Δημοπρασιες αντικειμένων κοσμου 4

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εδω μπορείτε να βάζετε τα αντικείμενα που θέλετε να δημοπρατήσετε στον κοσμο που παίζετε.

θα λετε το ονομα του αντικειμενου, την τιμή και το ονομα σας στο παιχνιδι.

οτιδήποτε εχει να κανει με σπαμ, κουτσομπολιο ή παζάρια θα γίνετε με πμ ή στα προφιλ σας.

τελος καλο είναι όταν το αντικειμενο σας έχει πωληθει να το δηλωνετε κανοντας ενα εντιτ στο ποστ σας.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια και στο Game λεγομαι carolos και θελω καποιο πραγματακια!:D

1)κομματι σημειοματος μερος 1
2)αρκουδος
3)παντοφλες
4)σκουφος νυχτος
5)νυχτικια
6)δχειο νυχτος
7)βιβλιο με τραγουδια
8)ξυλο περπατηματος
9)1 πουρο(απο εμποριο με ινδιανους)

Οποιος ενδιαφερεται να μου πουλησει κατι απο τα παραπανω να μου στειλει μηνυμα In game που να λεει τι μου πουλαει και ποσο το πουλαει..ενδιαφερομαι να αγορασω μονο με αμεση αγορα
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα
και στους 5 κόσμους που είμαι παρών με το ίδιο όνομα ψάχνω ρουκέτα πυροτεχνημάτων κι αντικείμενα από το σετ του υπναρά. διαθέτω απ'την πλευρά μου άπειρα αντικείμενα προς ανταλλαγή - σε κάποιους κόσμους και σημείωμα 1.
όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
οποιος εχει το 1 μερος του σημειοματος να μου το πει ωστε αν μπορει να μου το πουλησει στον κοσμο 4
 

DeletedUser3190

Guest
νομιζω οτι δεν γινεται.αν ειναι πηγαινε να το παρεις και πουλησε το.
 

DeletedUser2581

Guest
παιδια σας παρακαλω οποος εχει κομματι σημειωματος 1 να επικοινωνισει μαζι μου γιατι το χρειαζομαι αλλα να μην το βαλει ακριβα οπως το εχουν οι αλλοι 20000.σας παρακαλω ρε παιδες.επισης και βιβλιο τραγουδιων θελω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
όποιος έχει την αρκούδα από το σετ υπναρά ας επικοινωνήσει μαζί μου.
ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά.
 

DeletedUser

Guest
Πουλάω απόλα τα αντικείμενα....απο κομμάτι σημειώματος no1,σετ υπναρά,και κανονικά ρούχα σε πολύ καλές τιμές μια και δεν χρειάζομαι τίποτα εκτός απο καμιά 10 αρια.Αν θέλετε οτιδήποτε πέστε μου...
 

DeletedUser4430

Guest
παιδια εχει κανεις περιδαιρεο της αγαπης που δεν τ χρειαζετε????
 

DeletedUser

Guest
Λασπες πολλες, λασπες καλες και σε λογικες τιμες!!!!

όσοι πιστοί προσέλθετε .... :abe:
 

melenmaria

Μέλος
Ανταλλασσω μαλακες επιγονατιδες του μπαφαλο μπιλ
με οτιδηποτε της προκοπης στον Κ1 και κατα προτιμηση συνταγη εργαλεια ωρολογοποιου... (και μετα ξυπνησα) :w
 
Κορυφή