Εισιτηριο τρενου

  • Δημιουργός θέματος street-punk-attack
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά μου ζητάει μια αποστολή το εισητήριο τρένου....έχω κάνει την εργασία 15 φορές απο 2 ώρες και δεν έχω αποκτήσει ποτέ αυτό το εισητήριο...πρέπει να κάνω τπτ άλλο??

οι πόντοι εργασίας μου για αυτήν την εργασία είναι 17...και η πιθανότητα να βρω το αντικείμενο σε 30 λεπτά είναι 7%...γίνεται να ανεβάσω αυτό το ποσοστό?
 

DeletedUser

Guest
απλως συνεχισε φιλε και θα το βρεις εαν δεν συνεχισει η ατυχια σου.

never give up
 

DeletedUser

Guest
με πρεμιουμ...δηλαδή παίζει και κάτι τέτοιο...να θες μόνο πρεμιουμ για να κάνεις μια αποστολή??
έλεος δηλαδή σιγά μην πλήρώσω κιόλας για το παιχνίδι...προσωπική μου άποψη πάντα...
 

DeletedUser

Guest
με πρεμιουμ...δηλαδή παίζει και κάτι τέτοιο...να θες μόνο πρεμιουμ για να κάνεις μια αποστολή??
έλεος δηλαδή σιγά μην πλήρώσω κιόλας για το παιχνίδι...προσωπική μου άποψη πάντα...

το πριμιουμ δεν χρειαζετε σε αποστολες, ουτε εγο εχο:d:d
 

DeletedUser

Guest
το μπερδεψατε το παιδι..απλα σου λεει οτι αν βαλεις πρεμιουμ θα ανεβει το ποσοστο..δεν σου λεει οτι ειναι αναγκεο...τεσπα..συνεχεισε να ψαχνεις
θα πεσει καποτεε
 

DeletedUser

Guest
φίλε, δοκίμασε με προσευχή και με υψηλό κίνητρο.
 

DeletedUser

Guest
δοκιμασε ξανα ξανα και ξανα.7% σημαινει οτι στα 25 2ωρα θα το βρεις 7 φορες.αν εισαι λιγο ατυχος,δεν θα το βρεις.ετσι ειναι οι πιθανοτητες.και εγω στον κ10 που εχω κανει 30 2ωρα στον σταθμο (,αλλα οχι για την αποστολη αλλα για την εμπειρια)το εχω βρει 1 φορα.
 

DeletedUser

Guest
εισητηριο τρενου μπορεις να βρεις ευκολα και στον σταθμο λαρισης

αχαχουχα
 

DeletedUser

Guest
εισητηριο τρενου μπορεις να βρεις ευκολα και στον σταθμο λαρισης

αχαχουχα

κρυαδες

φιλε μου μπορει να μην το βρησκεις τρ αλλα θα βρεις πολλα μετα

εγω εψαχνα την σημαια (κατασκευη αρχοντικου) δεν την εβρισκα με τπτ
σταμάταγα να ανέβει το κίνητρο και συνέχιζα

μπορεί μετά από 20 2ώρα
να πήρα αυτήν την αναφορά

(αυτά στο νετ)

35i1y4w.jpg
 

DeletedUser

Guest
μην νομιζεις ουτε εγω το βρηκα με την πρωτη.ισως εχεις λιγους ποντους εργασιας.αυτο παιζει μεγαλο ρολο αν και επιρεαζει την τυχη λιγοτερο απο την εμπειρια και το χρημα.
 

DeletedUser

Guest
τελικά το κατάφερα...άφησα το κίνητρο να παέι στο μέγιστο,έκανα προσευχή και μετα 2 ώρες δουλειά και το πήρα...μπορεί να σταματησε η γκαντεμιά...ποιος ξέρει...
 

DeletedUser184

Guest
είναι τυχαίο....δεν έχει σχέση φυσικά μπορεί να είσαι και λίγο γκαντέμης..αφού το βρήκες ας κλειδωθεί το θέμα..
 
Κορυφή