Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
οοοοοο αl capone κατσε εξω απ' το κελι κανενας απ' τους μπατσους δεν θα μπορει να σε βρει κανε κιαλο φονο σκοτωσε πορτοκαλι:lf:lf:lf:p
 

DeletedUser

Guest
rafaelos1995 να και η δικιά σου...

rafaelos1995.png
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω πολυ φιλε...εξαιρετικη δουλεια
Μη χρησιμοποιείς το Ανέβασμα υπογραφής...
Απλά πάρε το link της φωτογραφίας...αυτό...

Κώδικας:
http://img543.imageshack.us/img543/7390/rafaelos1995.png
και επικόλλησέ το ανάμεσα σε αυτά-->
 

DeletedUser

Guest
law φτιαξε και σε εμενα μια ρε αλανη!!της κανω συλλογη!!!:p:D
 

DeletedUser2581

Guest
Φιλε lawpaok ή οποιοσδηποτε αλλος μπορει να το κανει επειδη η joahna μου εσβησε τις υπογραφες αβαταρ μου επειδη ηταν πολλες μου κανεις αλλη?Το λοιπον ακου τι θελω.Στα αριστερα μια αρκετα μεγαλη φωτογραφια με τον Clint Eastwood(με τσιγαρο στο στομα αν γινεται αν μπορεις αν δεν μπορεις δεν πειραζει κανενα προβλημα).Στα αριστερα δυο colt buntline ενωμενα σε σχημα Χ.Πανω δεξια να γραφει Axyronas.Τελος το φοντο θελω να το επιλεξεις εσυ.Ξερω οτι θα βρεις το καταλληλο.Βασιζομαι επανω σου.Ευχαριστω.Το περιμενω.
 

DeletedUser

Guest
εγώ έχω πολύ δουλειά αυτές τις μέρες όσων αφορά υπογραφές και τέτοια οπότε δεν θα μπορέσω...τουλάχιστον για την ώρα...:))
 

DeletedUser2581

Guest
ενταξει ομως υπαρχουν κι αλλοι παιδια σας παρακαλω μπορει καποιος να μου κανει αυτο που ζητησα?
 

DeletedUser

Guest
Τώρα που ξανακατέβασα το Photoshop, εφτιαξα και εγώ κάτι:

72654397.png


soory για την γραμματοσειρά αλλά ακόμα να κατεβάσω, επίσης αν θέλεις να αλλάξω κάτι πες μου!
 

DeletedUser2581

Guest
Δικε μου εισαι φοβερος αν μπορεις ομως να μου αλλαξεις την γραμματοσειρα και να μου την κανεις ετσι πιο μαγγια ρε φιλε πως να το πω ξερεις εσυ. επισης τα οπλα ειναι ωραια αλλα αν μπορεις να ειναι colt buntline.Επισης αν μπορεις μεγαλωσε μου και λιγο πιο λιγο τον clint eastwood.Ευχαριστω πολυ.
 

DeletedUser

Guest
lol του λες οτι ειναι τελια αλλα του λες να σου φτιαξει καινουργια που να ειναι εντελως διαφορετικη :p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Δικε μου εισαι φοβερος αν μπορεις ομως να μου αλλαξεις την γραμματοσειρα και να μου την κανεις ετσι πιο μαγγια ρε φιλε πως να το πω ξερεις εσυ. επισης τα οπλα ειναι ωραια αλλα αν μπορεις να ειναι colt buntline.Επισης αν μπορεις μεγαλωσε μου και λιγο πιο λιγο τον clint eastwood.Ευχαριστω πολυ.

Τα όπλα είναι clint eastwood. Αυριο θα κανω τις αλλαγες!
 
Κορυφή