ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ!

  • Δημιουργός θέματος zisis95
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τις μονομαχιες δεν είναι υποχρεωτικό να τις στείλει μόνο ο νικητής. Καλό είναι βέβαια να τις στέλνει ένας απο κάθε ζευγάρι για να είναι πιο εύκολο και για εμένα να τις ελέγχω.

Αν κάποιος κάνει επίθεση και χάσει και έπειτα ξαναεπιτεθεί και κερδίσει και εγώ λάβω μονο μια αναφορά δεν μπορώ να γνωρίζω την διπλή επίθεση. Εαν ομως ο αντίπαλος μου στείλει αναφορα που προηγείται της δευτερης και είναι βέβαια εντος των ημερών των τουρνουά τότε ο παίχτης με τις δυο επιθέσεις απλά θα αποκλειστεί.

 

DeletedUser

Guest
θα αποκλειστει επειδη επιτεθηκε δυο φορες, η επειδη απεκρυψε την χαμενη μονομαχια?
γιατι αν επιτεθω και τις δυο φορες,και κερδισω και στις δυο,και στειλω την αναφορα με τα περισσοτερα χτυπηματα,παλι θεωρειτε παραβαση?
γιατι καπου πηρε το ματι μου,πως θα μετρανε τα χτυπηματα σε περιπτωση ισοπαλιας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
αχ λουσουντου...
μετραει η πρωτη μονομαχια οπως και να εχει.
σε περιπτωση που σταλουν δυο αυτος που πηγε να κανει τον εξυπνο θα τζασει.
ειτε ειναι θεμα νικης ειτε μεγαλυτερης ζημιας.
 

DeletedUser4651

Guest
να ρωτησω...

Δεν υπαρχει προβλημα αν κατα τη διαρκεια <--(δεν νομιζω να το εγραψα σωστα) του τουρνουα κανουμε αλλες μονομαχιες;

Επισης...

Πειραζει αν εγω (υποθετικα παντα) μονομαχησω τον αντιπαλο μου πριν το Σαββατο για να δω απλως να μπορω να τον νικησω;
 

DeletedUser

Guest
αν δεν κανω λαθος απο την πεμπτη μπορεις
 

DeletedUser

Guest
Μετράει η πρώτη μονομαχία που γίνετε τις ημέρες του τουρνουά.
Σαφως και μπορείτε να κάνετε αλλες μονομαχίες και αν θέλετε να ''πειραματιστείτε'' με τον αντιπαλο σας μπορείτε να το κάνετε. Οι μονομαχίες που θα στειλετε σε εμενα θα πρεπει να ειναι τις ημέρες του τουρνουα.
Και όποιος πιαστει να κάνει 2 ή περισσότερες μονομαχιες και να στελνει την καλυτερη του απλα θα αποκλείεται.

 

DeletedUser4651

Guest
οκ εγω πειραματιστηκα και νικησα...αλλα ποτε δεν ξερεις...:w
 

DeletedUser5080

Guest
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗΝ ΤΖΟΑΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ή ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ:hh:blk:confused::sh
 

DeletedUser

Guest
στο παιχνιδι οι αναφορες.
ναι κανεις εσυ μονομαχια,αλλα ..watch your back,γιατι θα δεχθεις και εσυ μονομαχια..
 

DeletedUser5052

Guest
Mισο λεπτο . Ο sira99 μπερδευτικε .



Μονομαχουμε τον αντιπαλο μας αν υπαρχει . Κανουμε επιθεση στον αντιπαλο μας και μας κανει και αυτος και στελνουμε τις αναφορες μας στην JOAHNA και βρισκει πιος περναει ;


Υ.Γ. Νο1 : Ρε LSD (λου σου ντου) πως εφαγες ban ?
Υ.Γ. Νο2 : Γραφω "αν υπαρχει " ο αντιπαλος γιατι μου ετυχε ο ατυχος αντιπαλος μου να μην υπαρχει στον Κ5 (*rosi*) !!! Και ετσι περναω αυτοματα στην επομενη φαση ! Βρε τυχη που ειχα στην κληρωση ...
 

DeletedUser5080

Guest
ρε παιδια εμενα κοιματε ο αντιπαλος και αν το κανει μεχρι την Τεταρτη δεν θα μπορω να του κανω μονομαχια
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΤΥΧΟΣ! ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΗΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ "Η ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 48 ΩΡΕΣ". ΓΙΑΤΙ?
 

DeletedUser5052

Guest
Alex239-1999 στειλε μηνυμα στην joahna . Αν η μονομαχια δεν γινει επειδη ο αντιπαλος σου αμελησε προφανως περνας εσυ , οπως εγινε και με εμενα .
Καημενε Zisis95 θα πρεπει να κανεις την μονομαχια σε 48 ωρες απο τοτε που λιποθυμησες ειτε σε μαχη οχυρου , ειτε σε μονομαχια με παικτη ειτε σε μονομαχια με ΝPC . Στην θεση σου θα κοιμομουν απρακτος μεχρι την Δευτερα που σιγουρα θα εχει φυγει το 48ωρο . Περιμενεις να φυγει και το 40λεπτο απο τον υπνο και μονομαχεις κανονικα . Επισης γραφε σε μικρα γραμματα γιατι ειναι σαν να φωναζεις οπως ειπε και ενας mod
 

DeletedUser

Guest
Φίλε δεν λιποθύμησα εγώ αλλά αυτός! Για αυτό το λόγο δεν με αφήνει να κάνω μονομαχιά?
 

DeletedUser4651

Guest
ρε παιδια οταν ο αλλος κοιματε μετα απο 40 λεπτα μπορεις να τον βαρεσεις.....
 

DeletedUser5052

Guest
Φίλε δεν λιποθύμησα εγώ αλλά αυτός! Για αυτό το λόγο δεν με αφήνει να κάνω μονομαχιά?

Μαλλον αλλα η 1η φαση ειναι ανοιχτη για Σαββατο-Κυριακη-Δευτερα-Τριτη-Τετερτη και ετσι μπορουν να περασουν και 2 48ωρα ...
 

DeletedUser

Guest
χο χο χο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγω Βγηκα ισσοπαλος Δηλαδη των χτυπησα πρωτος τον νικησα μετα με χτυπησε αυτος και με νικησε.. τη γινεται? μια 3η?
 

DeletedUser

Guest
Οι μονομαχίες θα είναι διπλές, δηλαδή μια φορά επιτιθέμενος ο ένας παίχτης και μια ο άλλος από ένα ζεύγος. Σε περίπτωση ισοπαλίας (1 νίκη ο καθένας) θα λαμβανεται υπόψη η συνολική ζημιά που θα έχει κάνει ο κάθε παίχτης. Αν και εκεί υπάρχει ισοπαλία (πράγμα εξαιρετικά σπάνιο) θα γίνεται μια τελική μονομαχία στο El Paso κάτω από τον καυτό κόκκινο ήλιο.

ο κανονισμος είναι αυτός.
 
Κορυφή