Θα τους αφησετε να καταστρεψουν τον αριζονα?2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5116
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Εχτες το βραδυ μιλαγαμε στη κομητεια εξω απο ενα οχυρο με διαφορους και καποια στιγμη πεταχτηκε η ηγεσια της gnr και ειπε οτι οποιος ξαναμιλησει θα δεχτει κυρωσεις , μαλλον ετσι ευχαριστιουνται το παιχνιδι αυτοι , μου κανε πραγματικα μεγαλη εντυπωση και στο μυαλο μου ηρθε το αρθρακι που πετυχημενα εγραψε καποιος στο θεμα με τα οχυρα που λεει , τα οχυρα ειναι για λιγους οι αρχηγοι μας λενε πηδα και εμεις πηδαμε .
Λυπαμαι παιδια αλλα αυτο δεν ειναι διασκεδαση τουλαχιστον ετσι οπως την καταλαβαινω εγω , σοτοκαν μπορω να σε βεβαιωσω οτι εχουμε τετοια ατομα μεσα στη σπαμε πλακα αλλα ευτυχως ειναι μοιοψηφια ακομα και δε τους παιρνει να κανουν τον στρατηγο , παρολα αυτα τους ανεχομαστε και μας ανεχονται με αμοιβαιες υποχωρησεις .

Οπως εχουμε ξαναπει αρκετες φορες και εδω οταν παρουν τη πρωτοβουλια να οργανωσουν τη σπαμε πλακα αυτα τα παιδια και δε βρουν εμποδια μεσα απο την ιδια τους τη συμμαχια οπως ειπε και ο σκευος που οντως δεν τον αφησαμε να μας οργανωσει ενω ειχε το μερακι και τη διαθεση , τοτε δυο πραγματα θα συμβουν ,
1. Η σπαμε πλακα θα σας παρει ολους φαλαγγι και δε θα μπορειτε να κανετε και τιποτα γιατι εχει ενα ικανοτατο δυναμικο απο πολυ εμπειρους παιχτες που απλα δεν ασχολειτε καθολου
2. ενα ποσοστο 20-30% της συμμαχιας θα αποχωρησει απο τη σπαμε πλακα γιατι εχει μπουχτισει τους στρατηγους απο αλλους κοσμους και δε γουσταρει και εδω να κανει τα ιδια οπως πολυ σωστα ειπε και ο γριλακος

η πιθανοτητα να συμβουν τα παραπανω ειναι μεγαλη ειδικα τωρα που συμμαχησατε ολοι εναντιον της σπαμε πλακα οπως εδω και καιρο φαινοταν), και αυτο θα κανει ακομα ποιο μπερδεμενα τα πραγματα για τον αριζονα .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5582

Guest
Lakora αυτο που ξερουμε απο την συμαχια μας δεν ειναι οτι μας εχουν πιεσμενους και μας απαγορευουν να μιλαμε, η να κανουμε πραγματα που θελουμε να κανουμε ,αλλα να αδιαφορουμε στις προκλησεις σας και στα πειραγματα σας και να μην σας δινουμε τροφη για να συνεχιζεται να ειρωνευεσται.Βρισκεται μικρα λεβελ οι ατομα που δεν γνωριζουν και τοσο καλα το γουεστ και τα πειραζεται .Αν εσεις ετσι θεωρειται οτι κανετε χαβαλε ισως ειναι ο τροπος σας αλλα οχι και των αλλων.
Και μην κανετε προπαγανδα οτι εσεις ειστε που αφηνετε ελευθερια οταν δεν μπορειτε να οργανωθειτε.Διοτι αυτο φανταζομαι οτι συμβαινει και το δικαιολογειτε αλλιως.
 

DeletedUser4456

Guest
sou1980, Δεν εκανα αναφορα στο δικο σου ποστ ειδικα, (δεν εκανα quote πουθενα) επειδη ετυχε το ποστ μου να μπει κατω απο το δικο σου αλλα μιλουσα γενικα για τα προηγουμενα ποστ. Εχεις αδικο λοιπον να λες οτι κανω προσωπικες επιθεσεις και μαλιστα λυπαμαι αν το πηρες ετσι.

Επισης ειναι αναμφισβητητο επιχειρημα η ανθρωπινη κοινωνικοτητα οσο και αν διαφωνεις, απο την εποχη της φωτιας ο ανθρωπος εκανε ομαδες.

Ακομα, οσες πολεις και αν ειναι σε ενα οχυρο, αυτο συνιστα συμμαχια απο την στιγμη που ειναι περισσοτερες απο μια.

Τελος θα παρακαλουσα οσους θελουν να παιξουν για πλακα στον κ6 οπως ακουσα καποιον αλλον να λεει (ΟΧΙ εσενα sou), να προσπαθησουν τοτε να μην χαλανε το παιχνιδι των υπολοιπων, αλλιως δεν εχουν δικαιωμα για κλαματα και παραπονα μετα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
Και μην κανετε προπαγανδα οτι εσεις ειστε που αφηνετε ελευθερια οταν δεν μπορειτε να οργανωθειτε.Διοτι αυτο φανταζομαι οτι συμβαινει και το δικαιολογειτε αλλιως.

πραγματικα πιστευεις οτι δεν μπορουμε να οργανωθουμε αν θελουμε?
κ μιας κ αναφερθηκες σε παλιους παικτες,να σου απαντησω καθως ειμαι μια παλια παικτρια,οτι οι περισσοτεροι απο τους παλιους κ μπορουν κ ξερουν πως να οργανωσουν μια συμμαχια.
απλα μιας κ το εχουμε κανει σε αλλους κοσμους,ηρθαμε στον κ6 για κατι πιο χαλαρο..
οπως εσυ πχ μπορει να θες να μπεις κ1 κ να παιξεις με φουλ κολυμπι..
δεν θα πει κανενας σε κανεναν πως θα παιξει..
 

DeletedUser5582

Guest
vayia και γιατι δεν το κανετε τοσο καιρο καντε το να εχουμε ενα ομορφο παιχνιδι και μην κλαιγεστε, δεν ειναι ομορφο.Οσο για το κ1 κ2 κ3 που μπορει να ειναι με κολυμπι η και με παγιδεσ εκει τουλαχιστον τα ατομα αυτα δεν ενοχλουν τους αλλους ουτε και γκρινιαζουν κανουν την ηλιοθεραπεια τους και απολαμβανου το μαυρισμα στο γουεστ σε αντιθεση με εσας εδω.
Και αν θυμασαι βαγια στην αρχη ημασταν συνεχεια μαζι σας αλλα δεν ειχαμε ακουσει ποτε απο την ενωση παραπονα γιατι παμε μαζι σας .Ασχετα αν εσεις ξαφνικα αλλαξατε πορεια μεσα σε μια μερα και εισασταν ολοι εναντιων μας και μας πηρατε το οχυρο βαγια σημαια ενω υπηρχε τριπλη επιθεση σε εμας απο τουσ ιρον που υποτιθεταιο λετε δεν ηταν δικη σας τοτε.Οπως λετε το μοχικαν και τον δον κιχοτι τα χτυπησανε ιρο και τα πηρανε οι μπλακγουοτερ αλλα τοτε δεν εισασταν μαζι ετσι λεγατε.....και τοτε συντονιστης ηταν ο μπαλθιερ και εσυ αν θυμασαι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
vayia και γιατι δεν το κανετε τοσο καιρο καντε το να εχουμε ενα ομορφο παιχνιδι και μην κλαιγεστε, δεν ειναι ομορφο.Οσο για το κ1 κ2 κ3 που μπορει να ειναι με κολυμπι η και με παγιδεσ εκει τουλαχιστον τα ατομα αυτα δεν ενοχλουν τους αλλους ουτε και γκρινιαζουν κανουν την ηλιοθεραπεια τους και απολαμβανου το μαυρισμα στο γουεστ σε αντιθεση με εσας εδω.

δεν το κανουμε γιατι πολλοι απο μας δεν θελουμε να το κανουμε..
εμεις μεταξυ μας σαν συμμαχια τα εχουμε βρει..
ουτε κλαιγομαστε οπως λες,ουτε εχουμε κανα προβλημα μεταξυ μας..
οταν δουμε οτι ατομα δικα μας θελουν να παιξουν με οργανωση κ αρχηγους κ ιστοριες,τοτε αυτοι που δεν θελουμε,απλα θα αποχωρησουμε απο την συμμαχια ομορφα κ ωραια..
 

DeletedUser

Guest
sou1980, Δεν εκανα αναφορα στο δικο σου ποστ ειδικα, (δεν εκανα quote πουθενα) επειδη ετυχε το ποστ μου να μπει κατω απο το δικο σου αλλα μιλουσα γενικα για τα προηγουμενα ποστ. Εχεις αδικο λοιπον να λες οτι κανω προσωπικες επιθεσεις και μαλιστα λυπαμαι αν το πηρες ετσι.

Επισης ειναι αναμφισβητητο επιχειρημα η ανθρωπινη κοινωνικοτητα οσο και αν διαφωνεις, απο την εποχη της φωτιας ο ανθρωπος εκανε ομαδες.

Τελος θα παρακαλουσα οσους θελουν να παιξουν για πλακα στον κ6 οπως ακουσα καποιον αλλον να λεει (ΟΧΙ εσενα sou), να προσπαθησουν τοτε να μην χαλανε το παιχνιδι των υπολοιπων, αλλιως δεν εχουν δικαιωμα για κλαματα και παραπονα μετα.


μια και ειμαι ενας απο αυτους που παιζουν για πλακα θα ηθελα να μου εξηγησεις πως χαλαω το παιχνιδι των αλλων , και τι ειναι αυτο το μετα που θα κλαιω και θα παραπονιεμαι ?

δε θα απαντησεις μονο για μενα αλλα και για αρκετους αλλους που παιζουν για πλακα .
 

DeletedUser4456

Guest
μια και ειμαι ενας απο αυτους που παιζουν για πλακα θα ηθελα να μου εξηγησεις πως χαλαω το παιχνιδι των αλλων , και τι ειναι αυτο το μετα που θα κλαιω και θα παραπονιεμαι ?

δε θα απαντησεις μονο για μενα αλλα και για αρκετους αλλους που παιζουν για πλακα .

Δεν θα ηθελα να σχολιασω πως παιζεις, αλλα να εχεις υποψη σου οτι δεν μιλησα για σενα προσωπικα, αλλα και για τους συμμαχους σου, αφου αν πατησεις στο προφιλ σου στον κ6, λεει εκει κατω Αριστερα: Συμμαχία ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚA.
Συνεπως αυτο σημαινει πως ισως, ατομα με τα δικα σου πιστευω στην συμμαχια σου εχουν αντιθετη αποψη με πολλους "αντιπροσωπους" σας που αυτη την στιγμη μου στελνουν σελιδες μνμτων με υφος παραπονου. Οποτε ξερω πολυ καλα τι λεω. Αντι να κατσετε να μιλησετε πρωτα μεταξυ σας...

Γιαυτο και δεν θελω να αναμοχλευουμε τα παλια ζητηματα γιατι ηδη τα εχουμε αναλυσει και πρωτα απολα ισως χαλας το παιχνιδι μερικων συμμαχων σου. Εμενα πλεον δεν με αγγιζει οτι και να κανετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5243

Guest
πω πω κλάμα...? ρε παιδιά....τι σας έχουμε κάνει τελικά....και κλαίγεστε τόσο πολύ..? και συ ρε σκευο..? τι κώλυμα έχεις με τον μπαρκουλι...? και τώρα θα βγει ένας αντικειμενικός διαχειριστής που ανήκει στην συμμαχία σπάμε πλάκα και μου ρίξει ποινή.... έτσι... απλά.. πλέον σας έχουμε πάρει χαμπάρι....και ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
 

DeletedUser3124

Guest
Με ποιο τρόπο κάποιος που παίζει για πλάκα χαλάει το παιχνίδι; Τι σημαίνει για τον καθένα από εμάς ότι "χαλάει το παιχνίδι"; Ποιοι τρόποι παιξίματος είναι αυτοί που το "χαλάνε";

Θα επιμείνω ότι οι κανόνες που έχουν θεσπιστεί από την Inno είναι επαρκείς για τη διασφάλιση του παιχνιδιού και σεβαστοί πέρα απο κάθε αμφιβολία, αφού όσοι παίζουμε τους έχουμε αποδεχτεί αναντίρρητα όταν φτιάξαμε τους λογαριασμούς.

Από την ώρα και τη στιγμή που όλοι οι κανόνες τηρούνται, ο καθένας έχει το δικαίωμα να παίξει όπως θέλει. Η μοναδική συνέπεια που έρχεται στο μυαλό μου αν κάποιος "καταστρέφει το παιχνίδι" θα είναι η περιθωριοποίηση/εχθρότητα από τους υπόλοιπους παίκτες. Αυτό θα οδηγήσει σε δυσκολία στην ανάπτυξη της πόλης του ή την άνοδό του στις θέσεις της βαθμολογίας. Κατά τη γνώμη μου, η κοινότητα του παιχνιδιού είναι αυτορυθμιζόμενη.

@Sakiskarvon7
Η ομάδα διαχείρισης δε λειτουργεί έτσι. Δεν πρόκειται να μιλήσω άλλο για αυτό το θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5582

Guest
<<Το ελληνικό φόρουμ και η ελληνική off topic κατηγορία έχει δικούς της κανόνες.

Αυτούς τους κανόνες τους έχουμε δημιουργήσει εμείς η ελληνική ομάδα διαχείρισης και δεν έχουν καμία σχέση με τους κανόνες που έχουν άλλες εκδόσεις.

Μπορεί μερικές φορές να είναι παρόμοιοι αλλά αυτό είναι απλή σύμπτωση.>>
Αυτη ειναι μια απαντηση απο ενα πρωην μελος της διαχειρησης ισχυει?

Θα επιμείνω ότι οι κανόνες που έχουν θεσπιστεί από την Inno είναι επαρκείς για τη διασφάλιση του παιχνιδιού και σεβαστοί πέρα απο κάθε αμφιβολία, αφού όσοι παίζουμε τους έχουμε αποδεχτεί αναντίρρητα όταν φτιάξαμε τους λογαριασμούς.


H ino απο οτι φανταζομαι δινει μια γενικη γραμμη και οι διαχειρηστες μετα φτιαχνουν μια πιο ελληνικη να το πω ? ισχυει αυτο?
 

DeletedUser

Guest
NOmercy
δε σου ζητησα να σχολιασεις πως παιζω και το ξερω οτι δε μιλησες για μενα προσωπικα , αυτο που δε καταλαβα πριν και το καταλαβαινω τωρα ειναι οτι το παιχνιδι το χαλανε οι συμμαχοι μου και μονο απο οτι λες , δε μπορω να ξερω αν εχεις δικιο η αδικο , μιας και σπανια λενε σε εμας στη πρωην φαρμακαποφικη ( πρωην γιατι καποιος απο αυτους που δε χαλανε το παιχνιδι των αλλων σκανδαλιστηκε απο το ονομα της και αναγκαστηκαμε να το αλλαξουμε ) τι κανουν , αλλα και παλι δε καταλαβαινω πως χαλανε το παιχνιδι.


Να σε ενημερωσω οτι εγω και η γυναικα μου dolores koynamoyta δεχτηκαμε απανωτα 2 μπαν , εγω στο ονομα της πολης μου , και η γυναικα μου στο ονομα της (μετα απο 3 χρονια στο game ), ετσι ειναι το σωστο παιχνιδι κατα την αποψη σου ? και γιατι σε εμενα ? εγω σας φταιω για τις 20 μαχες ? και δες κ1 χαρακτηρας που υπαρχει vayiakoynamoyta , ωραια ε ? θελετε να χοντρυνουμε τις πλακες ? Ειναι σωστο αυτο κατα τη γνωμη σου ?



σοτοκαν
Lakora αυτο που ξερουμε απο την συμμαχια μας δεν ειναι οτι μας εχουν πιεσμενους και μας απαγορευουν να μιλαμε, η να κανουμε πραγματα που θελουμε να κανουμε ,αλλα να αδιαφορουμε στις προκλησεις σας και στα πειραγματα σας και να μην σας δινουμε τροφη για να συνεχιζεται να ειρωνευεσται.Βρισκεται μικρα λεβελ οι ατομα που δεν γνωριζουν και τοσο καλα το γουεστ και τα πειραζεται ......

το οτι ειρωνευομαι τον σακη και το μπαρκουλη , δε σημαινει οτι ειρωνευομαι τους παντες , με αυτους οντως εχω προβλημα , επειτα και απο τις τελευταιες αποκαλυψεις του μπαρκουλη σε τσατ της κομητειας μου , εχω λογο να τους κραζω γιατι παιζουν υπουλα και βαρανε κατω απο το τραπεζι εμενα προσωπικα και δε ξερω και το γιατι κιολας ,μεχρι και που μενω στη πατρα με ρωταγανε για να ερθουν να με δειρουν , οσο για τα πειραγματα εσυ δε θα επρεπε να μιλας καθολου μιας και εισαι οπαδος του ομαδικου παιχνιδιου αποτι ειπες , και τα πειραγματα ειναι μερος του παιχνιδιου οταν εχουμε δυο αντιπαλες ομαδες ,
και πεταγετε κι ο σακης και λεει οτι κλαιμε , το οτι κανουμε κουβεντα δε περναει απο το μυαλο του δυστυχως .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
S0t0kan το ξαναπειπες αυτο και βλεπεις οτι δεν σου απανταει κανεις.
Αν συνεχισεις να εισαι εριστικος κατα αυτο τον τροπο και οποιοσδηποτε αλλος, το θεμα θα κλειδωσει, θα δωθουν ποινες και δεν θα ξανανοιξει παρομοιο.
Αν εχεις προβλημα εσυ η οποιοσδηποτε αλλος με την ομαδα διαχειρισης κανε αιτηση υποστηριξης ή μπορεις επισης να κανεις και τα οποια παραπονα εχεις απευθειας στην InnoGames.
Σχολια και υπαινιγμους για την ομαδα διαχειρισης δεν θα δεχτω απο δω και περα απο κανεναν. Και οι ποινες θα ειναι αποικλεισμος εως και μονιμος αποκλεισμος απο το forum.
Oι κανονισμοι του forum υπαρχουν απο τοτε που αρχισε το παιχνιδι. Δεν εχουν αλλαξει και συμβαδιζουν με τους κανονισμους ολων των υπολοιπων χωρων.
 

DeletedUser4456

Guest
NOmercy
δε σου ζητησα να σχολιασεις πως παιζω και το ξερω οτι δε μιλησες για μενα προσωπικα , αυτο που δε καταλαβα πριν και το καταλαβαινω τωρα ειναι οτι το παιχνιδι το χαλανε οι συμμαχοι μου και μονο απο οτι λες , δε μπορω να ξερω αν εχεις δικιο η αδικο , μιας και σπανια λενε σε εμας στη πρωην φαρμακαποφικη ( πρωην γιατι καποιος απο αυτους που δε χαλανε το παιχνιδι των αλλων σκανδαλιστηκε απο το ονομα της και αναγκαστηκαμε να το αλλαξουμε ) τι κανουν , αλλα και παλι δε καταλαβαινω πως χαλανε το παιχνιδι.


Να σε ενημερωσω οτι εγω και η γυναικα μου dolores koynamoyta δεχτηκαμε απανωτα 2 μπαν , εγω στο ονομα της πολης μου , και η γυναικα μου στο ονομα της (μετα απο 3 χρονια στο game ), ετσι ειναι το σωστο παιχνιδι κατα την αποψη σου ? και γιατι σε εμενα ? εγω σας φταιω για τις 20 μαχες ? και δες κ1 χαρακτηρας που υπαρχει vayiakoynamoyta , ωραια ε ? θελετε να χοντρυνουμε τις πλακες ? Ειναι σωστο αυτο κατα τη γνωμη σου ?

.

Λακορας, γιατι ρωτας εμενα? Τα λες στον κλεφτη να ακουει ο νοικοκυρης? Αν εχεις παραπονο ρωτα τους αρμοδιους ευθεως να σου απαντησουνε, εγω οπως σου ειπα επαψα να ασχολουμαι με εσενα ή τους συμμαχους σου και οτι ειχα να πω το ειπα στο προηγουμενο συνομυμο ποστ.


sou, συμφωνω μαζι σου, ειδικα εκει που λες "αυτορυθμιζομενος"... Αλιμονο αν ειχαν προγραμματισει τα παντα σε ενα παιχνιδι με τοσα πιθανα σεναρια οπου πρωταγωνιστης ειναι ο ανθρωπινος παραγοντας... Και ακομα και ολη αυτη η εξελιξη εχει το σασπενς της αν το δεις και αλλιως...
 

DeletedUser

Guest
αποφευγεις να μας πεις ομως πως χαλαει το παιχνιδι και απο ποιον , σε εχω παρει χαμπαρι νομερσυ εσυ θα μπεις στη βουλη καποια μερα ειμαι σιγουρος χεχε , τελος κι απο μενα , ας περασει να κλαψει ο επομενος περακαλω
 

DeletedUser5582

Guest
Κυριε cord δεν υπαινχθηκα τιποτα ουτε και ημουν εριστικος απλα το θεμα αυτο το διαβασα απο πρωην διαχειρηστη σας που το εγραφε και το τοποθεητσα εδω ,γιατι λετε οτι ειμαι εριστικος ειπα κατι κακο? Μετα απανταει ο διαχειρηστης σου και λεει οτ
ι: Θα επιμείνω ότι οι κανόνες που έχουν θεσπιστεί από την Inno είναι επαρκείς για τη διασφάλιση του παιχνιδιού και σεβαστοί πέρα απο κάθε αμφιβολία, αφού όσοι παίζουμε τους έχουμε αποδεχτεί αναντίρρητα όταν φτιάξαμε τους λογαριασμούς. και εγω απλα ρωταω αν ειναι ακριβως οπως ειναι και σε αλλους σερβερ η εδω υπαρχουν και καποιες διαφορες .
Που ακριβως ημουν εριστικος? και ποιον εθιξα για να μου μιλησετε ετσι? Το πιο ελληνικο ενοχλησε αφου στην Ελλαδα παιζουμε τι θα γραψω?
 

DeletedUser4456

Guest
αποφευγεις να μας πεις ομως πως χαλαει το παιχνιδι και απο ποιον , σε εχω παρει χαμπαρι νομερσυ εσυ θα μπεις στη βουλη καποια μερα ειμαι σιγουρος χεχε , τελος κι απο μενα , ας περασει να κλαψει ο επομενος περακαλω

Αφου τα χουμε ξαναπει αυτα.
Την αποψη οτι ειναι καλο να γινονται 20-50 μαχες την μερα εχουμε την ξανασυζητησει και ειναι λανθασμενη, απλα επειδη ΧΑΛΑΕΙ το παιχνιδι. Και το χαλαει επειδη απλα δεν γεμιζει τελικα κανενα οχυρο με κοσμο και οι μαχες ειναι βαρετες και ανουσιες.

Γιατι λες οτι αποφευγω να απαντησω, παλι τα ιδια? Απλα προσθετω οτι ξενερωνεις αποσα εχω δει και πολλους συμμαχους σου που διαφωνουνε με το στυλ αυτο που θες να παιξεις. PLZ ας μην κανουμε λοιπον ανουσιους κυκλους στην συζητηση μας... Κρατηστε το στυλ σας κι εμεις οτι μπορουμε θα κανουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
Κυριε cord δεν υπαινχθηκα τιποτα ουτε και ημουν εριστικος απλα το θεμα αυτο το διαβασα απο πρωην διαχειρηστη σας που το εγραφε και το τοποθεητσα εδω ,γιατι λετε οτι ειμαι εριστικος ειπα κατι κακο? Μετα απανταει ο διαχειρηστης σου και λεει οτ
ι: Θα επιμείνω ότι οι κανόνες που έχουν θεσπιστεί από την Inno είναι επαρκείς για τη διασφάλιση του παιχνιδιού και σεβαστοί πέρα απο κάθε αμφιβολία, αφού όσοι παίζουμε τους έχουμε αποδεχτεί αναντίρρητα όταν φτιάξαμε τους λογαριασμούς. και εγω απλα ρωταω αν ειναι ακριβως οπως ειναι και σε αλλους σερβερ η εδω υπαρχουν και καποιες διαφορες .
Που ακριβως ημουν εριστικος? και ποιον εθιξα για να μου μιλησετε ετσι? Το πιο ελληνικο ενοχλησε αφου στην Ελλαδα παιζουμε τι θα γραψω?

S0t0kan παιχνιδια με τις λεξεις δεν θα κανεις με εμενα.
Ειπα κατι και περιμενω να τηρηθει, δεν θα κανουμε συζητηση.
 

DeletedUser

Guest
οπ.....δημοκρατια δεν εχουμε...?


οταν φατε τη ποινη μετα θα κλαιγεστε οτι μας ευνοουνε οι αδμιν ετσι?
δε κοιτατε τον εαυτο σας ολο οι αλλοι σας προκαλουνε και καλα

δε θελω να το παιξω δικηγορος του διαβολου αλλα δε κρατηθηκα συγνωμμη για την παρεμβαση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή