Διαγωνισμος "Τα σκαλπ" - Νικητες και ψηφοφορια

Ψηφιστε το αβαταρ (με τη περιγραφη) που σας αρεσε περισσοτερο

  • [b]Agnostos[/b] - [url]http://forum.the-west.gr/showpost.php?p=108042&postcount=63[/url]

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • [b]dimitrisCh[/b] - [url]http://forum.the-west.gr/showpost.php?p=107952&postcount=8[/url]

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • [b]Doctordreez[/b] - [url]http://forum.the-west.gr/showpost.php?p=107941&postcount=3[/url]

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • [b]Thalassinos[/b] - [url]http://forum.the-west.gr/showpost.php?p=108336&postcount=145[/url]

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    282
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

melenmaria

Μέλος
Τι να ψηφισω?
Ταξτε μου να φυγει το συννεφακι που με εμποδιζει να δω καλα... :p:p:p
Δε γινεται να φαινονται ολες οι συμμετοχες και οχι να χρειαζεται
να τις ανοιγεις μια μια? Μεχρι να φτασω στη μεση εχω ξεχασει τις πρωτες.:w
 

DeletedUser2993

Guest
για ενα σκαλπ σκωτωσαν τους γονεις μου,με γροθοκοπησαν και λιγο ελειψε να πεθανω και εγω,ο αδερφος μου με παρατησε,πηγαν να μ εκετελεσουν,σκωτωσα εναν δημαρχο και μετα χαθηκα στην δυση...και εχω μια ψηφο η οποια ειναι απο τον εαυτο μου...αυτα ειναι:ρ

Εγω πήρα την δικιά μου και άλλη μία που δεν ξέρω απο ποιον καλόγουστο είναι :lf:lf
 

DeletedUser3157

Guest
ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα δωσε και στους 4 το δωρο, ειναι κριμα να μεινει καποιος πισω με τοση οριακη διαφορα.
 

DeletedUser3409

Guest
ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα δωσε και στους 4 το δωρο, ειναι κριμα να μεινει καποιος πισω με τοση οριακη διαφορα.

Συμφωνώ και εγώ... με αυτό και θέλω να πω και ένα ευχαριστώ στα παιδιά που συμμετείχαν... και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους ψηφίσαν!!! (είτε εμένα είτε κάποιον άλλον):D
 

DeletedUser3541

Guest
ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα δωσε και στους 4 το δωρο, ειναι κριμα να μεινει καποιος πισω με τοση οριακη διαφορα.

φυσικά συμφωνώ! να γίνει! αυτό είναι το σωστό! +1
(γιατί άραγε? :w)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3510

Guest
και γω συμφωνω

πιστευω και οι 4 συμμετοχες αξιζουν να κερδισουν και λογω ποιοτητας
και λογω μικρης διαφορας στο τελος της ψηφοφοριας
 

DeletedUser

Guest
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Shatterhand!!!!
O διαγωνισμός αυτός κατέληξε να είναι απαράδεκτος.Και άλλοι συμμετείχαμε και είχαμε έγκυρες συμμετοχές αλλά δε βλέπω τα ονόματα μας στη λίστα. Ξεκίνησε σαν διαγωνισμός για το καλύτερο Avatar του παιχνιδιού όμως το λάθος σας είναι οτι δεν βάλατε κριτήρια!! Από την αρχή έπρεπε για παράδειγμα να δηλώσετε πως θα είναι για το πιο αστείο ή για το πιο συσχετισμένο με τη δύση Avatar! Υποτίθεται πως θα βαθμολογούσατε τις εικόνες και όχι την περιγραφή και τελικά διαλέξατε περισσότερα ανάλογα ποιος έχει την περιγραφή με το μεγαλύτερο ενδιαφέρον!!!

Επαναλαμβάνω πως ο διαγωνισμός είναι απαράδεκτος και θα έπρεπε να βρεθεί μια άμεση λύση δίκαιη για όλους!!!!

:grr:grr:grr
 

cord

Ex-The West Team
Μετα και την ψηφοφορια, οι νικητες οπως αναδειχτηκαν απο τους παιχτες ειναι:
- Aboagoue 49 (ψηφοι)
- Aramb 44 (ψηφοι)
- vaggos17 43 (ψηφοι)
Συγχαρητηρια και ευχαριστουμε ολους τους παιχτες/τριες για τη συμμετοχη.

Σημειωση
- Το αρχικο post του διαγωνισμου ανεφερε με σαφηνεια:
Διαγωνιστειτε με το avatar σας, γραψτε και μια μικρη ιστορια/περιγραφη για αυτο και κερδιστε ενα σκαλπ και σβολους χρυσου.
Με αυτο τον τροπο δεν θελησαμε να αποκλεισουμε απο τον διαγωνισμο οσους παιχτες δεν ηθελαν να επιλεξουν καποιο απο τα νεα αβαταρ ωστε να μπορουσαν να λαβουν μερος με μια καλη περιγραφη, οπως και εγινε.
- Δεν ηταν δυνατον να λαβουν ολες οι συμμετοχες μερος στη ψηφοφορια, επιλεξαμε τις πιο καλες κατα τη γνωμη μας. Ειναι λογικο να υπαρχουν αντιρρησεις μια και αυτο εγινε βαση των δικων μας κριτηριων αλλα πιστευουμε οτι καναμε την καλυτερη δυνατη επιλογη αφου θεσαμε προς ψηφοφορια περισσοτερες συμμετοχες απο οσες ειχαμε αρχικα σχεδιασει καθως και περισσοτερα επαθλα.
- Θα υπαρξουν και αλλοι αναλογοι διαγωνισμοι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή