Ιδέα για εμπόριο

  • Δημιουργός θέματος ProsferoAgapi
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πιστεύω πως αμα ειχαμε το προνόμιο να αλλαζουμε τις τιμές απο τα είδη μας ( ρουχισμός,όπλα,αντεικίμενα ) θα ειχαμε μεγαλυτερο ανταγωνισμο με ολες τις πολεις.οι τιμες βεβαια να μην πεφτουνε κατω απο το προβλεπομενο.δεν με πειραζει αμα θα διαφωνισετε μαζι μου.αυτη ειναι απλα η γνωμη μου.
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν είναι πολύ καλή ιδέα και υπάρχει ένα είδος.το πάσο που ο καθένας ρυθμίζει όπως θέλει αλλα και πάλι δεν είναι το ίδιο.
 

DeletedUser

Guest
ενδιαφέρουσα ιδέα, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφαρμόσιμη!;)
 

DeletedUser

Guest
απλα πιστευω πως με το προνομιο αυτο το παιχνιδι μπορει να εχει ενα μακρυτερο μελλον.διαβασα σε αλλα τοπικ οτι το γουεστ δεν εχει καποιο συγκεκριμενο σκοπο,εμεις απο μερια μας αμα θελουμε να συνεχισουμε το παιχνιδι θα πρεπει να σκεφτουμε αμεσα να βρουμε εστω εναν σκοπο.πιστευω πως το να εισαι ενας τερματισμενος χαρακτηρας με τα καλυτερα πραγματα απανω σου δεν λεει και πολλα γιατι αργα η γρηγορα θα γινει το ιδιο με ολους μας.η πρωτη ιδεα μου δημοσιευτηκε και θα ηθελα και απο εσας να σκεφτειται κατι.
 

DeletedUser

Guest
είναι ωραία ιδέα αλλά ασ κάνουμε πρώτα εμπόριο μεταξύ μασ (που θα γίνει δε επόμενη έκδοση) και μετά αλλάζουμε και τισ τιμέσ. βασικά άμα γίνει κάτι τέτοιο σημαίνει πωσ θα ανοίξει και κάτι σαν χρηματιστήριο για να ελέγχετε η τιμή των προιόντων ( κάτι που θα το κάνει πολύ ενδιαφέρον)
 

DeletedUser

Guest
πούλα πούλα!!!
αγώραζε αγώραζε!!!
πέφτει ο δίκτης πουλά!!!
 

DeletedUser

Guest
πραγματικά φαντάζεσαι τους αγράμματους καου-μποις της άγριας δύσης να ασχολούνται με το χρηματιστήριο?
 

DeletedUser

Guest
πραγματικά φαντάζεσαι τους αγράμματους καου-μποις της άγριας δύσης να ασχολούνται με το χρηματιστήριο?

χαχαχαχαχαχαχαχα αυτό ήταν καλό. και να έχουν τουσ γιαπονέζουσ σαμουράι και να τουσ φονάζουν "πούλα" "αγόρασε"
 

DeletedUser

Guest
πολυ καλο αυτο με το χριματιστιριο.μακαρι να εφαρμοστουνε αυτες οι ιδεεσ γιατι αξιζουνε.
 

DeletedUser

Guest
ας αρχισει η ανταλαγη των αντικειμενο και μετα βλεπουμε...!
 

DeletedUser

Guest
ba kata tin gnwmi mou to paso arkei gt an efarmostei auto 8a doume kai trela pragmata...
 
Κορυφή