Επανακυκλοφορία εφημερίδας

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η δουλεια ειναι πολυ καλη,πραγματικα εμεινα με ανοιχτο το στομα.Συνεχιστε την καλη δουλεια παιδια!

(Τι ειναι αυτο κατω απο το πηγουνι μου...μα δεν ειναι δυνατον,το πρωι ξυριστηκα...)
 

DeletedUser4614

Guest
Το 2ο τευχος της εφημεριδας μας ειναι γεγονος!

Το δεύτερο τεύχος της εφημερίδας μπορείτε να το διαβάσετε πατώντας Εδώ

Eάν δεν διαθέτετε flash-player για να διαβάσετε την εφημερίδα μπορείτε να το κατεβάσετε από Εδώ

Για .pdf αρχείο πατήστε Εδώ



Απολαυστε το!!!! :))
 

DeletedUser3876

Guest
Καταπληκτική δουλειά παιδιά, βέβαια μερικά θέματα δεν με ενδιέφεραν αλλά μπορεί να ενδιαφέρει άλλους, τέσπα συνεχίστε έτσι και σας βλέπω καλύτερα και από την Times

Ιδέα: Σε κάθε τεύχος μπορείτε να έχετε ένα άρθρο σαν αυτό για το 1821 με φωτογραφίες κλπ. πχ. στο άλλο τεύχος μπορείτε να βάλετε την εποχή των σπηλαίων με σφεντόνες, μαχαίρια από πέτρες, σπηλιές στο χάρτη, κλπ.
 

DeletedUser4614

Guest
ευχαριστουμε φιλε για την ιδεα σου!:) θα την εχουμε στα υπ'οψην:))
 

DeletedUser

Guest
Η εφιμερηδα ειναι καταπληκτικη!Συνεχιστε ετσι!
 

DeletedUser

Guest
παιδια νομιζω οτι υπαρχουν καποια λαθη στο σταυρολεξο !

βεβαια παρα πολυ καλη δουλεια!!!:)):)):))
 

DeletedUser

Guest
Αγγελία λόγο πόλης φάντασμα

Στην τελευταία πόλη φάντασμα μου ζητάει να δημοσιεύσω αγγελία στην εφημερίδα και έκανα την εργασία 10 ώρες εκτύπωση εφημερίδας όπως πάντα αλλά δεν προχωράει. Μένει να ζητάει δημοσίευση στην εφημερίδα. Είναι αυτή εδώ η εφημερίδα????
:blk:blk:blk


Edit by El Telehi -> Η εφημερίδα είναι ηλεκτρονικό ενημερωτικό και ψυχαγωγικό έντυπο του ελληνικού The West.
Δεν έχει σχέση με τις αποστολές του παιχνιδιού.
Για την αποστολή στην πόλη φάντασμα μπορείς να βρεις πολλά θέματα κάνοντας αναζήτηση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4399

Guest
Αυτός ο Il brutto με το φορεματάκι πολύ ωραίο παιδί...
Και λογικό τέτοια όμορφη παίχτρια μέσα στο ροζ φορεματάκι γίνεται να μην την χειρίζεται ένας κούκλος παίχτης...??
όχι πείτε μ έχω άδικο......???
( ψωνίστηκα ήδη)
 

DeletedUser4097

Guest
Καλή η προσπάθεια και μπράβο.
Δε θα ήταν όμως καλό όσοι ασχολούνται με τη δημοσίευση να ελέγχουν λίγο τις συνεντεύξεις που δίνονται ώστε όχι μόνο να γράφονται σωστά και ορθογραφημένα αλλά να βγάζουν και νόημα? Πάνω σε μια συνέντευξη,και ειδικά όταν γίνεται σε ένα μέσο όπως είναι το skype ή το msn, λογικό είναι να γίνονται λάθη κατά τη γραφή. Θα πρέπει όμως να διορθώνονται τη στιγμή κατά την οποία δημοσιεύονται.
Για παράδειγμα στη συνέντευξη του il brutto υπάρχουν πολλά μικρά λαθάκια τα οποία εμποδίζουν την σωστή και καθαρή κατανόηση. Προφανώς κατά την ώρα της συνέντευξης λόγω της ταχύτητας υπήρχαν λάθη, αλλά όταν δημοσιεύουμε κάτι τουλάχιστον το "σ" από το "στο" πρέπει να προστεθεί ώστε να βγάλει νόημα.

Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
@SURVIVOR69

Εντόπισα το λάθος που λες και είδα ότι εκεί που δίνονται οι ορισμοί κανονικά το 21 οριζόντια είναι το 23.

@Sancho Perez

Έχεις δικιο σε αυτό που λες και αναλάμβάνω την ευθύνη μιας και έκανα εγώ την μετάφραση απο τα greeklish σε ελληνικά.
 

DeletedUser

Guest
Πολύ καλή δουλειά! Μπράβο σας!
Όσο για το σταυρόλεξο... πολλά λάθη.
Άσε που δεν υπάρχει ο ορισμός 4 και ο ορισμός 23...
 

DeletedUser

Guest
Μπορείτε να στείλετε τις απαντήσεις σας χωρίς τον ορισμό 4.

για τον ορισμό 23 είπαμε ότι είναι ο ορισμός που δίνετε στο 21 οριζόντια.
 

DeletedUser5575

Guest
Στο 5 οριζόντια νομίζω πως η απάντηση είναι ΜΠΑΝΤΑΝΑ αλλά είναι 2 extra τετραγωνάκια.. Να το τσεκάρετε λίγο..
 

DeletedUser

Guest
Επίσης το 3 κάθετα "Το βρίσκεις όταν εμπορεύεσαι με ινδιάνους" δεν υπάρχει στο σταυρόλεξο.
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά το 3 κάθετα μπαίνει στο 4 κάθετα την έχω βρει την λέξη!!!
Επίσης νομίζω οτι και στο 30 υπάρχει ένα λάθος γιατί η λέξη που λογικά μπαίνει εκεί χρειάζεται ένα τετραγωνάκι ακόμα!!!
Οσο για το 18 κάθετα μήπως μπορούμε να έχουμε κάποια βοήθεια??? :D
Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα!!! Έχω σπάσει το κεφάλι μου! :D
 

DeletedUser

Guest
Έγιναν κάποιες διορθώσεις στο φύλλο της εφημερίδας κυρίως όσον αφορά τα σταυρόλεξα.

Επίσης διορθώθηκαν κάποια συντακτικά λάθη και προστέθηκε στο άρθο των οχυρών το άρθο του MR.NO.MERCY που δεν είχε συμπεριληφθεί.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΦΙΜΕΡΗΔΑ....:w
 

DeletedUser5575

Guest
Προσπαθώ να ανοίξω την εφημερίδα και δεν μπορώ.. έγινε τίποτα;
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΦΙΜΕΡΗΔΑ....:w
αν εχεις κάποιο άρθο μπορείς να το στείλεις στο email της εφημερίδας και θα το δουν οι υπεύθυνοι
Προσπαθώ να ανοίξω την εφημερίδα και δεν μπορώ.. έγινε τίποτα;
εμένα πάντως τωρα που το δοκίμασα δουλευει μια χαρά.
έλεγξε λίγο μήπως και δεν έχεις το flash player οπότε πρέπει να πατήσεις για να το κατεβάσεις.
 
Κορυφή