''Εύρηκα Εύρηκα''

  • Δημιουργός θέματος alexantros
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εδώ μπορείτε να μοιραστείτε με όλους μας τα αντικείμενα που βρίσκετε από δουλειές που κάνετε.

Προσοχη! Απαντήσεις με εικόνες σαν σκουριασμένο ξυράφι ή μπλέ μπαντάνα κτλ, θα σβήνονται. Nα δείχνετε μόνο τα "καλά" αντικείμενα

Επίσης θα πρότεινα να βάζουμε μόνο εικόνες (μαζί με κάποιο σχόλιο αν το επιθυμείτε φυσικά), αλλά να μην κάνουμε ποστ μόνο για να πούμε "μπράβο ρε μεγάλε", "είσαι πολύ τυχερός", "εγώ δεν έχω βρει τίποτα τόσο καιρό" κτλ.

Αναφορές ΜΟΝΟ από τον Ελληνικό κόσμο 3 και τα screenshot θα παρακαλούσα να μην είναι πάνω από 640x480 pixels.

Good Luck Folks


Για το πως μπορείτε να κάνετε ένα Screenshot, διάβαστε ΕΔΩ
 

DeletedUser637

Guest
Το έκανε Copy Paste από το post του Greeniari και δεν έβαλε τον σύνδεσμο του λινκ
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν λέω να φτιάξω ένα εγώ με τα links κ.τ.λ. και να διαγραφούν τα άλλα. Τι λέτε :confused:

Το έφτιαξα. Άμα είναι να κάνεις κάτι ας το κάνεις σωστά.

Super-Mantoukos πήγαινε εκεί την εικόνα σου και μία παράκληση προς τους admins : ας διαγράψουν το ένα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
λοιπόν λέω να φτιάξω ένα εγώ με τα links κ.τ.λ. και να διαγραφούν τα άλλα. τι λέτε :confused:

το έφτιαξα. άμα είναι να κάνεις κάτι ας το κάνεις σωστά.

Super-mantoukos πήγαινε εκεί την εικόνα σου και μία παράκληση προς τους admins : ας διαγράψουν το ένα ;)

ενταξη να το μεταφερω αλλα γτ το εφτιαξες αφου ειδη υπηρχε αλλο ελεος δλδ
 

DeletedUser

Guest
βασικά το άλλο δεν είχε τα links :rolleyes:

και γιαυτο αλλαξες απλα καπιος θα μπορουσε να το προσθεσει και επεισεις πρεπει αν ξερουμε πως κανουμε ποστ αναφορς αλλιως υπαρχει αναζητηση
 
Κορυφή