Ιδέα για μονομαχίες

Mastermind

Μέλος
Όταν κερδίζεις με ΚΟ σε μονομαχία να ληστεύεις τον αντίπαλο και να παιρνεις επιπλέον κάποια αγαθά/προϊόντα από αυτά που έχει στα αποθέματα.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Προσωπικα διαφωνω φιλε :D

Καλα ειναι ετσι με τα λεφτα κατ' εμε
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
Μastermind δε χρειάζεται να γίνει κάτι τέτοιο ..υπάρχει πιο απλός τρόπος ..
Δες: .." Μελιόδα θέλω 20% από τα προϊόντα σου για να μη σου κάνω μονομαχίες! Περιμένω το link με τα αποθέματα! "

joking ofc :D T.T :D

θα έβαζα το Mark my words του Bieber αλλά xD

Τώρα πάνω στο θέμα δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο ..παλιότερα υπήρχε ακόμα και η ιδέα για ασφάλεια νομίζω beta(απλά ο ηττημένος δεν έχανε τα χρήματα του αν δε κάνω λάθος) είχε μπει δεν θυμάμαι με σιγουριά οπότε λίγο δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Οχι , αλλά μπορεί να παίρνει εκείνο το έξτρα χρήμα, δηλαδή θα τον πεθάνεις και θα πάρεις πχ 10κ αλλά είχε ακόμα λίγα πάνω του μπορείς να τα πάρεις και εκείνα, για αποθέματα και αγαθά και ιστορίες με τίποτα :D
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Οχι , αλλά μπορεί να παίρνει εκείνο το έξτρα χρήμα, δηλαδή θα τον πεθάνεις και θα πάρεις πχ 10κ αλλά είχε ακόμα λίγα πάνω του μπορείς να τα πάρεις και εκείνα, για αποθέματα και αγαθά και ιστορίες με τίποτα :D
Επειδή ως συνήθως τα λεφτά χάνονται μετα την λιποθυμία αντί να χάνονται να τα παίρνει ολα αυτός που τον λιποθύμησε.
 
Κορυφή