφορετικες ρυθμισης ο καθε server πρεπει ολοι να ειναι carbon?
Και τελος παντον πρεπει να πληρωσουμε για να παιξουμε τον αλλον στα ισια... 2 στους 6 servers πιστευω ειναι αρκετοι για να εκτονοθουν αυτοι που νικανε με τα λεφτα και να βλεπουν τον εαυτουλι τους πρωτο σε ολα χαλοντας λεφτα $λεφτα$ λεφτα... Δεν μπορω να καταλαβω την ευχαριστηση καπου να ειναι ΚΑΙ στους 6 κοσμους πρωτος σε ενα παιχνιδι.
Το ειχα πει και παλαιοτερα οταν ειχε μπει το θεμα για τον Κ1 με ενα λιγο ακοψο παραδηγμα.Ειναι σαν την πορνη, τη πληρωνης για να εστανθεις οτι εισαι τελιος και αψεπεραστος... και εξω τρως χιλοπητες με τον καταπελτι (sorry και παλι αλλα ετσι ειναι... ετσι το βλεπω)
Βεβαια οπως παντα οτι πουνε οι πολλοι... αλλα απλα λεω και εγω τη γνωμη μου.

ρε φιλε δεν ειπαμε να βαλουμε ολες τις ρυθμησεις του αριζονα μονο τον κατευνασμο σαμανου ειπαμε να βαλουμε δεν νομιζω να ειναι κατι τοσο κακο...
 

DeletedUser3128

Guest
Έτσι ακριβώς Σύμφωνο με τον προλαλήσαντα Evender + και να μπορούμε να κάνουμε επιτέλους και τις αποστολές που δεν θα κάναμε ποτε
 

DeletedUser

Guest
Για αυτο ακριβως μιλαω και εγω ρε φιλε themos με τον τροπο που ειμαστε τωρα δεν γινεται καποιος να κανει ολες τις αποστολες ενω με τον σαμανο κατι θα γινει!
 

DeletedUser4254

Guest
συμφωνώ κι εγώ....να μπεί ο κατευνασμός του Σαμάνου σε όλους τους κόσμους
 

DeletedUser3630

Guest
Δηλαδη αμα θελω να παω πρωτη στην καταταξη, πρεπει να εχω και λεφτα?!?!

Μπααα εγω δεν συμφωνω!:p
 

DeletedUser

Guest
Ειναι απαραιτητο να σταλει και μνμ στο παιχνιδι...οσοι δλδ δεν συμμετεχουν πολυ στα φορουμ να το δουν σιγουρα και αν θελουν να ψηφισουν.
 

DeletedUser3504

Guest
Το εχω πει και παλαιοτερα οτι συμφωνω να μπει ο κατευνασμος και στους υπολοιπους κοσμους!
 

DeletedUser

Guest
Δηλαδη αμα θελω να παω πρωτη στην καταταξη, πρεπει να εχω και λεφτα?!?!

Μπααα εγω δεν συμφωνω!:p

Δεν ειναι απαραιτητο να μπει ο κατευνασμος σαμανου για να ισχυει αυτο κατα τι γνωμη μου σε ολους τους κοσμους αμα δεν εχεις premium δεν μπορεις να εισαι μεσα στην 15αδα εκτος πια και αν εισαι τελειος καμμενος και ασχολησε μονο με το west στη ζωη σου! :w

Ειναι απαραιτητο να σταλει και μνμ στο παιχνιδι...οσοι δλδ δεν συμμετεχουν πολυ στα φορουμ να το δουν σιγουρα και αν θελουν να ψηφισουν.

δεν ειχε βγει μηνυμα διαχειριστη για αυτο το θεμα? :blk:hh
 

DeletedUser3128

Guest
Ο σαμάνος δεν είναι να σε γεμίζει ενέργεια spuridoula01 για να πας πρωτιά. Ο σαμάνος είναι για να μηδενίζεις την αξια τις ικανότητας, ιδιότητας και να την φέρνεις στο αρχικό ποσο.

ΑΛΛΑ μην νομίζεται ότι δεν χρειάζονται χρήματα από δουλειές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν γίνεται να ψηφίσουμε για κάθε κόσμο ξεχωριστά; Ή όλα ή τίποτα;
 

DeletedUser

Guest
ΟΧΙ, σε δύο κόσμους το πολλύ καλά είναι, επειδή δηλαδή παίζουν με premium ε ας μην έχουν και κατευνασμό, ελεος δηλαδή.......σκεφτείτε και λίγο αυτούς που δεν παίζουν με premium......δεν έχουν τα bonous του premium και τώρα αν γίνει ο κατευνασμός οι "λεφτάδες" θα έχουν και τα bonous οτι ώρα να θέλουν να αλλάζουν τις ιδιότητες..........wowwwwww...life is not fair...!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ψηφησα οχι , ασχετα με το οτι αν μπει ,σιγουρα θα το χρησιμοποιησω και εγω αλλα νομιζω οτι πιο καλη ιδεα ειναι να γινουν οι δουλειες μονοωρες και να διπλασιαστει στην ουσια το εισοδειμα του καθε παιχτη. Θα μου πειτε ολη μερα θα κοιμομαστε αν δεν εχουμε αυτοματισμο και πρεμιουμ ενεργεια...
Δεν βλεπω ευκολοτερο τροπο να μαζεψει καποιος λεφτα για σαμανιασμα.
Μου κανει εντυπωση που κανεις δεν το προτεινε σαν λυση για να μην μπει ο κατευνασμος...
Τα θετικα του να μπουν μονοωρες.
1) Γρηγοροτερο και ποιο επικερδες παιχνιδι με την χρηση των κλασικων πριμιουμ
2) Ανανεωση των κοσμων μιας και οι παιχτες θα αναπτυσονται πιο γρηγορα.
Τα αρνητικα
1) Κυριως για παιχτες που δεν χρησιμοποιουν πριμιουμ θα αναγκαζονται να κοιμουνται περισσοτερες ωρες. Αυτοι οι παιχτες ομως θα χρησιμοποιησουν τον κατευνασμο? Ειναι σιγουρα φθηνος και πολλοι που δεν πληρωνουν μπορει και να τον χρησιμοποισουν εστω μια δυο φορες.

Εν κατακλειδι οχι στον κατευνασμο αλλα καντε το παιχνιδι πιο γρηγορο να επιτρεψετε στο κοσμο που χρησιμοποιει τα κλασικα πριμιουμ να κανει δυσκολους σαμανους με στρατηγικη.
 

melenmaria

Μέλος
σορρυ βρε σταλο αλλα αν εισαι μονομαχος πχ και θες να τα γυρισεις να κανεις και τις 2 αποστολες και μετα ξανα για να παρεις το κλειδι και μετα ξανα για να γυρισεις οχυρα πχ πως θα το κανεις αυτο? θα περασουν 2 χρονια και ακομα θα μαζευεις λεφτα. η χρηση του κατευνασμου μπορει να γινει με ενα μνμ στο κινητο μια φορα ουτε 2€ δε θα χαλασεις... δεν ειναι και κατι τοσο τρομερο πια...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή