Διεγραμενη ιδεα

  • Δημιουργός θέματος GoldenAce
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλησπερα σας...Το εγραψα εδω για να μην κλειδωσει με την δικαιολογια του ποστ χαντινγκ και εω δεν ξερω τι αλλο...Μπηκα να δω τι γινεται εδω στα δυτικα και βλεπω μια ιδεα για το τσατ στο θεμα http://forum.the-west.gr/showthread.php?p=88753#post88753 οποτε και ο μοντ(τζοαννα αλλα δεν κολλαω στο ατομο) το κλειδωνει...Ναι γινεται σπαμ αλλα γιατι να χαλασεις την ιδεα του παιδιου??Ηταν μια καλη ιδεα και θα βοηθησει γιατι σε αρκετους πιστευω οτι εχει συμβει να τους στελνουν μηνυμα και να το βλεπουν μετα απο αρκετη ωρα και να μην εχει σημασια ποια γιατι ο αλλος εχει βγει ή και γιατι ο αλλος δεν το καταλαβανει γρηγορα οποτε και αργει κι αυτος και ουτο καθεξης...Αν παρεξηγησα κατι παρακαλω την τζοανα να μου εξηγησει γιατι το κλειδωσε..Ευχαριστω...:)

Θερμοτερη καλησπερα στους παλιους γνωριμους....;)
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα ασσακι. οπως ειπα και στο 2ο μου στο προηγουμενο θρεντ, η ιδεα ειναι πολυ καλη :))
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε σεις.. καλή ιδέα ήταν.. και εγώ το είχα σκευτεί..
 

DeletedUser

Guest
πανττως η ιδεα ειναι σωστη και το προβλημα συνεχες!δεν ειναι λιγες οι φορες που δεν βλεπω το τσατ!
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα.

καταρχήν η ιδέα δεν είναι διεγραμμένη οπότε και ο τίτλος που βάζεις στο συγκεκριμένο ποστ δεν είναι ο σωστός.

η ιδέα υπάρχει στο κομμάτι του φόρουμ που θα έπρεπε να υπάρχει.

ο λόγος που κλείδωσε είναι αυτός που καταλάβατε όλοι.

και από εδω και πέρα έτσι θα γίνετε. και τα θέματα θα κλειδώνουν όταν υπάρχει πολύ σπαμ και προειδοποιήσεις θα μοιράζονται.

καιρός είναι να καταλάβετε ορισμένοι ότι δεν είναι όλα για πλάκα.

και επειδή και αυτό θα καταλήξει σε σπαμ κλειδώνει και ότι άλλη διευκρίνηση χρειαστείς μπορούμε να το συζητήσουμε σε πμ.

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή