Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
θα θελα και εγω μια υπογραφη...
να εχει πισω μια εικονα της ανορθωσης αμμοχωστου και να γραφει καπου το ονομα μου(rafaelos1995) και καπου ενα the west με καπως πιο αγρια γραμματα....το που θα μπει το καθε τι ειναι δικη σας δουλεια...ευχαριστω εκ των προτερων
 

DeletedUser

Guest
που το θυμήθηκες αυτό...
έχει ένα μήνα ποστάρει άνθρωπος...
θα δω αν μπορώ να την κάνω αύριο...:))
 

DeletedUser3436

Guest
κανε και σε εμενα μια

παρομοια με την δικια μου υπογραφη να λεει τα ιδια αλλα να φενεται καλυτερα,πιο καθαρα.
 

DeletedUser

Guest
Tην υπογραφη μου την θελω με τα εξης χαρακτηρηστικα:
φοντο απο πισω θελω να εχει εναν ανθρωπο να δολοφονει καποιον αλλον...
κατω δεξια να γραφει αl capone το Α με ελληνικο χαρακτηρα και τα αλλα με αγγλικο με μια πολλη ωρεα γραμματοσειρα
και για εικονα θελω να βαλετε αυτην--->http://www.google.gr/imgres?imgurl=...dsp=24&ved=1t:429,r:10,s:149&biw=1280&bih=577
 

DeletedUser

Guest
θα θελα και εγω μια υπογραφη...
να εχει πισω μια εικονα της ανορθωσης αμμοχωστου και να γραφει καπου το ονομα μου(rafaelos1995) και καπου ενα the west με καπως πιο αγρια γραμματα....το που θα μπει το καθε τι ειναι δικη σας δουλεια...ευχαριστω εκ των προτερων

Ρε συνονόματε άλλαξε το σε Ομόνοια Λευκωσίας τζαι να γράψει Rafaellos 1996!
 

DeletedUser

Guest
Tην υπογραφη μου την θελω με τα εξης χαρακτηρηστικα:
φοντο απο πισω θελω να εχει εναν ανθρωπο να δολοφονει καποιον αλλον...
κατω δεξια να γραφει αl capone το Α με ελληνικο χαρακτηρα και τα αλλα με αγγλικο με μια πολλη ωρεα γραμματοσειρα
και για εικονα θελω να βαλετε αυτην--->http://www.google.gr/imgres?imgurl=...dsp=24&ved=1t:429,r:10,s:149&biw=1280&bih=577



θα μου την φτιαξετε επιτελους αυτην την υπογραφη η να αποταθω σε αλλο ταπελλογραφειο?????:dr:dr:dr
 

DeletedUser

Guest
Αναλαμβάνω εγώ...

Λίγο μπερδεμένο δεν σου φαίνεται;;;;




Μπορώ να το ξεκαθαρίσω... Πρώτον δολοφονία δεν βρήκα γι' αυτό έβαλα όργανα δολοφονίας. Και η εικόνα του Καπόνε λίγο δεν μ' αρεσε... Αν θέλεις το φτιάχνω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα μου την φτιαξετε επιτελους αυτην την υπογραφη η να αποταθω σε αλλο ταπελλογραφειο?????:dr

Χαλάρωσε ρε φίλε...δεν έχει άλλο ταπελογραφείο εδώ κοντά ούτως ή άλλως...:p:lf
Θα δω αν μπορώ να την κάνω τώρα....
 

DeletedUser

Guest
κοίτα δύο ποστ πάνω από το δικό σου... και κατέβα ακόμα ένα! :))

ε εντάξει τι;
δεν μπορώ να προσπαθήσω;:p
Άσε που είναι εκτός ορίων....
Οι κανόνες λένε μέχρι 80 pixels ύψος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
500x100 pixels δεν λέει κάπου;;; Τόσο το έκανα και για τον sakiz και δούλεψε...

Ελεύθερα δοκίμασε... άντε να ζωντανέψουμε το thread!
 

DeletedUser

Guest
ειστε και οι πρωτοι παρα πολλη καλη δουλεια:wk:wk:gl:gl
 

DeletedUser

Guest
Δεν χρειάζεται τώρα...άρεσε στον al capone...:wk
Άμα δεις την μίκρυνε ο sakiz...στα 79 pixels...
Επίσης...

Υπογραφή
Η υπογραφή σου δεν επιτρέπετε να είναι μεγαλύτερη από 80 εικονοστοιχεία (pixel), που είναι περίπου 3 - 4 γραμμές κείμενο. Δεν επιτρέπετε επίσης να είναι κουραστική για τα μάτια, να περιέχει πολλούς συνδέσμους και διαφημίσεις ασχέτως αν οι διαφημίσεις είναι απλό κείμενο ή σύνδεσμοι.
 
Κορυφή