Ελληνικό Wiki

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6531
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6531

Guest
Καλημέρα ελληνική κοινότητα,
Όπως θα έχετε παρατηρήσει, το wiki μας σιγα σιγα μεταμορφώνεται με σκοπό να γίνει πιο ευκολο στην χρήση. Τους τελευταίους μήνες, νέο υλικό προστίθεται συνεχώς και γίνετε ενημέρωση παλιών σελίδων. Επειδή όμως ανθρώπος είμαι και εγω, πολλές φορές κάνω λάθη που μπορει να δωσουν λανθασμενες πληροφορίες. Για αυτο λοιπόν, καλώ εσάς τους χρήστες να ρίξετε μια ματιά σε κάποιες σελίδες και να με πείτε την γνώμη σας για την νέα μορφή που πέρνει το wiki, καθως επίσης και να με ενημερώσετε αν έχετε εντοπίσει καποιο λάθος, πιστυετε οτι το περιεχομενο μιας σελίδας ειναι ξεπερασμενο και θελει ενημέρωση, ή αν υπάρχει κατι νέο που θα θελατε να δειτε να προστίθεται...
Μερικές από τις πιο σημαντικές σελίδες του wiki είναι οι παρακάτω:

  1. Περιβάλλον χρήστη
  2. Μικρός χάρτης
  3. Chat
  4. Premium
  5. Χαρακτήρας
  6. Δουλειές
  7. Αναβάθμιση Αντικειμένων
  8. Αποθέματα
  9. Έμπορος
  10. Τίτλοι (λείπουν τα επιτεύγματα των περιπετειών)
  11. Μονομαχίες (κάνετε κλικ στους τιτλους για να γινει expand το αναλογο μενου
  12. Πόλεις
  13. Κτίρια πόλης
  14. Περιπέτειες
  15. Κατάστημα UP (κάνετε κλικ στα items για να ανοιξουν οι αναλογες κατηγοριες)
  16. Ομόλογα Union Pacific
  17. Κατηγορίες χαρακτήρα
  18. Ταχύτητα
  19. Μετακίνηση χαρακτήρων
  20. Δότες Αποστολών (και εδω υπάρχει η δυνατότητα ανάπτυξης των μενου)
  21. Οχυρά (προχειρο)
  22. Ελιγμός
Μπορείτε να post-άρετε απο κάτω ή να επικοινωνηστε μαζι μου εδώ στο φορουμ ή στο παιχνίδι για ότι αφορά το wiki...

Κρατήστε το νήμα καθαρό! Το σπαμ απαγορεύεται και σε καμία περίπτωση δεν θα γινει ανεχτό! Σχόλια που δεν αφορούν την φύση του νήματος θα διαγράφονται και ποινές θα δινονται οπου ειναι απαραίτητο.
Σχόλια τύπου: "παιζω 6 χρόνια, ξερω καλυτερα απο σενα", "
μα το wiki δεν το κοιτα κανεις" επίσης θα έχουν την ανάλογη μεταχείρηση.

Ευχαριστώ :))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή