ΚΛΕΦΤΕΣ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ!!!!!!

  • Δημιουργός θέματος Trinita
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
tatia
Banned

Εγγραφή: 25-05-2009
Προεπιλογή τι κάνεις όταν οι admin δεν ανταποκρίνονται στην ΚΛΟΠΗ?
Ο χαρακτήρας μου είχε φτάσει επίπεδο 51!!! ο λογαριασμός premium πληρωμένος!!! Οι admin δεν ανταποκρίνονται!!! Ο owen με μπλοκάρει!!!
Είναι δυνατόν να φωνάζω, ότι κάποιοι κλέβουν κωδικούς και να μην υπάρχει καμία αντίδραση?? Μήπως αν βρω κάποιον hacker, θα το κανονίσω το θέμα μόνος μου? Ή μήπως να κάνω ένα forum, για όσους έχασαν λογαριασμούς και λεφτά από υποκλοπές για να βρούμε τους κλέφτες με την εις άτοπον επαγωγή??? Θα απαντήσει κάποιος αρμόδιος ή θα συνεχίσω να γράφω για πάντα????




Owen
Forum Moderator

Εγγραφή: 25-02-2009
Προεπιλογή
πρέπει να καταλάβετε κάποτε ότι το φόρουμ δεν είναι το μέρος για τέτοια πράγματα.

ό,τι πρόβλημα/παράπονο έχετε, απευθύνεστε στο κέντρο υποστήριξης. εαν επιμένετε να μην το καταλαβένετε αυτό, μη διαμαρτύρεστε μετά.


Τ
GS *SoF*
Forum Moderator

Εγγραφή: 01-12-2008
Προεπιλογή
καταλαβετε οτι εμεις εδω ειμαστε διαχειριστες μονο του φορουμ! τα εχουμε πει απειρες φορες. τα παραπονα σας στο κεντρο υποστηρηξης. οι κλοπες κεντρο υποστηρηξης. τι περιμενετε να κανουμε εμεις? η μονη λυση ειναι το κεντρο υποστηρηξης!
__________________
=====================================

* Διάβασε εδώ πριν κανεις ποστ οτιδήποτε
* Δές αυτό και αυτό πριν ποσταρεις κάποια ερώτηση
* Πρόσεχε σε ποιό τομέα ανοίγεις θέμα



Greeniaris
Global Forum Moderator

Εγγραφή: 26-01-2009
Προεπιλογή
χαχαχαχαχαχα ! αυτά είναι..τέτοια να βλέπω! τι κωδικό είχες ? 123 ?
__________________

EDIT: EDIT: blah blah blah..

Λέγε ότι θέλεις, είναι δικαίωμα σου. Εδώ εμείς τι σου φταίμε ? Σου έκλεψαν τον λογαριασμό ? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ! ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ!

Καλό καλοκαίρι να έχουμε :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Φιλε μου για ποιο λογο τοτε εκλεψαν τον δικο σου λογαριασμο και δεν κλεβουν τον δικο μας.Ηταν συμπτωση.Δεν το νομιζω αρα ή ευκολο κωδικο ειχες ή σε καποιον τον ειχες δωσει κ.λ.π.:eek:Εγω καθε 2 εβδομαδες αλλαζω τον κωδικο μου για σιγουρια;)Καντε και εσεις το ιδιο και μην γεμιζετε συνεχεια το φορουμ διαφορα εχει παραγινει το θεμα:(:(
 

DeletedUser

Guest
Εχω σε ολα τα παιχνιδια που παιζω σχεδον τον ιδιο κωδικο...δεν μου τον εχουν κλέψει ΠΟΤΕ και ουτε προκιτε οσο και να χτυπιούνται.
Οταν μου βάζετε κωδικούς του τιπου
falegk
123456

ε τοτε δεν σας φταιει κανεις και οι μοντερειτορ του φορουμ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ GAME ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ.

Γιατι επιμένετε τοσο πολυ σε αυτο το πραγμα και σας φτενε ολοι εκτός απο εσας?
 

DeletedUser

Guest
EDIT: blah blah blah και ξανά blah blah blah
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στην περίπτωση παράνομης αλλαγής e-mail
Μονη σου το ειπες αλλαγη email οχι κλοπη κωδικου:eek::eek:


Και δεν μπορεις να το αλλαξεις τον κωδικο????
 

DeletedUser1003

Guest
Στην περίπτωση παράνομης αλλαγής e-mail (π.χ. με την χρήση κλεμμένου κωδικού) θα δώσουμε στον αληθινό ιδιοκτήτη του λογαριασμού τα στοιχεία του εγκληματία ώστε να μπορέσει αυτός να κάνει καταγγελία στην αστυνομία.


Αυτό φίλες και φίλοι είναι λάθος μεταφρασμένο. Τα στοιχεία του "κλέφτη" δεν μπορούνε να τα δώσσουνε σε απλούς χρήστες!

Έχει γίνει η σωστή μετάφραση αλλά για να φανεί πρέπει να γίνει Reboot ο server.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή