Η επιδρομη (υποχωρηση)

  • Δημιουργός θέματος wild girl
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχω διαβασει ολα τα posts που εχουν να κανουν με το lvl 67 και δυστυχως εμενα μου εχει ανοιξει μονο το decision 2 την υποχωρηση. εχει τωρα ενα μηνα και κατι που προσπαθω να κερδισω τον pursuer αλλα δεν τα καταφερνω. υπαρχει καποιο κολπο? χρειαζομαι καποια ρουχα και οπλα συγκεκριμενα?
και ακομα μια ερωτηση σε περιπτωση που ακυρωσω την αποστολη θα μου ανοιξει τις αποστολες του decision 1?
ευχαριστω πολυ.
 

DeletedUser

Guest
για να σου βγαζει μονομαχια με τον Pursuer μαλλον εχεις παρει ηδη την 2η επιλογη οποτε και να την ακυρωσεις δεν μπορεις να επιστρεψεις για να παρεις την πρωτη...οσο για την μονομαχια νομιζω πως μπορεις να βγεις εκτος πολης και να τον βαρας ενω εισαι λιποθυμη και λιγο λιγο να του κατεβαζεις την ζωη μεχρι να τον κερδισεις...δηλαδη να του κανεις συνεχεια μονομαχιες ενω εισαι εκτος πολης...το κλασσικο κολπο με τις δυσκολες μονομαχιες αποστολων
 

DeletedUser

Guest
απλα να αποχωρησω απο την πολη μου και να τον κτυπω? δεν 8α χασω τα λεφτα μου?
 

DeletedUser

Guest
ναι αν λιποθυμησεις θα χασεις τα λευτα σου, οποτε μπορεις να τα επενδυσεις σε ρουχα ή οπλα ή να τα βαλεις στο ταμειο της πολης...εκτος και αν δεν ειναι τοσα πολλα και δεν σε πειραζει να τα χασεις
 

DeletedUser

Guest
οκ ευχαριστω πολυ θα το προσπα8ισω ετσι. ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω πολυ μολις τον ξεστισα!!!!!!!!!!!:d
 

DeletedUser

Guest
τιποτα :p γινετε σε ολες τις μονομαχιες απο αποστολες
 
Κορυφή