Επανακυκλοφορία εφημερίδας

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3510

Guest
Έγιναν κάποιες διορθώσεις στο φύλλο της εφημερίδας κυρίως όσον αφορά τα σταυρόλεξα.

Επίσης διορθώθηκαν κάποια συντακτικά λάθη και προστέθηκε στο άρθο των οχυρών το άρθο του MR.NO.MERCY που δεν είχε συμπεριληφθεί.

που ακριβως εγιναν οι διορθωσεις?κυκλοφορησε το νεο αρθρο διορθωμενο?
 

DeletedUser

Guest
Όχι δεν κυκλοφόροησε νεο άρθρο διορθωμένο αν μιλας για εκείνο των οχυρων απλά προστέθηκε του Mr. No. Mercy που δεν είχε μπει.

Διορθωσεις έγιναν στα σταυρολεξα και σε διαφορα κομματια της εφημεριδας κυριως συντακτικες.

 

DeletedUser

Guest
Αυτη τη στιγμη στο κρυπτολεξο υπάρχουν 15 λέξεις. Από αυτές ΜΟΝΟ μια ειναι λάθος, και συγκεκριμένα η λέξη Θησαυρός που έχει καταλαθος γραφτεί σαν Θυσαυρός.

Ολες οι αλλες λεξεις ειναι σωστες και μπορειτε να στειλετε τις απαντησεις σας με τις υπολοιπες αν δυσκολευεστε να βρειτε αυτην.
 

DeletedUser

Guest
den ginete

thelw na grapsw keimena kai otan pataw na epikinonish hr@the-west.gr me bgazei to uotlot kai den mporw na bw me ayto..mhpws yparxei allos proposna sas epikinoniso:)):sad:nw:hh
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα

Δεν θα πατήσεις κατευθείαν το email της εφημερίδας εφόσον δεν έχεις outlook. Θα μπεις απο τον email λογαριασμό σου και θα μας στείλεις email.
 

DeletedUser

Guest
ΝΑ ρωτησω.....δηλωσα με τις απαντησεις τη ζωνη της Πολωνιας για τον κοσμο 1,αλλα την κερδισα μολις τωρα απο το fast chat answer.....γινεται να αλλαξω?:blk
 

DeletedUser1777

Guest
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ [SPOIL]τέλειο αυτό το τεύχος![/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Παιδια καθε ποτε βγαινει καινουργιο τευχος της εφημεριδας?Αλλα το πιο βασικο ειναι βγαινει ακομα η εφημεριδα???
 

DeletedUser

Guest
αντε με το καλο να βγει η εφημεριδα επιτελους,και με λιγοτερα λαθη...
να εχει και πολλες πληροφοριες για το κραφτ αν γινετε!
 

DeletedUser

Guest
και για τα καλυτερα οπλα σε ολους τους κοσμους,σερβερ και χρηστες
 

DeletedUser

Guest
Παλιά τεύχη

Παιδιά μία ερώτηση...
έχω φάει όλο το φόρουμ και δεν μπορώ να βρω τα άλλα 5 τεύχη της εφημερίδας (1,2,5,6,7 λόγω της διαγραφής τους από το RapidShare.)
μπορεί κάποιος που τα έχει να μου τα στείλει στο e-mail μου μόλις επικοινωνήσει μαζί μου?
 

DeletedUser5555

Guest
δεν νομιζω...
δεν χρειαζονται να γραφονται τετοια στην εφημεριδα...
δηλαδη αυτος που παιζει στον κοσμο 1 τι θα τον νοιαζει για το 2...
ο καθενας να το βλεπει πατωντας το οχυρα και μετα τελευτεες μαχες:gl
 
Κορυφή