Καθημερινες αποστολες και εμπειρια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
Εφτιαξα ενα excel που φαινετε η εμπειρια που δινουν οι καθημερινες αποστολες, και ο χρονος που χρειαζετε για να τις ολοκληρωσουμε. Επισης, ποση εμπειρια κερδιζουμε ανα μισαωρο.

Προς το παρων ειναι μεχρι το επιπεδο 60. Για να βρειτε τις αποστολες του λεβελ σας χρησιμοποιηστε τα φιλτρα για ανωτερο και κατωτερο επιπεδο. Πχ καποιος λεβελ 42 θα φιλτραρει τις αποστολες απο λεβελ 0-41 για "κατωτερο", και να εξαιρεσει τις αποστολες μικροτερες απο το λεβελ του στο "ανωτερο".

Για αποριες ή διορθωσεις επικοινωνηστε μαζι μου. Ελπιζω να φανει χρησιμο. Ευχαριστω!

Το λινκ ειναι:
καθημερινες αποστολες και εμπειρια
 

DeletedUser4530

Guest
Εφτιαξα ενα excel που φαινετε η εμπειρια που δινουν οι καθημερινες αποστολες, και ο χρονος που χρειαζετε για να τις ολοκληρωσουμε. Επισης, ποση εμπειρια κερδιζουμε ανα μισαωρο.

Προς το παρων ειναι μεχρι το επιπεδο 60. Για να βρειτε τις αποστολες του λεβελ σας χρησιμοποιηστε τα φιλτρα για ανωτερο και κατωτερο επιπεδο. Πχ καποιος λεβελ 42 θα φιλτραρει τις αποστολες απο λεβελ 0-41 για "κατωτερο", και να εξαιρεσει τις αποστολες μικροτερες απο το λεβελ του στο "ανωτερο".

Για αποριες ή διορθωσεις επικοινωνηστε μαζι μου. Ελπιζω να φανει χρησιμο. Ευχαριστω!

Το λινκ ειναι:
καθημερινες αποστολες και εμπειρια

καλο φαινεται με μια 1η ματια αν και υπαρχει σαν επαναληψιμες στο twdb.
- ομως δεν ξερω πως χρησιμοποιουμε τα φιλτρα; που τα βρησκω και πως τα βαζω.... ισως να μην τα ειδα.
- καλο θα ηταν να μαζεψεις λιγο τα περιθωρια ετσι ωστε να ειναι πιο μαζεμενο ετσι ωστε να εχουμε περισσοτερες πληροφοριες με λιγοτερα σκρολλς. προσοχη ομως μην τα στριμωξεις :)
- τα ποσοστα στις αποστολες τι σημαινουν;
- καποια ειναι με κοκκινα γραμματα. υπαρχει λογος; η μου διαφευγει κατι;
- δεν ξερω η εμπειρια αν μισαωρο κατα ποσο ειναι αληθοφανης. κι ο λογος ειναι οτι αν πχ σε μια εργασια 1λεπτη την κανεις επι 30 λεπτα θα πεσει το κινητρο παρα πολυ οποτε δεν ειναι κι αντιπροσωπευτικο το μισαρωρο σε σχεση με μια μισαωρη.
- επισης καλο θα ειναι σε καθε αποστολη να αναφερεις αν θελει τα προιοντα και ποσα η αν θελει την εργασια και ποσες φορες. το εχεις κανει νομιζω για καποια με προιοντα δεν ξερω αν ισχυει για ολα και για τις εργασιες ποσες φορες.
αυτα προς το παρον!
 
Κορυφή