ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Μιας και βρισκόμαστε σε καραντίνα θα ήθελα αν είναι εφικτό να μπει κάποιο μπόνους για εμπειρία αυτές τις ημερες μιας και πόλις κόσμος είναι σπίτι και ίσος είναι μια ευκαιρία να ανεβούνε επίπεδο άλλοι παίχτες ίσος θέλουν να ανεβούν σε κάποιο κόσμο νομίζω είναι μια καλή στιγμή . (αν είναι εφικτό πάντα )
 

astepop2

Νέο Μέλος
πολυ σωστη ιδεα...ας το δουν απο την διαχειρηση ...οτι πρεπει για αυτες τις μερες που ειμαστε κλεισμενοι μεσα ...και να ανεβουμε λβλ
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Ναι θα συμφωνησω,καθολου ασχημη ιδεα πραγματικα μπορουν να βαλουν κ αλλα μπονους π.χ ευρεσης,αυτοματισμου ή εισοδηματος για ενα 3ημερο φαση,κ αλλες μεγαλες εταιρεις εκαναν το ιδιο
π.χ η Ubisoft https://news.ubisoft.com/en-us/arti...-assassins-creed-odyssey-for-free-march-19-22
δινει τη δυνατοτητα να παιξεις ΔΩΡΕΑΝ ενα απο τα καλυτερα της παιχνιδια
Ειναι μια ωραια προταση κατα τη γνωμη μου,αξιζει να γινει καποια προσπαθεια
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Μιας και βρισκόμαστε σε καραντίνα θα ήθελα αν είναι εφικτό να μπει κάποιο μπόνους για εμπειρία αυτές τις ημερες μιας και πόλις κόσμος είναι σπίτι και ίσος είναι μια ευκαιρία να ανεβούνε επίπεδο άλλοι παίχτες ίσος θέλουν να ανεβούν σε κάποιο κόσμο νομίζω είναι μια καλή στιγμή . (αν είναι εφικτό πάντα )

Θα το εξετάσουμε.
Ευχαριστούμε για την ιδέα ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή