Η πολη aekoxwri δεν ειναι πλεον στην οικογενεια των πειρατων

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εγώ θα 'θελα να μιλήσω έτσι στον Pr(ήχτη)Manos επειδή με πρίζει με 10 μηνύματα την ημέρα (πλάκα κάνω, θα 'ναι άδικο να κικάρεις τους κυνηγούς φαντασμάτων από την συμμαχία :p)
 

DeletedUser

Guest
Aekoxori

Pedia niotho toso dikeomenos pia, meta afou diavasa to thema!!!Eimaste se polemo me to aekoxori gia tous logous pou anefere o arxigos ton PIRATON.Mas prokalesane me poli asximes vrisies kai aproskopes epitheseis poles fores.Tora vevea trexoune gia na kriftoune!!!!
Toulaxiston xarika pou exo dikio giati katalava apo tin arxi pos poloi apo aftin tin poli einai ASTIXIOTOI, AMORFOTOI,xoris ixnos SEVASMOU pros alous pektes kai tha patisoun epi ptomaton gia na ginei afto pou theloune.
I einai mikroi stin ilikia i kapios prepei na tous mathei tro pous epitelous.
 

DeletedUser

Guest
το θεμα ειναι οτι τα παιδια εκει εχουν πολυ μεγαλη ιδεα για τον εαυτο τους
 

DeletedUser

Guest
aekoxwri

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ. evender ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΣΤΟ MSN ΔΕΝ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ. ΕΚΕΙΝΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΕΓΙΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ ΤΕΛΟΣ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΔΕΝ ΕΥΣΤΑΘΟΥΝ. ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ baroutas ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΛΟΥΝ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΘΥΓΑΤΡΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΘΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΗ ΛΟΙΠΟΝ

Όνομα χαρακτήρα Επίπεδο μονομαχίας Εμπειρία Μονομαχία
loumpina 110 349 κοιμάται αυτήν την στιγμή
koutselio 91 216 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
saertna 110 349 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
Mpatzioras 70 69 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
SuperBikesGirl 66 41 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
baroutas 78 125 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
tatita 46 0 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες

Όνομα χαρακτήρα Επίπεδο μονομαχίας Εμπειρία Μονομαχία
Tziompanos 84 167 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
Saboyras 83 160 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες

Όνομα χαρακτήρα Επίπεδο μονομαχίας Εμπειρία Μονομαχία
GIANNIOTISA 71 76 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες

Όνομα χαρακτήρα Επίπεδο μονομαχίας Εμπειρία Μονομαχία
heoua 49 0 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες

ΑΥΤΟ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ baroutas ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
barouta και εσυ και ο koustelio ειστε μεγαλοι ψευτες...............ποτε και κανεις δεν γνωριζε την συνομιλια μου με τον εβεντερ..............αμα γραφατε 1 απο τους 2 την αληθεια θα ειχαμε συννεοηθει..................και barouta απαγορευονται τα greeklish.......................
 

DeletedUser

Guest
λετε οτι σας βρισαμε.λετε οτι ειμαστε δν εχουμε σεβασμο λοιπον εγω λεω τα εξης κανεις δν σας εβρισε εκτοσ αν θεωρειτε το "ΡΕ" βρισια.... λοιπον και εσυ κυριε barouta π τ πεζετε εξυπνος ξερεις τι ειναι το ρε ετσι???? γτ μερικοι απο εδωπερα τ εχουν σαν βρισια!! εγω λεω τα εξης..ξανακαντε την 1η δημοτικου κ μετα ελατε μιλατε για το αν σας βρισαμε!! και ναι συμφωνω με τον συμπολιτη μ gkaek ετσι τρεχουμε να κρυφτουμε!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή