Καλύτερη ιδέα μακράν

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3876
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3876

Guest
Λοιπόν...επειδή βλέπω πολλές ιδέες...άλλες καλές άλλες κακές
Επειδή όμως δεν γίνονται να εκπληρωθούν όλες καθώς γίνεται και πολύ περίπλοκο το παιχνίδι έχω μία πολύ καλή...τρομερή εκπληκτική φανταστική μου τελείωσαν τα επίθετα ιδέα...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ

Επειδή παίζουν πολλοί μόνο για τα οχυρά...λέω να δημιουργείτε ανά χώρα ένας κόσμος ο οποίος θα είναι οχυρομάχων
ΔΗΛΑΔΗ μερικά πράγματα θα καταργηθούν ώστε να δημιουργηθεί η κύρια ιδέα των 5-6 μαχών καθημερινά

1)Μένει μόνο μία κατηγορία χαρακτήρα αλλά επιλέγεις τα μπόνους που δεν διαφέρουν πολύ
2)Φεύγουν όλες οι άσχετες εργασίες, εκτός από αυτές που δίνουν υλικά για χτίσιμο οχυρών
3)Εξαφανίζονται οι μονομαχίες καθώς και οι αποστολές
4)Μένουν μόνο επιτεύγματα που έχουν σχέση με τα οχυρά
5)Εξαφανίζονται τα ρούχα που είναι άσχετα με μάχες οχυρών
6)Φεύγουν και τα όπλα μονομαχίας
7)Διαλύονται: Σερίφης, Νεκροθάφτης, Αγορά
8)Συγχωνεύονται Μπακάλικο, Οπλοποιός, Ράφτης σε ένα μαγαζί (δεν έχω βρει όνομα...κάντε και εσείς τίποτα)
9)Δημιουργούνται περισσότερα οχυρά σε κάθε κομητεία
10)Διώχνουμε και το πόκερ
11)Μένουν μόνο οι απαραίτητες ικανότητες
12)Οι ιδιότητες φεύγουν και αυτές
13)Σπιτάκι του κι ο Σαμάνος
14)Διαγράφονται όλα τα τωρινά premium πακέτα και δημιουργείτε ένα μοναδικό που σου επαναφέρει όλες τις ικανότητες(αυτές που έχουν μείνει δηλαδή) σου δίνει και 100 ικανότητες και ένα χρυσό επίτευγμα. Αυτό θα κοστίζει 2500 σβόλους(50€) και θα είναι για το τελευταίο επίπεδο...κάτι σαν τερμάτισμα
15)Επίσης διώχνουμε τα επαγγέλματα
16)Δεν υπάρχουν συμμαχίες(πολλοί σύμμαχοι=λίγες μάχες)

Θα μπορούσε να δημιουργηθεί και σαν speed


Εντάξει αν δεν πείτε lol θα στεναχωρηθώ πολύ.
Αν είσαι 14 και μετά από δυο μέρες ξεκούρασης και βόλτες με φίλους, όταν σκέφτεσαι πως την άλλη μέρα θα έχεις 7 άτομα να σε πρήζουν για 7 ώρες
προτιμάς να κάτσεις σε ένα φόρουμ και να γράψεις ότι σου έρθει στο κεφάλι\

Και συνεχίζω:
Οι servers θα ονομάζονται αυστηρώς firstroad
Θα γίνω moderator στους αγγλικούς κόσμους
Η SA θα πάρει όλα τα οχυρά στον κόσμο 5(καλά αυτό είναι ήδη έτοιμο)
Θέλω απεριόριστους σβόλους χρυσούς
Τσάμπα ξιφολόγχες και κουμπί revive μόνο για εμένα
 

DeletedUser

Guest
Γνωριζοντας πως μελλον για τους μονομαχους/στρατιωτες και γενικα οσους ψηνονται για μονομαχιες , μετα το επικειμενο up δεν θα υπαρχει ή απλα θα ειναι μονοδρομος ...
Ξεχνας να αναφερεις τις πιο πρακτικες λυσεις ...
Για τους παιχτες που δεν κανουν καθολου ,αν οχι συχνες επικλησεις στον σαμανο,~delete~ και για τα δρωμενα του west απλα μετονομασια σε οχυρομαχιες ...

Φατε ματια ψαρια...
 

DeletedUser2993

Guest
-1 :p

Άκυρη ιδέα...Άμα είναι όλοι οχυρομάχοι πολλοί (όχι όλοι) θα ξενερώσουν γιατί δεν θα έχουν αδύναμους παίκτες να τρώνε..:p
Και αμα είναι έτσι να φτιαχτεί και κόσμος μόνο για τυχάδες ή μόνο για μονομάχους...Η «μαγεία» του παιχνιδιού είναι οτι όολοι αυτοί συνυπάρχουν σε εναν κόσμο !!
 

DeletedUser4456

Guest
Ε οχι δα... επειδη μας βολευει να ειμαστε οχυρομαχοι και να μην εχουμε μονομαχιες να κανουμε και τετοιο κοσμο :lf:D

Να κανουμε και εναν που να παιζεις μονο ποκερ? Ή τριλιζα?
 

DeletedUser

Guest
Μου φαίνεται για άκυρη ιδέα, συγκεκριμένα

1) ποια κατηγορία? μονοτονία θα τελειώσει το ενδιαφέρον για το παιχνίδι
2) οπότε λέμε αντίο στην αποστολή για τα χρυσά
3) -100000000 μερικές αποστολές δίνουν και ικανότητες/ιδιότητες
4) Άντε ας γίνει
5) -100000000 δεν μπορείς τότε να κάνεις τις εργασίες για να βρεις υλικά για τα οχυρά.
6) Αν γίνει αυτό μείων μερικά μπόνους για τις μάχες οχυρών από εκεί + άκυρο και το χρυσό σετ
7) Διάλυση της Αγοράς???? -100000000 για αυτό
8) Άσχετο είναι.
9) Είναι αρκετά είδη τα οχυρά είδη, δεν μπορεί να γίνουν μάχες ακόμα και τώρα με όλα τα οχυρά σε μια μέρα. γνωρίζεις συνολικά πόσα είναι?
10) Άσχετο είναι.
11) Δεν μπορεί να ισχύει. Αν γίνει αυτό δεν μπορείς να βρεις τα απαραίτητα υλικά για τα οχυρά, όπως τα αναφέρεις στο νούμερο 2.
12) απλά «?????» μπορώ να πω
13) Δεν κατάλαβα καν…
14) -10000 εγώ θέλω το μπόνους του στρατιώτη για τις μάχες οχυρών
15) Τα επαγγέλματα βοηθάνε στις μάχες, ένας καλός οχυρομάχος το χρειάζεται άρα -100000000
16) Δεν μπορεί να γίνει αυτό, όπως θέλουν πάλι θα γίνουν οι συμμαχίες, δεν μπορείς να το ελέγχεις.
 

DeletedUser3876

Guest
Καταρχήν ντρέπομαι που δεν πήρα ούτε ένα lol
Δεύτερων ξαναλέω πως βαριόμουνα πάρα πολύ

Και τρίτον επειδή ο γιατρός έκανε τον κόπο να απαντήσει στην άθλια αυτή ιδέα ας του απαντήσω σαν τον χθεσινό firstroad

  1. Δημιουργείτε μία καινούρια, αλλά για να μην με πείτε τσιγκούνη τις κάνω δύο τις κατηγορίες
  2. Θα είναι σαν σπάνιο αντικείμενο για το μαγαζάκι που έμεινε και πανάκριβο εννοείτε
  3. Δεν με νοιάζει
  4. Τι να πω εδώ συμφωνούμε
  5. Θα καταργηθεί το σύστημα των πόντων εργασίας αλλά θα είναι ποιο δύσκολες οι εργασίες
  6. Δεν με νοιάζει
  7. Δεν με νοιάζει... εμένα μου αρέσει
  8. Αν μείνει το 1/4 των ρούχων, εξαφανιστούν και τα όπλα μονομαχίας μια χαρά θα είμαστε με ένα μαγαζί
  9. 120 οχυρά, 3 είδη αλλά έλεγα να τα κάνουμε 240 τώρα αν θες να τα αφήσουμε τόσα κανένα πρόβλημα θα τα βρούμε
  10. Λίγο αλλά έτσι κι αλλιώς δεν παίζει κανείς και δεν θέλω να έχω άχρηστα πράματα στους σέρβερ μου
  11. Διάβασε το 5
  12. Καλά ήταν κορυφαίο για αυτό δεν έχεις τι να πεις
  13. Φεύγει...την κάνει...την κοπανάει...γίνεται Λούης...πάει να βρει τους φίλους του...κατάλαβες;
  14. Δεν με νοιάζει...υπάρχουν και φτωχαδάκια...ουδέν σχόλιο για τα 50€ μόνο like
  15. Μάλλον εννοείς ότι χρειάζεται τα αντικείμενα...θα μπουν και αυτά στο μαγαζάκι
  16. Δεν το σκέφτηκα έχεις δίκιο


επειδή δεν το λέει κανείς το λέω εγώ...LOL
ελπίζω να σε κάλυψα, τώρα αν έχεις απορίες...ρώτα, κουβαλάω πολύ τρέλα
 

DeletedUser482

Guest
Επειδή ο θεματοθέτης ανάρτησε το συγκεκριμένο θέμα με σκοπό το "LOL" , μετεφέρεται στο Off Topic.
 

lena78

Νέο Μέλος
Καταρχήν ντρέπομαι που δεν πήρα ούτε ένα lol
Δεύτερων ξαναλέω πως βαριόμουνα πάρα πολύ

Και τρίτον επειδή ο γιατρός έκανε τον κόπο να απαντήσει στην άθλια αυτή ιδέα ας του απαντήσω σαν τον χθεσινό firstroad

  1. Δημιουργείτε μία καινούρια, αλλά για να μην με πείτε τσιγκούνη τις κάνω δύο τις κατηγορίες
  2. Θα είναι σαν σπάνιο αντικείμενο για το μαγαζάκι που έμεινε και πανάκριβο εννοείτε
  3. Δεν με νοιάζει
  4. Τι να πω εδώ συμφωνούμε
  5. Θα καταργηθεί το σύστημα των πόντων εργασίας αλλά θα είναι ποιο δύσκολες οι εργασίες
  6. Δεν με νοιάζει
  7. Δεν με νοιάζει... εμένα μου αρέσει
  8. Αν μείνει το 1/4 των ρούχων, εξαφανιστούν και τα όπλα μονομαχίας μια χαρά θα είμαστε με ένα μαγαζί
  9. 120 οχυρά, 3 είδη αλλά έλεγα να τα κάνουμε 240 τώρα αν θες να τα αφήσουμε τόσα κανένα πρόβλημα θα τα βρούμε
  10. Λίγο αλλά έτσι κι αλλιώς δεν παίζει κανείς και δεν θέλω να έχω άχρηστα πράματα στους σέρβερ μου
  11. Διάβασε το 5
  12. Καλά ήταν κορυφαίο για αυτό δεν έχεις τι να πεις
  13. Φεύγει...την κάνει...την κοπανάει...γίνεται Λούης...πάει να βρει τους φίλους του...κατάλαβες;
  14. Δεν με νοιάζει...υπάρχουν και φτωχαδάκια...ουδέν σχόλιο για τα 50€ μόνο like
  15. Μάλλον εννοείς ότι χρειάζεται τα αντικείμενα...θα μπουν και αυτά στο μαγαζάκι
  16. Δεν το σκέφτηκα έχεις δίκιο


επειδή δεν το λέει κανείς το λέω εγώ...LOL
ελπίζω να σε κάλυψα, τώρα αν έχεις απορίες...ρώτα, κουβαλάω πολύ τρέλα

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ρε lol!!!!!!!!!!!!!!!!
Κυρίως για το 2ο ποστ!!! :)):)):))
 

DeletedUser

Guest
-1 το βρισκω πολυ βαρετο να μπαινω σε ενα παιχνιδι μονο και μονο για να κανω ή να παω σε μαχη οχυρου!:wk
 
Κορυφή