Δημοσκόπηση για νεο παραθυρο ικανοτητων/ιδιοτητων

Πως θα σας αρεσε να ειναι το νεο παραθυρο ικανοτητων/ιδιοτητων?

  • Εικόνα 1

    Ψήφοι: 32 50,8%
  • Εικόνα 2

    Ψήφοι: 21 33,3%
  • Εικόνα 3

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Εικόνα 4

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Εικόνα 5

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Εικόνα 6

    Ψήφοι: 4 6,3%
  • Εικόνα 7

    Ψήφοι: 2 3,2%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    63
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cord

Ex-The West Team
Έχουμε δημιουργησει καποια νεα layout για το παραθυρο ικανοτητων/ιδιοτητων.
Θα θελαμε την αποψη της κοινοτητας ωστε να δουμε ποιο αρεσει περισσοτερο εστω και κατ' εκτιμηση.
Η δημοσκοπηση ειναι για συλλογη αποψεων, δεν σημαινει κατ' αναγκη οτι αυτο που θα ερθει πρωτο θα ειναι και αυτο που θα εγκριθει.
Ευχαριστουμε.

Εικονα 1
[SPOIL]
qnl6yf.jpg
[/SPOIL]
Εικονα 2
[SPOIL]
34q4adt.jpg
[/SPOIL]
Εικόνα 3
[SPOIL]
20ru0i0.jpg
[/SPOIL]
Εικονα 4
[SPOIL]
1zecm83.jpg
[/SPOIL]
Εικονα 5
[SPOIL]
1zbfc7r.jpg
[/SPOIL]
Εικόνα 6
[SPOIL]
2ywyagw.jpg
[/SPOIL]
Εικόνα 7
[SPOIL]
28b8abr.jpg
[/SPOIL]
edit > Προστέθηκαν άλλες δυο εικόνες/επιλογές όπως μας τις έστειλαν σήμερα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οπως ειναι τωρα.Αλλα αμα δεν γινεται σαφεστατα το 1ο
 

DeletedUser

Guest
Nαι οπως ειναι τωρα ωραιο ειναι αλλα συμφωνω οτι αμα ειναι να αλλαξει το 1ο ειναι το πιο ωραιο.....
 

DeletedUser4664

Guest
Καλησπερα και απο εμενα.
Πιστευω οτι ολες οι καινουριες εμφανισεις των ιδιοτητων φαινονται πολυ "ψευτικες".
Γι'αυτο το λογο θα επιθυμουσα να παραμεινουν οπως ειναι. Αλλα εαν δεν υπαρχ ει αυτη η δυνατοτητα θα επιθυμουσα την 1η μας επιλογη.
 

DeletedUser

Guest
με διαφορά η πρώτη! και χίλιες φορές καλύτερα από ότι είναι τώρα είναι όλα τα καινούρια layout...
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι ειναι ρατσιστικο να υπαρχουνε αντρες μονο στις ικανοτητες,αν δεν ειναι μισα μισα τουλαχιστον στους γυναικιους χαρακτηρες να εμφανιζονται ως γυναικες :grr
 

DeletedUser

Guest
Καμια δεν μου αρεσει πολυ,αλλα προτημω την 2η που μοιαζει με την τωρινη....Επισης η 3η εικονα εχει χαθει....Προτειμω να μεινει οπως ειναι τώρα!:gl

Η 4η και η 5η μου φαινονται τελειως χαλια....

Επιπλεον ποια ειναι η χρηση των +/- αμα εχει και το σαμανο????

Τελος καλο θα ηταν να μπορουσαμε με 1 κουμπι να βαζουμε ολες τις ικανοτητες μαζι σε 1 ή εστω 10-10....γιατι μετα απο σαμανο ή διαγραφη ικανοτητων με φιλτρο θελει πολυ ωρα!

Επισης η 3η εικονα εχει χαθει
Το πρόβλημα διορθώθηκε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Η εικόνα 6 είναι πιο καλή αλλά εγώ έχω ψηφίσει όταν ήταν ακόμα μόνο 5 εικόνες κ δεν γίνεται να αλλάξω την ψήφο μου.
Αν είναι υπολογίστε -1για την εικόνα και + 1 για την εικόνα 6
 

DeletedUser5982

Guest
Eγω απορριπτω ολα τα "μεγαλα" εικονιδια...Δεν θα βγαζουμε τα ματια μας καθε φορα που βλεπουμε τα σκιλς μας και γινεται σαφως πιο δυσχρηστο..Δηλαδη εξω οι εικονες 1,6 και 7..Δεν μαρεσουν επισης οι εικονες 3,4 και 5..Δεν μαρεσει αυτο το πλαγιο..Κατα συνεπεια και αν πρεπει να γινει μια τετοια αλλαγη η εικονα 2 ειναι ανεκτη.
 

DeletedUser6210

Guest
Eικόνα 1

H 1η εικόνα είναι πολύ πρώτη.:w:w:w



Ερώτηση: Η 7η εικόνα δεν είναι ίδια με την 6η???:wk
 

DeletedUser3157

Guest
προσπαθω να βρω τις διαφορες τις 6 με την 7 ! Η 1 ειναι η πιο καλη γιατι παραμενουν οι ιδιοτητες στα αριστερα οπως τις εχουμε συνηθισει και οχι πανω, δεν ειναι περιπλοκη σαν την 4 (που θεωρω την χειροτερη) και εχει το (+ -) που την κανει καλυτερη απο την εικονα 2. Φαινοντε και οι υπαρχων ιδιοτητες/ικανοτητες καλυτερα απο τις 6,7.
 

DeletedUser5288

Guest
με ακουσατε μαλλον οταν ειπα για ψηφοφορια εγω λεω το 8 δηλαδη να μηνούν ετσι ωπος ειναι!!!

 

DeletedUser4509

Guest
Οι δημιουργοι του παιχνιδιου απο'τι φαινεται πανε να κανουν ενα γενικο ρεκτιφιε και απο φλατ 2D amimation, πανε να τα κανουνε pencil sketch (δλδ να φαινοντε ζωγραφησμενα με μολυβι). Βλεπε την login φοτο... Ετσι φαινοντε πιο ζωντανα εχουν βαθος και επισης ταιριαζουν πιστευω πιο πολυ με το θεμα "West", τα τορινα γραφηκα ειναι λιγο ξενα... :hh

Ψηφιζω αλλαγη, γενικα!
 

DeletedUser

Guest
ρε η πρωτη ειναι πολυ μεγαλα τα εικονιδια :eek:m εμενα μου αρεσει χιλιες φορες παραπανω η δευτερη
 

DeletedUser6198

Guest
Προτιμώ να μείνουν όπως είναι αλλά αν είναι να αλλάξει προτιμώ 1000 φορές το 2 παρά το 1 που σου βγαίνουν τα μάτια.
 

DeletedUser

Guest
Προσωπικά θα ήθελα μία τέτοια αλλαγή και καλύτερη εικόνα μου φαίνεται η 6η.:))
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή