Δήλωση Συμμετοχής Αρχηγών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cord

Ex-The West Team
Εδώ μπορουν να δηλωσουν ολοι οσοι επιθυμουν να ειναι αυτοι που θα επιλεξουν τους παιχτες που θα λαβουν μερος στο τουρνουα.
(Το ονομα οπως ειναι ακριβως στο παιχνιδι και τον κοσμο που παιζουν)
Θα προτιμηθουν οι αρχηγοι / στρατολογοι / συντονιστες Συμμαχιων απο ολους τους κοσμους.
Εως 10 αρχηγους πρεπει να εχουμε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7103

Guest
καλημερα δηλωνω συμμετοχη κ9
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6210

Guest
Kαλό θα ήταν να ψηφίσουμε για το ποιος θα είναι αρχηγός :w

edit > Θα επιλεξουμε εμεις καποιους παιχτες απο αυτους που θα δηλωσουν γνωριζοντας οτι εχουν την εμπειρια στις μαχες και θα υπαρξει και ψηφοφορια και για αλλες θεσεις, νομιζουμε πως αυτο ειναι το πιο σωστο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
Παρουσα...
Οχι για αρχηγος, αλλα για καθε βοηθεια που αυτοι που θα αναλαβουν χρειαστουν.
Στρατολογηση, μαστιγιο κτλ

:w
 

johnfage

Μέλος
για βοηθεια οπου χρειαστει και εγω δηλωνω κόσμος 1

edit > κοσμος ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7250

Guest
TrollerCoaster κ9 δηλώνω ΜΟΝΟ για γέτι

Πράσινα κουρέλια
Μπλε σκισμένο τζιν

Αρχηγός της υπερσυμμαχίας 'OMG Ιερά Τέρατα' του κ9.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6462

Guest
Εγω δηλωνω συμμετοχη για τον κ1 που ειμαι γνωστης των παιχτων κτλ ως GandalfBlack και εχω δηλωσει και τα ρουχα που θελω να μεταφερω στον κλονο μου :) Ευχαριστω! :w
 

DeletedUser3505

Guest
Κ1 μπαμπης ο σουγιας......
βεβαιως βεβαιως !
 

KLaiD

Μέλος
ΚLaiD Κ1


(στρατολόγος στον Κ8)

όχι για αρχηγός, για στρατολόγος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6637

Guest
δεν ενδιαφερομαι να δηλωσω για καποια θεση πρωσοπικα,αλλα θελω να κανω μια ερωτηση-διευκρινηση για την εκλογη των 10 αρχηγων

ποτε θα ανακοινωθει η τελικη 10δα?
ο λογος που ροταω ειναι ο εξης

για μενα πρωσοπικα ειναι μεγαλο θεμα ποιοι θα ειναι αρχηγοι κ λογος ειναι οτι θα ειναι το κριτηριο μου αν θα δηλωσω συμετοχη στο ιβεντ

καποιοι(ονοματα δε λεω) που εχουν δηλωσει στα παραπανω ποστ,
αν κ ειναι γνωστες κ δυνατοι παιχτες....δεν κανουν για αρχηγοι διοτι ειναι υπεροπτες,ιδιοτελεις κ ψωναρες(δεν ανοιγουν μνμ,δεν απαντανε σε ψιθυρια,οταν χανουν σε μαχες οχυρων παντα φταινε οι αλλοι κ ποτε αυτος που συντονιζε κ αλλα πολλα)

κ επειδη εχω μαθει οταν κανω κριτικη σε αλλους να κανω κ την δικη μου κριτικη πρωτα.......εγω δεν δηλωνω συμετοχη για αρχηγος διοτι ειμαι νουμπ κ νευρικος....

edit > Οι αρχηγοι θα επιλεγουν καποιοι απο εμας ως ομαδα διαχειρισης και καποιοι απο τους ιδιους τους παιχτες με ψηφοφορια.
Το δικο μας κριτιριο στην επιλογη που θα κανουμε θα ειναι το συμφερον της ομαδας που θα λαβει μερος στο τουρνουα πιστευοντας πως αυτοι που θα επιλεξουμε ειναι απο τους πιο καταλληλους για αυτο.
Επισης, διατηρουμε το δικαιωμα να υπερισχυσουμε της ψηφοφοριας αν διαπιστωσουμε πως καποιος παιχτης δεν πρεπει να μεινει εξω απο την ομαδα των αρχηγων.
Οι αρχηγοι δεν θα λαβουν τιποτα ως επιπλεον ανταμοιβη, οποτε καλο ειναι να το σκεφτειτε και αυτο οταν θα κανετε την οποια κριτικη σας σε αποφασεις που μπορει να μην σας βρισκουν συμφωνους. Υπαρχουν πολλοι αξιοι παιχτες που πιθανον να μεινουν εξω απο την ομαδα αυτη και αυτη ειναι μια δυσκολη αποφαση που ομως καποιος πρεπει να την παρει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5285

Guest
Τελικα ο Ελληνας αν δεν ειναι αρχηγος δεν ειναι τπτ. Σχεδον οσες και οι συμμετοχες ειναι και οι δηλωσεις για αρχηγο. Πολλοι απο αυτους εμπειροι και χρησιμοι και πολλοι απλα για να γελας.

Ελπιζω οποιος κανει την επιλογη να σκεφτει με μονα κριτηρια τη σοβαροτητα τη γνωση και την εμπειρια.

Οσον αφορα τους αρχηγους που θα επιλεξουν τους 150 εκπροσωπους της Ελλαδας στο τουρνουα καλο ειναι να αποφευχθουν τα γεγονοτα προηγουμενων event που εβαζε ο καθενας τους δικους του. Οποιος θελει να κανει το βλαχοδημαρχο να παει στο χωριο του να βαλει υποψηφιος.

Αποψη μου για τα κριτηρια επιλογης των 150 πρεπει να ειναι τα εξης:

Να μπορει να ειναι καποιος ον ωρα 11,12 και 1 το βραδυ γιατι περιπου τετοιες ωρες θα παιζουμε.
Να δεχτει να στηθει συμφωνα με τις εντολες για να μην εχουμε μονομαχους με 2000 ζωη.
Να μην ειναι παρτακιας δηλαδη να παιζει για την ομαδα.
Και απο εκει και περα πρωτα να τσεκαρουν τα ρουχα και το επιπεδο του καθε παιχτη.

Δε θα ειμαι υποψηφιος αρχηγος. Εχουν δηλωσει ηδη πολλα αξια παιδια και ευχομαι καλη επιτυχια και καλο κουραγιο.
 

DeletedUser6637

Guest
κυριε κορντ δε μου απαντησατε.... ποτε θα βγαλετε την 10δα με τους αρχηγους?
σας ροταω για να δω αν αξιζει να δηλοσω συμμετοχη σαν απλος παιχτης......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή