Ευκολος και δυσκολος τροπος

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Για ολα υπαρχει ενας ευκολος και ενας δυσκολος τροπος...συνηθως ο ευκολος ειναι ο πλεον κατακριτεος και -επιφανειακα- ολοι νιωθουμε οικτο προς αυτον που τον χρησιμοποιει...ομως ολοι θα θελαμε να ειμαστε στην θεση του...
Ο δυσκολος τροπος συνηθως ειναι ο κοινωνικα αποδεκτος και αφου ιδρωσεις αρκετα καταφερνεις ενα 15% του στοχου σου...
Μετα τον σαπιο προλογο ερχομαι στο κυριο θεμα...ζηταω απο οποιονδηποτε ειναι υπευθυνος σε αυτο το τσαρδι να με μπαναρει μια και εξω (με τον ευκολο τροπο) αν δεν γινετε μπορω να βαλω το λιθαρακι μου να γινει με τον δυσκολο τροπο...
 

DeletedUser

Guest
θεεε μου τι επαθες βρε? μαζοχας εισαι?:hh
 

DeletedUser

Guest
Δεν αξιζει ο δυσκολος τροπος, θα καταφερεις να παρεις μονο το 15% της ποινης
 

DeletedUser

Guest
Για ολα υπαρχει ενας ευκολος και ενας δυσκολος τροπος...συνηθως ο ευκολος ειναι ο πλεον κατακριτεος και -επιφανειακα- ολοι νιωθουμε οικτο προς αυτον που τον χρησιμοποιει...ομως ολοι θα θελαμε να ειμαστε στην θεση του...
Ο δυσκολος τροπος συνηθως ειναι ο κοινωνικα αποδεκτος και αφου ιδρωσεις αρκετα καταφερνεις ενα 15% του στοχου σου...
Μετα τον σαπιο προλογο ερχομαι στο κυριο θεμα...ζηταω απο οποιονδηποτε ειναι υπευθυνος σε αυτο το τσαρδι να με μπαναρει μια και εξω (με τον ευκολο τροπο) αν δεν γινετε μπορω να βαλω το λιθαρακι μου να γινει με τον δυσκολο τροπο...

ο ευκολος τροπος δεν ειναι εφικτος.δεν γινετε να φας παντοφλα χωρις λογο.
οποτε βαλε το λιθαρακι σου..
αν και θα καταφερεις μονο το.....15%.......
 

DeletedUser

Guest
Δεν αξιζει ο δυσκολος τροπος, θα καταφερεις να παρεις μονο το 15% της ποινης

Αυτο λεω και εγω...

ο ευκολος τροπος δεν ειναι εφικτος.δεν γινετε να φας παντοφλα χωρις λογο.

Την κινεζικη παρομοια δεν την ξερεις?
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον ευκολος τροπος δεν υπαρχει.
Οποτε ειτε πας στον δυσκολο (αλλα θα ειναι πολυ πολυ δυσκολος για να αποκλειστεις για παντα) ειτε απλα ξεχνας τον κωδικο σου στο φορουμ και δεν ξαναμπαινεις.

 

DeletedUser

Guest
ναι αλλά γιατί να το κάνει?

μπορείς να βρίζεις και παντού αν θες...να σπαμμαρεις να στέλνεις ενοχλητικά μηνύματα...να έχεις πολύ μεγαλύτερη υπογραφή να βγαζεις διαφορα ακυρα θεματα και γενικα να μας τα κανεις τουμπανο:p
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον ευκολος τροπος δεν υπαρχει.
Οποτε ειτε πας στον δυσκολο (αλλα θα ειναι πολυ πολυ δυσκολος για να αποκλειστεις για παντα) ειτε απλα ξεχνας τον κωδικο σου στο φορουμ και δεν ξαναμπαινεις.


Δεν το περιμενα αυτο απο εσενα...
Δεν εχετε καθολου κατανοηση σε αυτο το φορουμ πλεον...
 

DeletedUser

Guest
πάλι λέει ασυναρτησίες ο μπάμπης και σεις τον ακούτε??
(ναι τον παλούκι εννοώ άσχετα αν δεν τον λένε μπάμπη)
 

DeletedUser

Guest
Θες να φας μπαν στο φόρουμ ή στο παιχνίδι;

Σίγουρα, πάντα υπάρχει κάτι τόσο ελεεινά διεστραμμένο να κάνεις ώστε να φας μόνιμο μπαν και στις δύο περιπτώσεις :wk :lf
 

DeletedUser280

Guest
κοιτα φιλαρακι εγω προσωπικα (και ο απο πανω μου σιγουρα) μπορώ να σκεφτω καμποσους λογους που σε οδηγησαν να θες να βγεις απο το φορουμ. πιστευω ομως πως κανεις λάθος. όπως και να χει ειναι ένα βήμα για να πεις τη γνώμη σου οταν παραστει αναγκη. οσο κι αν εχεις θυμώσει, με οτιδηποτε κι αν εχεις θυμώσει ή ακομα κι αν δεν εχεις θυμώσει, εγω ένα θα σου πω. ολα ανατρεπονται. αυτο τουλαχιστον δειχνει η ιστορια. αν θες για παραδειγμα μπορεις να δεις τι λεει η υπογραφη του serra. Σου συνιστω να λάβεις πολυ σοβαρά τι λέει η δική μου υπογραφή. και μην κολλας σε ονοματα
 

DeletedUser

Guest
Το θεμα ειναι ομως οτι θελω να κλεισω το κεφαλαιο γουεστ...στο παιχνιδι οκ,με μια διαγραφη ειμαι ετοιμος...στο φορουμ δεν γινετε κατι παρομοιο...εκτος απο το να ξεχασω τον κωδικο που ειπε η θεια τζο...
 

DeletedUser

Guest
αν ειναι να ησυχασει ο παλουκη ο' λουκ να το φαω!

Αυτοθυσία πάνω από όλα! Πάντως δεν το γράφει στους κανόνες τώρα που τσέκαρα (αν και συνήθως απαγορεύεται παντού :p ) αλλά αφού δεν το γράφει, δεν το γράφει :lf
 

DeletedUser

Guest
Λειπει ο γατος...
Τελοσπαντων,βρηκα πως να ξεχασω μια γυναικα, ενα κοριτσι, ενα φιλο, μια αγαπημενη, ενα αγορι (!?!), την δουλεια, την την γυναικα που αγαπουσα...και ομως δεν βρηκα πουθενα πως να ξεχασω εναν κωδικο...

[spoil]
102kz9t.png
[/spoil]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή