Ερώτηση - Όριο $$/πλανόδιος έμπορος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3057
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3057

Guest
Υπαρχει καποιος που να εχει βαλει ολες τις ικανοτητες του στο εμποριο για την εργασια ως πλανοδιος εμπορος?Οταν λεω ολα τα σκιλλς εννοω ολα.Αν μπορειτε πειτε μου ποσο φτανει το οριο στο να βρεις ενα αντικειμενο.Κ κατι αλλο επειδη δεν εχω χρησιμοπιησει ποτε πρεμιουμ(εκτος για σαμανο)και δεν ξερω κ πολυ καλα οταν βαζεις υψηλοτερο εισοδημα το οριο πχ ας πουμε ειναι 8000$ παει παραπανω??Αν ναι ποσο παραπανω??

edit by bazel:Έγινε επεξεργασία του τίτλου προς διευκόλυνση αναζήτησης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
ε ναι....δεν διατυπωσες σωστα την ερωτηση σου.ναι μπορει να τα βαλει οποιος θελει εμποριο=>σαμανος.
το πρεμ ειναι αρχικη τυχη x 1.5
δεν υπαρχει οριο τυχης μονο οριο σκιλς
 

melenmaria

Μέλος
εκτος αν εισαι σε κοσμο που μπορεις να αγορασεις σκιλς οποτε ουτε εκει υπαρχει οριο αν δεν εχει οριο η πιστωτικη σου καρτα...
 

DeletedUser

Guest
Υπαρχει καποιος που να εχει βαλει ολες τις ικανοτητες του στο εμποριο για την εργασια ως πλανοδιος εμπορος?Οταν λεω ολα τα σκιλλς εννοω ολα.Αν μπορειτε πειτε μου ποσο φτανει το οριο στο να βρεις ενα αντικειμενο.Κ κατι αλλο επειδη δεν εχω χρησιμοπιησει ποτε πρεμιουμ(εκτος για σαμανο)και δεν ξερω κ πολυ καλα οταν βαζεις υψηλοτερο εισοδημα το οριο πχ ας πουμε ειναι 8000$ παει παραπανω??Αν ναι ποσο παραπανω??

7746$
Με φουλ εμποριο,χαρισματικοτητα,120 επιπεδο,καλυτερα ρουχα,αντρας με ολους τους ποντους απο τις αποστολες,στρατιωτης.
Τοσο πρεπει να ειναι εκτος και αν εκανα καποιο λαθος,με παρομοιο τροπο,ο τυμβωρυχος ειναι λιγο παραπανω απο 8000$.
Παντα με πρεμιουμ και σε κοσμο που δεν υπαρχει η δυνατοτητα αγορας σκιλλς.
 

DeletedUser

Guest
120 λβλ αριζονα με αγορασμενες λιγες ιδιοτητες κ ικανοτητες εβγαζα 8300$ ντροπ
 

DeletedUser3057

Guest
Αλλο λιγο σερρα και θα σου τυχει του younger το ρεβολβερ!!Παλουκι αυτο ακριβως ηθελα να ακουσω ευχαριστω.Και ολους τους υπολοιπους φυσικα :))
 

melenmaria

Μέλος
χμμμμ... διαφωνω λιγο με παλουκακι....
115 λεβελ γυναικα με ολα χαρισματικοτητα 50 εμφανιση και τα υπολοιπα εμποριο
με φουλ σετ τυχης >> 7894$.
χωρις σετ τυχης >> 8033$.
για πλανοδιο παντα.
 

DeletedUser

Guest
με σετ τυχης ημουν αν θυμαμαι καλα αλλα για να φτασω τα αλλα ηθελα πολλες ικανοτητες ακομα κ δεν με επαιρνε....:p
 

DeletedUser

Guest
χμμμμ... διαφωνω λιγο με παλουκακι....
115 λεβελ γυναικα με ολα χαρισματικοτητα 50 εμφανιση και τα υπολοιπα εμποριο
με φουλ σετ τυχης >> 7894$.
χωρις σετ τυχης >> 8033$.
για πλανοδιο παντα.

Να θυμησω οτι μιλαω για στρατιωτη (που νομιζω εχει λιγοτερα σκιλλς απο τις αποστολες του) και για αντρα με σετ κυριου (νομιζω οτι εχουν καποια διαφορα με το γυναικειο σετ,χωρις να βαζω το χερι μου στην φωτια) και χωρις το μενταγιον απο το σετ διακοπων.
Για τους υπολογισμους χρησιμοποιησα το west insider.
Αν εκανα καποιο λαθος συγχωρεστε με...ανθρωπος ειμαι.
 

melenmaria

Μέλος
και εγω για στρατιωτη μιλαω αλλα ουτε εγω ξερω αν το σετ της χορευτριας δινει παραπανω απο το σετ κυριου...
 

DeletedUser

Guest
120 λβλ αριζονα με αγορασμενες λιγες ιδιοτητες κ ικανοτητες εβγαζα 8300$ ντροπ

wtf?? δηλαδη με ολα τα σκιλς σου στο εμποριο,και στα τοσα λεβελ,και με αγορασμενους ποντους,και με τα καλυτερα ρουχα φανταζομαι, επιανες ντροπ μονο 8 χιλιαρικα? δηλαδη τα υπεροπλα που βλεπω να κρατανε οι npc,που εχουν κοστος 10000 $ και βαλε,ειναι μονο για φιγουρα? δε νομιζω.. ε πως θα αποκτησουμε καποτε ενα τετιο δηλαδη? ακουμπωντας εκατονταδες ευρω για αγορα ποντων? η ελπιζοντας στην δηθεν τυχη μας απο ενα ουρανοκατεβατο 'χρυσο' σεντουκι? και αν ναι,πως θα γινοταν πριν να αποκτησουμε ενα τετιο οπλο εφοσον δεν υπηρχαν τα σεντουκια?
 

DeletedUser

Guest
ναι η ικανοτητα μου το ανεβαζε παρα λιγα $, δεν θυμαμαι ακριβως τι φοραγα τοτε αλλα σιγουρα ηταν οσα αντικειμενα απο σετ τυχης ειχα. μεγιστο ντροπ που σηκωσα ηταν το χρυσο βουβαλι 8300 κ το παντελονι της harmonica 8100.
 

DeletedUser3436

Guest
wtf?? δηλαδη με ολα τα σκιλς σου στο εμποριο,και στα τοσα λεβελ,και με αγορασμενους ποντους,και με τα καλυτερα ρουχα φανταζομαι, επιανες ντροπ μονο 8 χιλιαρικα? δηλαδη τα υπεροπλα που βλεπω να κρατανε οι npc,που εχουν κοστος 10000 $ και βαλε,ειναι μονο για φιγουρα? δε νομιζω.. ε πως θα αποκτησουμε καποτε ενα τετιο δηλαδη? ακουμπωντας εκατονταδες ευρω για αγορα ποντων? η ελπιζοντας στην δηθεν τυχη μας απο ενα ουρανοκατεβατο 'χρυσο' σεντουκι? και αν ναι,πως θα γινοταν πριν να αποκτησουμε ενα τετιο οπλο εφοσον δεν υπηρχαν τα σεντουκια?

στημενες μαχες οχυρων cash battles


απο σεντουκι προσφατα βρηκα jesse james schofield στον beta

εχεις δουλεια με τα οχυρα και δεν με παρακολουθεις ε?



who can?
 

DeletedUser

Guest
ναι η ικανοτητα μου το ανεβαζε παρα λιγα $, δεν θυμαμαι ακριβως τι φοραγα τοτε αλλα σιγουρα ηταν οσα αντικειμενα απο σετ τυχης ειχα. μεγιστο ντροπ που σηκωσα ηταν το χρυσο βουβαλι 8300 κ το παντελονι της harmonica 8100.

δεν μου απαντησες ομως..

στημενες μαχες οχυρων cash battles


απο σεντουκι προσφατα βρηκα jesse james schofield στον beta

εκτος απ την επιδηξη ικανοτητων,ουτε εσυ μου απαντησες.και φανταζομαι οτι ο μπετα δεν εχει καμια σχεση με τους ελληνικους κοσμους,αν και δεν παιζω στον μπετα.

και ξαναρωτω,γιατι νομιζω μας εχουν πιασει στο δουλεμα εδω..
πως γινετε να αποκτησουμε ενα τετιο οπλο? πριν,που δεν υπηρχαν τα σεντουκια?
 

DeletedUser482

Guest
Πριν μπουν τα οχυρά, τα όπλα αυτά υπήρχαν αλλά δεν υπήρχε τρόπος να τα πάρεις από εργασίες ή αποστολές.
Κατόπιν μπήκαν τα οχυρά και τα αποκτάς σαν drop.
Υπάρχουν πολλά αντικείμενα που είναι σχεδιασμένα και καταχωρημένα στην βάση δεδομένων του παιχνιδιού που όμως δεν είναι ακόμα προσβάσιμα.
Παράδειγμα με το χρυσό όπλο το οποίο ενώ προϋπήρχαν οι αποστολές των κλειδιών τελικά στην έκδοση 1.29 "δόθηκε" η τελική αποστολή για την απόκτησή του.
Θεωρώ πως όλα τα "μυθικά" όπλα θα δοθούν αργά ή γρήγορα σε επόμενες εκδόσεις.
 

DeletedUser

Guest
σ ευχαριστω el.ησουν σαφεστατος.
τελικα τα πραγματα ειναι ετσι οπως τα ειχα στο μυαλο μου τελικα..

οποτε δεν υπαρχει λογος πλεον να συγκρινουν καποιοι τον μπετα,με τον οποιο ελληνικο κοσμο.
προφανως οτι γινετε στον μπετα,θα γινει και εδω καποια στιγμη..
οχι τωρα ομως..αλλα καποια στιγμη....
 

DeletedUser3409

Guest
όχι στον Μπέτα αν δεν κάνω λάθος μπορεί να δοκιμαστούν κάποια πράγματα και να απορριφθούν τελείως... οπότε κάτι μπορεί να μπει στον Μπέτα αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα μπει στους άλλους κόσμους γενικά... επαναλαμβάνω μπορεί να κάνω και λάθος...
 
Κορυφή