Η πολη aekoxwri δεν ειναι πλεον στην οικογενεια των πειρατων

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Απο σημερα η πολη aekoxwri δεν ανηκει στην οικογενεια της BLACK PIRATES.

Ο λογος ειναι η αδιαλαξια του αρχηγου tasosaek21ftw καθως εγραφε αυτος και η πολη του τους τις εντολες του πειρατικου επιτελειου,οι παραλογες απαιτησεις του και οτι εβρισε επανελημενα τον αρχηγο των πειρατικων πολεων Evender.

Ολες οι πειρατικες πολεις βγαινουν απο τα οχυρα της πολης και σταματαν τις φιλικες σχεσεις με την πολη.

Η ηγεσια τις BLACK PIRATES καλει οποιους παικτες της πολη θελουν να συνεχισουν να ειναι πειρατες να ζητησουν προσκληση απο τον Evender για την πειρατικη πολη της αρεσκειας τους.


edit by joahna
Προσοχή στον τρόπο έκφρασης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3473

Guest
Απο σημερα η πολη aekoxwri δεν ανηκει στην οικογενεια της BLACK PIRATES.

Ο λογος ειναι η αδιαλαξια του αρχηγου tasosaek21ftw καθως εγραφε αυτος και η πολη του στα @@ τους τις εντολες του πειρατικου επιτελειου,οι παραλογες απαιτησεις του και οτι εβρισε επανελημενα τον αρχηγο των πειρατικων πολεων Evender.

Ολες οι πειρατικες πολεις βγαινουν απο τα οχυρα της πολης και σταματαν τις φιλικες σχεσεις με την πολη.

Η ηγεσια τις BLACK PIRATES καλει οποιους παικτες της πολη θελουν να συνεχισουν να ειναι πειρατες να ζητησουν προσκληση απο τον Evender για την πειρατικη πολη της αρεσκειας τους.

φιλαρακι...
χωρις παρεξηγηση... δεν ειναι καλο να μιλας για τον εαυτο σου σε τριτο προσωπο... :cool:
θα μας βαλεις σε σκεψεις...
 

DeletedUser

Guest
gogou προλαβαινεις να κανεις προταση να μπουν ccp;) αλλα θα σου βγαλειτην πιστη
 

DeletedUser

Guest
φιλαρακι...
χωρις παρεξηγηση... δεν ειναι καλο να μιλας για τον εαυτο σου σε τριτο προσωπο... :cool:
θα μας βαλεις σε σκεψεις...

Υπονοεις κατι για τον Evender?
Κατσε να το μαθει ο Palouki να σε κατσαδιασει...
 

DeletedUser

Guest
Ρε φιλε..
τους ειχα στην ccp τους εδιωξα,ηρθα σε σενα,
κλαιγονται τωρα να ξαναγυρισουν.
Παρε καταλαβε!
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε..
τους ειχα στην ccp τους εδιωξα,ηρθα σε σενα,
κλαιγονται τωρα να ξαναγυρισουν.
παρε καταλαβε!

πολυ απλα μην τουσ ξαναβαλεισ δεν παμε καλα οπου πανε κλεγονται ? μιρολογιστρεσ ειναι ? γιατι εχω μια κυδια για μεθαυριο αν ειναι να τουσ φοναξω
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε..ειμαι φιλοζωος εγω..θα τους βοηθησω!! :p
(αλλα πρωτα ολο και κατι θα βρω να τους παρω) :p
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε..ειμαι φιλοζωος εγω..θα τους βοηθησω!! :p
(αλλα πρωτα ολο και κατι θα βρω να τους παρω) :p

εισαι στιγνος εκμεταλευτης μου αρεσει ;)

αλλα χωρις πλακα τωρα μια φιλικη συμβουλη ο αρχηγος τους δεν παιζεται το εγω του ειναι τοσο μεγαλο που απορω πως σηκωνεται απο το κρεβατι

ξερετε τι μου ζητησε ο αρχηγος να γινει υπαρχηγος των πειρατων του ειπα οχι και με εβρισε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
α και αποφασισα τετοιες αποφασεις τις διοικησεις των πειρατων να τις βγαζω στο φορουμ
 

DeletedUser

Guest
δεν σε πιστευω ρε gogou επισες τον τασσο να σου δωσει το οχυρο?:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
evender αμα ακομη δεν το καταλαβες σου ζητησα να γινω υπαρχηγος για να δω ποσο με υπολογιζεις.....και ειδα....ουδεποτε σε εβρισα......δεν φτανει που λες ψεματα σε μενα λες και στους αλλους....
 

DeletedUser

Guest
evender αμα ακομη δεν το καταλαβες σου ζητησα να γινω υπαρχηγος για να δω ποσο με υπολογιζεις.....και ειδα....ουδεποτε σε εβρισα......δεν φτανει που λες ψεματα σε μενα λες και στους αλλους....

α ρε eveder δεν ντρεπεσε ρε να μας λεσ ψεμτα για το παιδι ?? ε δεν ντρεπεσε δεν το περιμεναμε αυτο απο εσενα ποτε.. απο εδο και περα θα δεισ κανησ δεν θα σου μιλαει ουτε και θα σε παιζει για να μαθεις να εισαι ψευτης..

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ . ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ :mad:
 

DeletedUser

Guest
α ρε eveder δεν ντρεπεσε ρε να μας λεσ ψεμτα για το παιδι ?? ε δεν ντρεπεσε δεν το περιμεναμε αυτο απο εσενα ποτε.. απο εδο και περα θα δεισ κανησ δεν θα σου μιλαει ουτε και θα σε παιζει για να μαθεις να εισαι ψευτης..

α και κατι ακομα θα το πω και στην μαμα σου . και θα σου παρει τον υπολογιστη για μια εβδομαδα :mad:

εγω θα τον πω στον μπαμπα του να τον δειρει με την σκουπα
 

DeletedUser

Guest
tasosaek21ftw says:
δηλαδη με γραφεις. πηρες απαντησεις στις ερωτησεις σου και με στις δικιες μου στα παπαρια σου
οκ

tasosaek21ftw says:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΥΝΗΣΗ
ΑΣΕ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ

scripta manent
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απο τη συνομιλια μας στο msn...

πειτε μου μιλατε ετσι στο αρχηγο σας?
 
Κορυφή