Θα τους αφησετε να καταστρεψουν τον αριζονα?2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5116
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5116

Guest
Καλησπερα επειδη αφησαμε μια συζητηση στην μεση την συνεχιζω εγω.
Εvender τι εγινε εμφανηστηκες? βρε θελετε και παρακαλια... μηλαμε ολοι ελευθερα (οσο μας επιτρεπουν οι σεβασμιοι διαχειριστες φυσικα) :w:w
Που εισαι χαμενος μεγαλε αρχηγε μας ελειψες 2 βδομαδες ελειπα και ουτε ενα ποστ σου γιατι? Οταν ανοιγουμε ενα θεμα να υποστηριζουμε της αποψης μας.... και να λεμε επιχειρηματα.
Ανοιξα αυτο το θεμα για να μην κλεισει, γιατι μονο αν θελησω εγω μπωρει να κλεισει απο τι ξερω δλδ (μπορει να κανω λαθος)
Το θεμα μας ειναι θα μας αφησετε να παιξουμε το παιχνιδι μας? Να γινει σωστο παιχνιδι απο ολους
 

DeletedUser

Guest
και τ θεωρεις σωστο παιχνιδι αυτο εσυ,ε???σε ποιο σχολειο σου μαθαν το σωστο κ το λαθος γτ καπου τα μπερδεψαν κ δεν τα μαθες καλα!!!
γτ φιλε μου 3 μαχες στις 11.03 ακριβως καθε αλλο παρα σωστο παιχνιδι ειναι!!!
 

DeletedUser3473

Guest
φιλτατε κυριε μπαρκουλη...
αν νομιζεις οτι θα σε αφησω να καταστρεψεις ΕΣΥ τον αριζονα και να μου κλεψεις την δοξα...κανεις λαθος...
θα τον καταστρεψω εγω πρωτος...
φιλικα ΟΥΓΚ :w
 

DeletedUser

Guest
ειδικα ο αγαπητος μπαρκουλις κ η αγαπητη μας τιγρακι βρεθηκαν ολως τυχαιως εξω απ οχυρο της σπαμε πλακα!!!σε ποιον τα πουλατε αυτα παιδες???
 

DeletedUser3473

Guest
ειναι τυχαια συμβαντα τα οποια ετυχε να τυχουν...
κατα τυχη...μη δινετε σημασια :w
 

DeletedUser

Guest
συγγνωμη δημητρη!!δεν θα επαναληφθουν τετοιες ανουσιες ερωτησεις!!
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε πατε καλα , τη δοξα δε μας τη παιρνει κανεις , αμα ειναι να καταστραφει ο αριζονα εμεις θα το κανουμε , εσεις ειστε γιαλατζι ακομα και σε αυτο
 

DeletedUser5116

Guest
πρεπει να ειμαι πολυ αγαπητος εδω μεσα χααχχααχαχχααχ
τι να σας πω σε ποιον να απαντησω χααχαχαχαχ
Ρε παιδια μην σας πειραζουν οι μαχες οταν τα βαζατε εσεις? Ηταν καλα?

αχαχαχαχαχχαχααχ


oug χααχαχαχ τουλαχιστον εγω πριν πολλα χρονια ειχα παει σχολειο, αλλα εσυ γιατι το ονομα oug δεν εχεις παει σχολειο ε? γιατι βρε? κακως σου μαθαινουν πολλα και σωστα πραγματα...γιατι αυτο που κανετε καθε βραδυ ειναι σαν αυτο που λενε

Οποιος νυχτα περπατει λασπες και σκ@τα πατει ....εννοω τις μαχες μην παρεξηγηθω :w
 

DeletedUser

Guest
πωπω εχει και δευτερο γυρο?? γουσταρωωω
 

DeletedUser5116

Guest
LSD ε ναι μωρε να πουμε τις αποψεις μας



παντως κοιτα πως εμφανηστηκαν ολοι χεχεεχεχεχε με 250.000 ποσα οχυρα βαραω ε DHMHTRH CH? εσυ που εισαι και μαθηματικος... και τα βγαζεις να νουμερα, εγω γερασα ποια παει με πηραν τα χρονια
 

DeletedUser3473

Guest
πρεπει να ειμαι πολυ αγαπητος εδω μεσα χααχχααχαχχααχ
τι να σας πω σε ποιον να απαντησω χααχαχαχαχ
Ρε παιδια μην σας πειραζουν οι μαχες οταν τα βαζατε εσεις? Ηταν καλα?

αχαχαχαχαχχαχααχ


oug χααχαχαχ τουλαχιστον εγω πριν πολλα χρονια ειχα παει σχολειο, αλλα εσυ γιατι το ονομα oug δεν εχεις παει σχολειο ε? γιατι βρε? κακως σου μαθαινουν πολλα και σωστα πραγματα...γιατι αυτο που κανετε καθε βραδυ ειναι σαν αυτο που λενε

Οποιος νυχτα περπατει λασπες και σκ@τα πατει ....εννοω τις μαχες μην παρεξηγηθω :w

δυστηχως φιλε μπαρκουλη....το καταλαβες...ειμαι απο φτωχη οικογενεια και δεν μπορεσα να τελειωσω το δημοτικο... γιατι επρεπε να παω να δουλευω οικοδομη μαζι με τον παπαμιχαηλ... ηταν η χρονια που ειχε παντρευτει με την βουγιουκλακη οπως θυμασαι και εφαγες την χυλοπιτα εσυ... ετσι εμεινα στουρναρι και με βαπτισαν ουγκ...
συμφωνα με τον συλογισμο σου...ο οποιος ειναι θα ηταν ζηλευτος απο δεκαδες χιλιαδες μαθηματικους κακος σταματισες και συ και δεν συνεχισες στο πολυτεχνειο... ισως να ειχαμε καταφερει μ αυτον τον τροπο να πραγαματοποιησηουμε και το ταξιδι στον πλανητη μας τον σειριο καποια στιγμη...
 

DeletedUser

Guest
παιδια,βαρεστε ολοι απο ενα οχυρο! ως κινηση διαμαρτυριας.
λεφτα υπαρχουν..


σοβαρα τωρα μην περιμενετε να βγει κατι επικοδομητικο απ ολο αυτο που γινετε..δεν υπαρχει περιπτωση.
απλα δινουμε τροφη στους σπαμερς,πλεον,και γινετε μια συνεχεις αναπαραγωγη αποψεων.
φαυλος κυκλος η ολη φαση
καλως η κακως,ετσι εχουν τα πραγματα,πορευθειτε με οτι εχετε
 

DeletedUser

Guest
μιλας εσυ για σπαμερ??ποια ηταν η αποψη που εξεφρασες φιλτατε??
 

cord

Ex-The West Team
Δηλαδη αν δεν βρεθει καποιος mod να σας σταματησει θα συνεχισετε το spam επ αοριστον?
Μετα ποιος θα φταιει..?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή