Διαγωνισμος Μονομαχιων Αριζονα, ποιοι θα ειναι οι καλυτεροι;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4584

Guest
τι που να ξερεις? οτι υπαρχουν καλοι μονομαχι.? :p
 

DeletedUser1777

Guest
Οχι οτι βαλαν επιτηδες για να γελανε τυχαδες με εργατες.. εμεις χτιζουμε και δεν κανουμε δουλειες...οι Τυχαδες κανουν καλα Drops και εχουν την ησυχια τους.. ασε που ο δικός μου με βαράει ασταματήτως
 

DeletedUser4584

Guest
θα με τρελανεις εσυ σου λεω ε τοτε αν ειναι ετσι γιατι ελαβες μερος?
 

DeletedUser5288

Guest
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΠΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΟΛΕΜΙΣΗΣ ΜΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ??

 

DeletedUser3809

Guest
δηλαδη εγω οτανεπαιζα κ 3 και ειχα βγει πρωτος στις μονομαχιες απο ολο τον κοσμο αν θυμαμαι καλα εργατης ημουνα θυμησε μου λιγο πανο η σακη ....
ελεος τι αλλο θα ακουσω
ο εργατης γινετε καταπληκτικος μονομαχος απλα ειναι μονοδιαστατος αυτα
 

DeletedUser3436

Guest
εργατης ηταν,με hernando και αντιστασεις φουλ (σαπιζε κοσμοοοοο)
 

DeletedUser

Guest
παιδιά καταρχάς σορυ και joanha σορυ που αν και έχεις πει να μην ποσταρουν στο forum όσα θέλουν να σου πουν για το τουρνουά εγώ το κανό αλλα δεν ιξερα τι αλλο να κανό (σου έχω στήλη 5 μηνύματα in game έχει φταση κιριακη βραδύ και δεν τα έχεις διάβαση) λοιπον αυτο που θελοω να πω ειναι οτι εχεισ κανη λαθος και στο ζευγαρι που ειμαι εχεις βαλη να περναει καπιοσ αλλος (ουτε εγω ουτε ο αντιπαλος μου) και για να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα γινει καπιο λαθος και στα ζευγαρια οταν γινουν τα ζευγαρια του τριτου γιρου του τουρνουα το γραφω εδο γιατη δεν ιξερα τι αλλο να κανω μιν αποκλιστο τωρα για αυτο αφου το διαβασης joanha εαν εχεις τι δινατοτιτα διεγραπσετο ετσι και αλιος ειναι εντελος ακυρο με το θεμα απλα δεν ιθελα να ανοιξο και αλλο καινουργιο θεμα οπως ειχα κανη πριν λιγες μερες
 

DeletedUser

Guest
Αναρωτιέμαι rjoker:
Αν ήταν να στείλεις ένα βιογραφικό για δουλειά με το google greeklish to greek θα το έκανες??
Δεν μπόρεσα να βγάλω νόημα ούτε έστω από μία φράση.
Πώς περιμένεις να κάτσει η Joahna να ασχοληθεί με ένα κείμενο που χρειάζεται πρώτα μετάφραση????
 

DeletedUser

Guest
Εγω πιστευω οτι ο λακορας θα κερδισει στην κατηγορια του!
 

DeletedUser

Guest
ρε μάγκες εγώ ήμουν 4η κατηγορία και με πήγαν στην 3η που όλοι εκεί είναι μεγαλύτεροί μου θέλω help!!!:tmbl Τζοανα αν μπορείς να με βάλεις εκεί που ήμουν . Επίσης αν το διαβάσεις αυτό μετά σβήσε το γιατί είναι εκτός θέματος . :))
 

DeletedUser

Guest
Σύμφωνα με το επίπεδο μονομαχίας σου πρέπει να είσαι σε αυτήν την κατηγορία. Αν ήσουν σε μικρότερη δεν θα έβλεπες τους αντιπάλους σου οπότε και δεν θα μπορούσες να μονομαχήσεις.

Οι κατηγορίες άλλαξαν γιατί είχαν δημιουργηθεί τέτοια προβλήματα.
 

DeletedUser

Guest
διαγωνισμος μονομαχιας

Δε ξερω αν θα περασω στον επομενο γυρο , ουτε και με πολυενδιαφερει , αλλα αυτο που θα μου μεινει ειναι η αψογη συμπεριφορα των "αντιπαλων" μου και τους θεωρω φιλους μου . Τελικα οι μονομαχιες αντι να μας φερουν σε συγκρουση μαλον δημιουργουν νεους φιλους . Δε θα γραψω ονοματα φαινονται
στον Αριζονα . Καλη διασκεδαση παιδια :))
 

DeletedUser3436

Guest
γιατι δεν αφηνεις τον ανθρωπο να κανει την δουλεια του?πω πω αρχιζαν οι ζεστες βγηκαν η γρανιτες..
 

DeletedUser

Guest
Το τουρνουα έχει τελειώσει, τα έπαθλα έχουν δοθεί συνεπώς το θέμα μπορεί να κλειδώσει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή