Δήλωση Συμμετοχής Αρχηγών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser7103

Guest
κυριε κορντ δε μου απαντησατε.... ποτε θα βγαλετε την 10δα με τους αρχηγους?
σας ροταω για να δω αν αξιζει να δηλοσω συμμετοχη σαν απλος παιχτης......

στελιο δηλωσε ασχετα ποιος θα ειναι φιλε...ολοι μαζι θα ειναι....μια ομαδα... μην σε νοιαζουν οι τιτλοι...ελα να παιξεις να το ευχαριστηθεις..
 

DeletedUser6637

Guest
βρε πασακο μου,οκ εχεις δικιο......
εξαλου στον κοσμο που παιζω στον κ7 ειναι νεκρος
ευκαιρια ειναι εξαλου να ευχαρηστηθουμε το παιχνιδι εστω για λιγες ευδομαδες
θα ειναι πολυ ωραια φαση να ξεχασουμε τις πρωσοπικες μας αντιπαλοτητες κ να ανταγωνιστουμε αλλες χωρες...

να μην ξερω ομως εκ των προτερων ποιοι θα ειναι οι μπροσταρηδες?
ποιοι θα το παιζουν αρχηγοι κ θα μας τα πριζουν τα αυτια μας?
για μενα ειναι σημαντικο ποιοι θα ειναι αρχηγοι,για αυτο τον λογο πανω απο ενα χρονο ειμαι εκτος συμμαχιας,εχω κουραστει απο τυχαιους που οταν κερδιζουν κατι κανανε σωστα κ οταν χανουν παντα φταιει καποιος αλλος,επισης οταν τυχον διαφωνεις μαζι τους ο λαθος εισαι εσυ επηδη αυτοι ειναι οι μπροσταρηδες...ακομα δεν απαντανε σε ψιθυρια ουτε σε μηνυματα....τωρα δε θελω να αναφερθω σε ονοματα για θα γινει κολαστηριο εδω μεσα........

εγω προτινω ο κυριος κορντ να βαλει τον εαυτο του για αρχηγο κ κανα 2 αξιολογα ατομα απο την διαχειριση κ οι υπολειπες θεσεις να κλισουν με ψηφοφορια....
 

cord

Ex-The West Team
stelios 82 > Μεσα στις επομενες ημερες θα ανακοινωσουμε τους αρχηγους που θα επιλεξουμε εμεις και θα αναρτησουμε ολες τις υπολοιπες συμμετοχες για ψηφοφορια.
Αν νομιζεις οτι μπορεις να τα καταφερεις καλυτερα απο τα ονοματα που βλεπεις εδω εως τωρα, μπορεις να δηλωσεις για αρχηγος και εσυ.
 

DeletedUser6637

Guest
εγω κυριε κορντ στα οχυρα ειμαι νουμπ κ εξαλου ειμαι κ νευρικος,για αυτο κ δεν δηλωνω συμετοχη σαν αρχηγος

για τους παραπανω λογους που κρινω εμενα,θελω οι αρχηγοι να μην ειναι σαν εμενα,να εχουν υπομονη να εξηγουν στους παιχτες που δεν ξερουν,να απαντανε σε ψιθυρια κ μυνηματα κ οταν χανει η ομαδα να παιρνουν τις ευθυνες της ηττας κ να μαθαινουν απο τα λαθη τους ωστε να γινονται καλυτεροι κ οχι να κραζουν τους υπολειπους......

ως τωρα 2 ατομα που εχουν δηλωσει συμμετοχη για αρχηγοι ειναι επικυνδυνοι ωστε να γινουμε κολαστηριο σαν ομαδα διοτι ειναι ιδιοτελης κ εγωιστες......οσο κ γνωστες κ αν ειναι ο χαρακτηρας τους ειναι σκαρτος για αρχηγια......

δεν εχω κανενα κολημα να αναφερω τα 2 ονοματα αλλα θα γινουμε ροντεο εδω μεσα.........ηταν κ οι 2 <<αρχηγοι>> κ7

edit > Tο θεμα εδω ειναι για να δηλωνουν οσοι θελουν για αρχηγοι. Οποιαδηποτε αλλα σχολια μπορουν να γινονται στο θεμα Ερωτησεις. Ας κρατησουμε το θεμα αυτο καθαρο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
Οι αιτησεις για αρχηγους εκλεισαν.
Συντομα θα αναρτηθουν οι επιλεγμενοι αρχηγοι απο την ομαδα διαχειρισης και η ψηφοφορια για τις υπολοιπες θεσεις.
Ευχαριστουμε για τη συμμετοχη και το ενδιαφερον που δειξατε.
 

cord

Ex-The West Team
Η ομαδα διαχειρισης επελεξε τους παρακατω παιχτες:

  • siastam .gr1
  • Revolver Ocelot .gr1
  • KOXIBA .gr8
  • jimperix7 .gr1
  • *ghost rider* .gr8
  • μπαμπηs o σοuγιαs .gr1
  • skotadopsixos .gr1

Για τους παρακατω παιχτες θα γινει ψηφοφορια ωστε να καλυφθουν οι υπολοιπες 3 θεσεις.

  • GandalfBlack .gr1
  • elisavet11 .gr1
  • joanne1 .gr1
  • MrBean .gr1
  • ΚLaiD .gr1
  • apso23 .gr7
  • SKAZI 4 .gr7
  • johnfage .gr8
  • *Αρχέγονος* .gr8
  • f1 button .gr9
  • GP250381 .gr9
  • fonias14 .gr9
 

cord

Ex-The West Team
Οι εως τωρα αρχηγοι μπορειτε να αρχισετε να καταστρωνετε τα πλανα και οτι αλλο επιθυμειτε για την ομαδα ωστε να κερδισετε λιγο χρονο μεχρι να συμπληρωθουν και οι υπολοιπες θεσεις των αρχηγων.
Η ομαδα διαχειρισης δεν θα εμπλακει καθολου σε αυτο.
Καλη επιτυχια !
 

cord

Ex-The West Team
Μετα απο αποχωρηση του παιχτη *ghost rider* απο την ομαδα των αρχηγων, ορισαμε ως αντικαταστατρια την melenmaria μετα και απο τη συμφωνη γνωμη των αρχηγων.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή