Επειδή βαρέθηκα...

  • Δημιουργός θέματος Ripper
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Επειδή βαρέθηκα να διαβάζω ΜΑΛΑΚΙΕΣ εδώ μέσα...

Να πω 2-3 πράγματα κι όποιος προλάβει τα διαβάζει:

ΠΟΤΕ δεν είχα admin rights στο παιχνίδι. Και ποτέ δε ζήτησα. Ήμουν MODERATOR στο forum και ΜΟΝΟ αυτό. Ούτε καν ADMIN στο forum. Που σημαίνει ότι το μόνο που μπορούσα να κάνω παραπάνω από τον κάθε κοινό παίκτη ήταν να σβήνω ή να διορθώνω μηνύματα στο forum και να δίνω ban στο forum. Αυτό και μόνο αυτό.

Αυτά που έχουν ειπωθεί από κάποιους είναι 100% ψέμματα και πραγματικά απορώ πως τα κατασκεύσαν και πόσο άρρωστοι μπορεί να είναι.

Αυτές οι μαλακίες ήταν και ο βασικός λόγος που άφησα το παιχνίδι για αρκετούς μήνες και φυσικά παραιτήθηκα και από την mod team του forum. Και παρόλα αυτά συνεχίζουν κάποιοι να λένε τις ίδιες βλακείες.

Προκαλώ λοιπόν όποιον έχει το οποιοδήποτε αποδεικτικό στοιχείο να το δώσει δημόσια. Προκαλώ και τους admin του game να βγουν και να πουν αν μου δόθηκαν ποτέ rights για το game ή κάτι παρόμοιο που να μπορώ να επέμβω στο παιχνίδι ή να δω στοιχεία άλλων παικτών.

Παίζω το παιχνίδι από την πρώτη μέρα, έχω φερθεί ΚΟΣΜΙΑ και ΣΩΣΤΑ σε "εχθρούς" και "φίλους" και πιστεύω πως όσο ήμουν moderator έκανα την δουλειά μου καλά και χωρίς να αδικώ κανέναν. Και είμαι περήφανος που δεν έκανα ποτέ πουστιές όπως άλλοι και κυρίως που δεν έχω loggάρει ποτέ με άλλο όνομα πέρα από το Ripper.

Αυτά τα ολίγα... οι κομπλεξικοί που ξεκίνησαν αυτή την ιστορία και την συνεχίζουν ακόμα και σήμερα και από την άλλη μιλάνε για μεροληπτικές συμπεριφορές και Ban με ελλιπή στοιχεία, μάλλον πρέπει να αναθεωρήσουν την "στρατηγική" τους σε αυτό το παιχνίδι.

Φιλιά και αγάπη
Πέτρος - Ripper
 

DeletedUser

Guest
Πέτρο - Ripper εσύ γιατί μας τα λες αυτά? Κάποια παιδιά από το Φόρουμ σε καταλαβαίνουν απόλυτα και συμπεριλαμβάνομαι και εγώ σε αυτά τα παιδιά, όμως αυτός είναι κατά κάποιο τρόπο ένας "πρόλογος" πριν αποχωρίσεις από παιχνίδι και Φόρουμ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :confused::eek::(???
 

DeletedUser

Guest
Πέτρο - Ripper εσύ γιατί μας τα λες αυτά? Κάποια παιδιά από το Φόρουμ σε καταλαβαίνουν απόλυτα και συμπεριλαμβάνομαι και εγώ σε αυτά τα παιδιά, όμως αυτός είναι κατά κάποιο τρόπο ένας "πρόλογος" πριν αποχωρίσεις από παιχνίδι και Φόρουμ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :confused::eek::(???

όχι είναι απάντηση σε αυτόν τον "κύριο"

http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=3555

και όχι δε θα αποχωρήσω... ίσα ίσα! Απλά ξεκαθαρίζω πράγματα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ελα μορε πετρο που καθεσε και ασχολισε με πιτσιρικια που δεν νιοθουν τη τουσ γινετε μην χαλιεσε ρε συ οσι σε ξερουν ξερουν ακριβοσ τη εισαι και ποσ φερεσε μην πεφτησ στο επιπεδο τουσ ρε μαν;)
 

DeletedUser

Guest
σωστα!δεν ειναι και ο σοβαροτερος λογος αυτος!
 

DeletedUser

Guest
απλά υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ήταν εδώ γύρω τότε και δεν ξέρουν τι συνέβη και ποιος είμαι εγώ. και ρετσινιά για το τίποτα δε γουστάρω να μου κολλάει κανείς...
νομίζω ο καθένας από εσάς αν έβλεπε κάθε λίγο υπονοούμενα και κατηγορίες προς το όνομα του χωρίς να έχει κάνει τίποτα κάποια στιγμή θα αντιδρούσε. δεν μπορώ να αγνοώ τα πάντα και αρκετό καιρό έδωσα τόπο στην οργή.
 

DeletedUser

Guest
Τα ίδια γινόντουσαν και με εμένα ρε ripper...Δεν αντέδρασα ποτέ όμως....
 

DeletedUser

Guest
πραγματικα ηταν κριμα που εφυγες! δεν εχω ξανακουσει να λενε κατι τετοιο για σενα αλλα εσυ 8α ξερεις καλυτερα προσωπικη μου αποψη παντως ειναι οτι δεν ελεγε ξεκα8αρα για εσενα......
(σκεψου να γυρισεις ο κοσμος του west σε παει τρελα)
 

DeletedUser735

Guest
πραγματικα ηταν κριμα που εφυγες! δεν εχω ξανακουσει να λενε κατι τετοιο για σενα αλλα εσυ 8α ξερεις καλυτερα προσωπικη μου αποψη παντως ειναι οτι δεν ελεγε ξεκα8αρα για εσενα......
(σκεψου να γυρισεις ο κοσμος του west σε παει τρελα)

θα συμφωνησω με τον serra.
ενας δυο που δεν ξερουν ποιος ησουν μπορουν να λενε οτι θελουν.
αυτοι ομως που παιζαμε τοτε και ασχολουμασταν με το φορουμ ξερουμε ποιος ησουν.μην τους δινεις σημασια.
ripper for president! :p
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω τους λόγους που είχε φύγει ο Ripper και δεν θέλω φυσικά να τους μάθω.
Αυτό που ξέρω είναι ότι ο ελληνικός κόσμος του the-west έγινε κατά πολύ φτωχότερος με την αποχώρησή του και χαίρομαι που ο Πέτρος επέστρεψε!!!
 

DeletedUser735

Guest
foto ο ripper ΗΤΑΝ forum moderator αλλα δεν ειναι πλεον...
 

DeletedUser

Guest
κ ο πανουλης ηταν αλλα εχει μεινει στιγματισμενος........
 

DeletedUser

Guest
Δεν εχουμε ολοι τα μεσα στο εσωτερικων για να καθαριζουμε το μητρωο μας :p
οποιος κολλησε την ρετσινια, την κολλησε -.-
 
Κορυφή