Ζητώ πόλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3912
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3912

Guest
παιδια ειμαι νεος στο παιχνιδι και ψαχνω καποιον να με βαλει στην πολη του και να ειναι εμπειρος να μαθω τα βασικα...ας πουμε στην αποστολη με το κομματι ζαμπον δεν μπορω να το παρω και εγω δουλεψευ πανω απο 4 ωρες,επισης και με την αφισοκοληση το ιδιο επαθα και δεν ανεβαινω λεβελ γρηγορα ειμαι 5 λεβελ και το αρχησα χθες το παιχνιδι...μιλησα με 4 ατομα να με βαλουν στην πολη τους και τιποτα οποιος θελει ας με καλεσει να ειναι εμπειρος παρακαλω και να με βοηθησει



edit by joahna
αλλαξε ο τίτλος του θέματος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Χμμμ... APPALOOSA είναι η λύση σου, αν προλάβει ο υπναράς ο Κούπερ να σου στείλει πρώτος πρόσκληση :p
 

DeletedUser3912

Guest
εσυ εκει εισαι??καλεσε με αν γινεται οτι μου πειτε θα το κανω μαθαινω ευκολα
 

DeletedUser

Guest
Στείλε π.μ. στον Jack Cooper ή στην Estela που είναι ιδρυτές εγώ δυστυχώς δεν θα πάρω ποτέ καπέλο :mad::p
 

DeletedUser

Guest
Κάνε τα γλυκά μάτια στην Mollie και θα γίνεις Ανσερ... (αν το δει η Μόλυ την έκατσα) Φίλε μου μπορείς να έρθεις στην πόλη μας..
 

DeletedUser3884

Guest
μορε αυτοί είναι επαγγελματίες θα νοιώθεις άβολα...:p
έλα στην Silent Death City να πάιξεις με κάποιους πιο κοντά στο λέβελ σ αλλα και έμπειρους απο τον κόσμο 1...είμαστε και απομονομένοι και δεν μας βαρά κανεις...θά χεις την ησυχία σ αν θές. :)

edit: σύμμαχοι μην θυμώνετε που θέλουμε να σας κλέψουμε μελλοντικά μέλη :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κοίτα μέχρι στιγμής όποιος τόλμησε να μας χτυπήσει το πλήρωσε ακριβά και μερικοί ακόμα το πληρώνουν.. οπότε δεν υπάρχει θέμα!!
 

DeletedUser3912

Guest
ααα ναι ξεχασα να το πω βρηκα την Appaloosa απο την ημερα που το δηλωσα στο φορουμ ειναι αρκετα καλη οποτε δεν θα χρειαστω καμια πολη και ας κλειδωσει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή