ΚΟΣΜΟΣ KIOWA

JOHNNY THE FOX

Νέο Μέλος
:oops:Συγγνωμην δλδ....εγω ειμαι νεος στον κοσμο αυτον και με το ζορι εχω μαζεψει 8.000 συνολικα.... πως θα αγορασω ΛΙΚΕΡ ΦΡΟΥΤΩΝ ή κάτι άλλο οταν οι τιμες που βαζουν οι πωλητες παικτες ειναι εξωπραγματικες....π.χ. ο ενας πουλαει 40.000, ο αλλος 22.000 και ενας τριτος 20.000 την στιγμη που το παιχνιδι το δινει αν δεν κανω λάθος 100 ...
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 2ους ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ 4 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΓΙΑΥΤΕΣ ΠΑΙΖΩ...... ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝ.... ευχαριστω για τον χρονο σας!!!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Έχετε προσπαθήσει να μιλήσετε με τους "πωλητές" για να σας κάνουν καλύτερη τιμή;
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
:oops:Συγγνωμην δλδ....εγω ειμαι νεος στον κοσμο αυτον και με το ζορι εχω μαζεψει 8.000 συνολικα.... πως θα αγορασω ΛΙΚΕΡ ΦΡΟΥΤΩΝ ή κάτι άλλο οταν οι τιμες που βαζουν οι πωλητες παικτες ειναι εξωπραγματικες....π.χ. ο ενας πουλαει 40.000, ο αλλος 22.000 και ενας τριτος 20.000 την στιγμη που το παιχνιδι το δινει αν δεν κανω λάθος 100 ...
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 2ους ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ 4 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΓΙΑΥΤΕΣ ΠΑΙΖΩ...... ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝ.... ευχαριστω για τον χρονο σας!!!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ
Το ποιο απλο πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι να μαζεψεις εσυ ο ιδιος τα υλικα και να τα δωσεις σε καποιον να σου φτιαξει το οτιδηποτε θελεις , γι'αυτο υπαρχει το τσατ του σαλουν , γραψε και ολο και καποιος θα σου απαντηση , αν δεν σου απαντηση καποιος , στηλε τηλεγραφο σε ολοκληρο τον κοσμο οπως κανουν και αλλοι...

Ο καθενας μπορει να βαλει τις δικες του τιμες , θα μετρησει τον κοπο που εφαγε να φτιαξει το οτιδηποτε εφτιαξε και θα το πουλησει αναλογως , ναι μερικες φορες το παρακανουν μερικοι δεν διαφωνω, υπαρχουν περιπτωσεις που ειναι εξωφρενικες για αντικειμενα που ειναι παρα πολυ ευκολα τα υλικα και να πουλιουντε πανω απο 20κ , αν ενα αντικειμενο θελει πολλα υλικα η θελει πολλα απο καθε ενα εκει να πεις ενταξει πρεπει να εφαγε αρκετη ωρα για να τα βγαλει αλλα οχι σε αντικειμενα που θελει 1 ντοματα 1 φασολι και 1 πετρα που μπορεις να τα μαζεψεις με 15αρια μεσα σε 2 λεπτα και να τα πουλανε 15κ η 20κ...

Φιλε δεν χριαζετε να κανεις 1 , 2 η 10 λογαριασμους για να κανεις κατι στο κανονικο σου λογαριασμο , αντιθετως θα σε κρατησει αρκετα πισω και απλα δεν αξιζει κα το πιο σημαντικο, ειναι εναντια στους κανονες , το να λες δημοσια οτι θα φτιαξεις αλλους 4 δεν κανει την διαχειρηση να κανει τα κλειστα ματια.
 

Mastermind

Μέλος
Γενικά σε αυτο το παιχνιδι αν δεν εχεις 2-3 "φιλους" δε μπορεις να κανεις τιποτα
 

JOHNNY THE FOX

Νέο Μέλος
Γενικά σε αυτο το παιχνιδι αν δεν εχεις 2-3 "φιλους" δε μπορεις να κανεις τιποτα
συμφωνώ απόλυτα!!! και αντε να συντονιστείτε να ειστε μεσα στο παιχνιδι ιδιες ωρες για μπορει ο καθενας να βρει το αντικειμενο ποθυ χρειαζεται....και δεν ειναι λογικο να φτιαχνει ενας λικερ φρουτων και να το πουλαει 20.000$ και το ιδιο το παιχνιδι να το κοστολογει 124$ ειναι για κλαματα και..καλα να εισαι παλιος παικτης θα εχεις μαζεψει δολαρια...αν εισαι νεος? που να βρεις τοσα χρήματα? Γιαυτο λεω το παιχνιδι πασχει πολύ σαυτον τον τομεα...και γιατι να απαγορευεται να εχω και αλλους χαρακτηρες με διαφορετικα επαγγέλματα να διευκολυνεται η ζωη εντος του παιχνιδιου? και γιατι δεν υπαρχει επιλογη να αγορασεις δολαρια με χρυσο? αυτά και άλλα πολλά ειναι διαπιστωσεις ετων παιξιματος αυτου του παιχνιδιου.... και τι μου λενε οι μοντερεητορς τα ακουω....πινακωτη πινακωτη απο το άλλο μου τ' αυτί.......αχαχαχαχ και για να ευθυμησουμε λιγακι!!!
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δεν θα ακυρώσουμε τους κανονισμούς του παιχνιδιού επειδή κάποια αντικείμενα είναι ακριβά. Επιλογές υπάρχουν, εάν σας είναι κόπος να το ζητήσετε από κάποιον συμπαίκτη σας ή σύμμαχό σας αυτό είναι δικό σας θέμα. Δεν αφορά ούτε τους κανονισμούς αλλά ούτε και την ομάδα διαχείρισης. Όπως και η δημιουργία πολλαπλών λογαριασμών είναι μία απ' αυτές τις επιλογές. Και αυτό είναι δικό σας θέμα και είναι δική σας επιλογή και ευθύνη. Ωστόσο, όταν θα γίνει έλεγχος και εντοπιστεί η παράβαση, εκεί θα είναι δική μας δουλειά να λάβουμε όλα τα κατάλληλα μέτρα όπως ορίζεται. Τα αναφέρω για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και παρερμηνείες.
 
Κορυφή