Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
Αν μπορει καποιος ας μου κανει και εμενα ενα που να ειναι της ΑΝορθωσης και να γραφει πανω δεξια sorkos να εχει το σημα της Ανορθωσης και να ειναι γαλαζιο και ασπρο
ευχαριστώ!
 

DeletedUser2581

Guest
ενταξει φιλε μου περιμενω.Α επισης τωρα που το βλεπω το backround δεν μου αρεσει και τοσο εχεις κατι αλλο?Σε ευχαριστω παντος για τον κοπο σου.σου ειπα σε ολα και κατι να μου αλλαξεις ειμαι λιγο ιδιοτροπος αλλα νταξει.Περιμενω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αν μπορει καποιος ας μου κανει και εμενα ενα που να ειναι της ΑΝορθωσης και να γραφει πανω δεξια sorkos να εχει το σημα της Ανορθωσης και να ειναι γαλαζιο και ασπρο
ευχαριστώ!

Πες αν θέλεις καμμία αλλαγή...

 

DeletedUser

Guest
Κάτι που σκέφτηκα αλλά δεν ξέρω αν σου αρέσει και πως θα βγει είναι να βάλω σε background εικόνα από κερκίδα των οπαδών της Ανόρθωσης...
 

DeletedUser2581

Guest
Α επισης τωρα που το βλεπω το backround δεν μου αρεσει και τοσο εχεις κατι αλλο?Σε ευχαριστω παντος για τον κοπο σου.σου ειπα σε ολα και κατι να μου αλλαξεις ειμαι λιγο ιδιοτροπος αλλα νταξει.Περιμενω.
 

DeletedUser

Guest
Ψάχνοντας βρήκα δύο ωραίες παρουσίες και σου έκανα και μία τρίτη... απλή αλλά...




Εσείς είχατε τον Παντελή πρόεδρο;;; Ήταν να έρθει σε μας αλλά δεν... :))
 

DeletedUser

Guest
Δωσε μου τωρα kai to code tis deuteris me tous opadous autin 8a balo...
 

DeletedUser

Guest
Axyronas αν έχει κάτι στο μυαλό σου πες το. Δεν εχω κάτι στο μυαλό μου για backround!

Tsele μοίωσε το ύψος σε 80.

edit: Μεγάλωσα τον κλιντ και άλλαξα την γραμματοσειρά.

62345465.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να σας ρωτήσω κάτι σχετικό με το photoshop?? που τις βρίσκετε αυτές τις περίεργες γραμματοσειρές?? στο photoshop δεν τις έχει.. τις κατεβάζεις μήπως?? και αν ναι από που??
 

DeletedUser2581

Guest
φιλε ενταξει ειναι καλο αν μπορεις ομως ξανααλλαξε την γραμματοσειρα σε κατι πιο cool και τα οπλα αν μπορεις να ειναι colt buntline.Τωρα για το φοντο αν μπορεις βαλε να φαινεται ενα σαλουν ο εξωτερικος του χωρος.αν δεν μου αρεσει τοτε να αφησεις το φοντο που εχεις.κανε και τις αλες αλλαγες σε παρακαλω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ok. Βασικά τα όπλα είναι αυτά που θέλεις αλλά στα πραγματικά. Για την γραμματοσειρά κάτι καλό θα βρω!
 
Κορυφή