Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
SOTOS-S1995 για δες αυτό...τα χέρια του Iriquois δεν βοηθάνε για να κρατάει καραμπίνα...πιο πιθανό θα ήταν να κρατούσε κιάλια έτσι πως τα έχει...:p

sotoss1995.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ζήτα από τον ραφαέλλο να γίνεις μέλος....είσαι πολύ καλός...

ευχαριστώ αλλά προτιμώ να δουλεύω μόνος...δεν είμαι καλός στην ομαδική δουλειά...ούτε και στα ομαδικά αθλήματα καν δεν είμαι καλός...
 

DeletedUser

Guest
παιδια μπορειτε να μου φτιαξετε ενα ιδιο με αυτο που εχω αλλα με πιο σκουρο καφε χρομα και πισω ενας τυπος να πυροβολαει(μικρος ενοειτε και animation ετσι πισω) ή ο κλιντ με το νουμερο 10 στο ποντσο του το ειπα και πιο πριν γινετε?μου φενετε δυσκολο:d:d

κάτι σαν του σάκι;

edit:

δηλαδή κάπως έτσι;

oooook.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά... συνεχίστε έτσι...
 

DeletedUser

Guest
Υπογραφή
Χρώμα: οτι να ναι
Κείμενο: CFH - Cowboys From Hell (με μαυρα γραμματα αν γινεται)
Εικόνα: τον ιroquois της παρακατω εικονας http://img145.imageshack.us/img145/7463/19947109.jpg (αν γινεται να κρατα στα χερια του καραμπινα ακριβειας)

Μέγεθος:κλασικο

επειδή είναι cowboys form Hell νομίζω είναι πιο κατάλληλο αυτό:
t83gra.png
 

DeletedUser

Guest
λοιπον για να μην ξαναλεμε τα ιδια

μονο το μεγεθος του anser ειναι μεσα στους κανονες

ολα τα αλλα όχι

και επειδη πραγματικα δεν εχω καμια διαθεση να στειλω τοσα πμ για να την αλλαξετε αν δεν το κανετε απο μονοι σας θα το κανω εγω...+10 ποντοι ποινης για παραβαση των κανονων

ps. θελω και εγω υπογραφη
 

DeletedUser

Guest
λοιπον για να μην ξαναλεμε τα ιδια

μονο το μεγεθος του anser ειναι μεσα στους κανονες

ολα τα αλλα όχι

και επειδη πραγματικα δεν εχω καμια διαθεση να στειλω τοσα πμ για να την αλλαξετε αν δεν το κανετε απο μονοι σας θα το κανω εγω...+10 ποντοι ποινης για παραβαση των κανονων

ps. θελω και εγω υπογραφη

είμαι το παράδειγμα χρηστών για ένα καλύτερο φόρουμ :D:p
 

DeletedUser

Guest
λεγωντας μικρος νομιζω οτι εννοει το μεγεθος και οχι παιδακι...και αυτη η υπογραφη απο θεμα νοηματος ειναι χαλια ετσι οπως ειναι τωρα...:(

σωστος

βαλε ας πουμε κατι σαν και αυτον στο βαθος της εικονας
Cowboy_Shooting-2_T-shirt72.jpg

αλλα στο κανονικο μεγεθος και να γραφει κλιντ
 

DeletedUser

Guest
λοιπον για να μην ξαναλεμε τα ιδια

μονο το μεγεθος του anser ειναι μεσα στους κανονες

ολα τα αλλα όχι

και επειδη πραγματικα δεν εχω καμια διαθεση να στειλω τοσα πμ για να την αλλαξετε αν δεν το κανετε απο μονοι σας θα το κανω εγω...+10 ποντοι ποινης για παραβαση των κανονων

ps. θελω και εγω υπογραφη

ερωτησης...ποιος βαζει τους ορους για το μεγεθος κλπ?
αν το βαζετε εσεις μηπως θα ηταν δυνατο να το μεγαλωσετε λιγο για να φαινεται καλυτερα η δουλεια των παιδιων και γενικοτερα οι υπογραφες?

α και γιατι εσεις σαν ομαδα ή σαν ατομα δεν υπογραφετε τις υπογραφες?εστω καποιο σημαδακι ο καθενας οχι ολοκληρο ονομα απλα να ξερουμε ποις την εφτιξε καθε φορα...επισης γινετε να στειλω πμ σε καποιον συγκεκριμενο απο την ομαδα γιατι τα γουστα μας ταιριαζουν(σε σχεση με τις υπολοιπες υπογραφες) και να μου φιαξει εκεινος μια υπογραφη ή πρεπει να απευθυνομαι μονο στην ομαδα?
 

DeletedUser959

Guest
Παρακαλω μου κανετε 1?
Χρωμα καφε και ασπρα γραμματα
Κειμενο SocratesTheBest
εικονα Αν μπορειτε παρακαλω 1 οπλακι?(στιλ μουσκετου)
μεγεθος οσο ειναι του ανσερ
Ευχαριστω πολυ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser959

Guest
ναι ιδικα του avrianou ειναι πολυ ωραια η υπογραφη
 

DeletedUser

Guest
όχι ρε τι λες του ανσερ και του sotos-s1995 είναι πολύ καλύτερες
 
Κορυφή