Εξαιρετικο αλκοολ (550) και 2) Λαμπερο μειγμα (600)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5612
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5612

Guest
Καλημερα παιδια! πληρωνω καλα, πληρωνω πολλα για 2 συνταγες κομπογιανιτη
1) Εξαιρετικο αλκοολ (550)
2) Λαμπερο μειγμα (600)
Οποιος με βοηθησει του δινω και το πρωτο οπλο που θα βγει μολις τερματισω το κραφτ!
αντε και εχω κολησει στα 575

και επι την ευκαιρια να γκρινιαξω και λιγο για το θεμα.....εναμιση χρονο τωρα εγω και αρκετοι αλλοι κομπογιανιτες τις ιδιες συνταγες ψαχνουμε! στον εμπορο δεν τις εχω δει ποτε! ουτε στην αγορα! ποιος ειναι ο αλλος τροπος να βρεθουνε? οσες θηκες και αν εχω ανοιξει, (αν τυχει συνταγη) εχει απο μουσικα κουτια μεχρι οποαδηποτε αλλη συνταγη 600αρα εκτος απο αυτες που ψαχνω.... μηπως θα επρεπε να κανουμε κατι με αυτο το θεμα? να μπουν ας πουμε θηκες ΜΟΝΟ με συνταγες?

Και μια ερωτησουλα.... οι τσαντες απο το καταστημα για καθε επαγγελμα, υπαρχει περιπτωση να περιεχουν και συνταγες η μονο προιοντα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5084

Guest
Η λυση ειναι η εξης... να βαλει ο GMP συνταγες 525, 550 και 600 (τη πρωτελευταια) σε δημοπρασια. Κατι αντιστοιχο εγινε στον Κ1 και μπραβο στη διαχειρηση για αυτη τη κινηση της.

Να γινει και στον Αριζονα για ολα τα επαγγελματα, ισως και Χ2 οι συνταγες διοτι ειναι πολλοι που βρισκονται διπλα στη πηγη και δεν μπορουν να πιουν νερο.
 

DeletedUser4530

Guest
εγω θα ελεγα να δοθουν σε ολους τους κοσμους πιο απλοχερα οι συνταγες. το να μπουν σε δημοπρασια (ποσες;!) θα αγοραστουν απο αυτους που εχουν μαζεψει χρημα εδω και τοσους μηνες κι αυτοι που τυχαινει να μην εχουν παλι στην απ εξω.
και θα μου πεις τωρα!: γιατι οχι δημοπρασια; και θα απαντησω: γιατι οχι οσοι εχουν φτασει τους απαραιτητους ποντους που χρειαζεται η καθε συνταγη;! γιατι οχι να πουλιουνται οι συνταγες στα καταστηματα οπως κι ο εξοπλισμος η εστω μεσω εμπορα; μιλαω για τις σπανιες.
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5612

Guest
το θεμα, δεν ειναι οτι ειναι σπανιοτατες, το θεμα ειναι οτι δε βρισκονται! ας βγει ενας εδω μεσα να μας πει αν τις εχει βρει κανεις ειτε σε θηκη ειτε σε ντροπ ειτε στον εμπορα, ειτε οπου να ναι.....
Υπαρχουν πλεον? αυτο ρωταω, γι αυτο γκρινιαζω
 

DeletedUser5084

Guest
ξερω μερικα παλικαρια που βρηκαν 525, 550 και 600 σε ατσαλινες θηκες. Προφανως οχι του δικους τους επαγγελματος και ετσι βρεθηκαν οι συνταγες αγορα προς ολους. Ετυχε καποια στιγμη και αγορασα μια και ετσι ρωτησα και εγω με τη σειρα μου πως βρεθηκε...

Παντως εχει μια λογικη να βρισκονται απο ατσαλινες θηκες. καντε και καμια προσευχη "απιστοι" και ισως κατσει :wk
 

DeletedUser5084

Guest
... και κατι ακομα...

δεν ειναι δικη μου ιδεα αυτο που ανεφερα με τις συνταγές που δινονται αγορα απο τον GMP, συνεβει στον Κ1 και ετσι καταφερα να ολοκληρωσω το επαγγελμα (και με τη βοηθεια ενος συμμαχου που μου εδωσε την 550) :))

πληρωσα περιπου 100κ αν θυμαμαι καλα σε δημοπρασια αλλα δεν υπηρχε αλλος τροπος, ημουν σε απόγνωση
 

snag

Νέο Μέλος
Το προβλημα δεν ειναι οι μονο οι συνταγες 550 και 600
Εδω ψαχνουμε επι μηνες συνταγες 400 και 500 και δεν υπαρχουν ουτε για δειγμα.
Η συνταγη ανοιγμα ορυκτου για παραδειγμα στον οπλοποιο δεν υπαρχει πουθενα
 

DeletedUser5084

Guest
Διαθέτω τις ακόλουθες συνταγες στον Αριζονα

Στιβαρα Ηνια (525)
Χρυσο μουσικο κουτι (600)
Εξαιρετικο Αλκοολ (550)
Ροδόνερο (450)

Ενδιαφεροναι για αντικειμενα απο τα νεα σετ και οχι για χρηματα
 
Κορυφή