Εκπτώσεις στο shop

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6531
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6531

Guest
Πιστευω πως καλο θα ηταν οι εκπτωσεις που βγαινουν στο τελος της εβδομαδας στο shop να εμφανιζονται στην πρωτη σελιδα, δηλαδη με το που πατας το εικονιδιο..

Ειναι κουραστικό να ψαχνω να βρω καθε φορα σε ποια κατηγορια ειναι το αντικειμενο και πολλες φορες ξεχναω να το αγορασω..

Ειναι δυσκολο να διορθωθει αυτο? Ειμαι σιγουρος οτι θα κανει την ζωη μας πιο ευκολη.. :))
 

DeletedUser4530

Guest
Πιστευω πως καλο θα ηταν οι εκπτωσεις που βγαινουν στο τελος της εβδομαδας στο shop να εμφανιζονται στην πρωτη σελιδα, δηλαδη με το που πατας το εικονιδιο..

Ειναι κουραστικό να ψαχνω να βρω καθε φορα σε ποια κατηγορια ειναι το αντικειμενο και πολλες φορες ξεχναω να το αγορασω..

Ειναι δυσκολο να διορθωθει αυτο? Ειμαι σιγουρος οτι θα κανει την ζωη μας πιο ευκολη.. :))

συμφωνω. το να μπαινουν σκορπια αντικειμενα που ηδη υπαρχουν στις παρακατω λιστες δεν εχει ουσια. στην 1η λιστα θα πρεπει να μπαινουν αντικειμενα που βρησκονται σε εκπτωση, προσφορες και εποχιακα και γενικα κατι που να ξεφευγει απ τα καθημερινα που μπορεις να τα βρεις στις επομενες λιστες, εστω (κατα την γνωμη μου) κι αν δεν γεμιζει τις 6 θεσεις της 1ης λιστας.
 
Κορυφή