Για μια... φουστα μπαλετου..!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cord

Ex-The West Team
k1xpi1.jpg

Ενας διασημος χορευτης της αγριας δυσης, o Dance King, φτανει στον κοσμο 1 για το μεγαλυτερο καλλιτεχνικο γεγονος της χρονιας για το οποιο θα χρειαστει μια παρτενερ.
Για να διαλεξει την πατρενερ του θα βαλει διαφορες δοκιμασιες σε ολο τον γυναικειο πληθυσμο του κοσμου που θα συμμετεχει στον διαγωνισμο.
Για να γινει αυτο, θα πρεπει οσοι γυναικειοι χαρακτηρες θελησουν να παρουν μερος, να πανε στη πολη του την "Ballet Town" που βρισκεται στην κομητεια "Welcome Queens of Dance" (B6).

Δηλωστε συμμετοχη εδω γραφοντας μονο το ονομα του χαρακτηρα σας στον κοσμο 1 εως την Πεμπτη, 27 Ιανουαριου στις 20:00' !
Οι αποστολες/δοκιμασιες θα αναγραφονται και εδω και στο εσωτερικο forum της πολης.

jzdzro.jpg


Σημειωσεις
- O διαγωνισμος θα ολοκληρωθει σε τρεις φασεις οπου σε καθε φαση θα ζητηθουν απο τους διαγωνιζομενους διαφορα πραγματα οπως, ωρες εργασιας σε διαφορες δουλειες, προϊοντα απο δουλειες, συγκεκριμενος
αριθμος σε καποια/ες ικανοτητες κ.τ.λ.
- Τον χορευτη χειριζεται ενα μελος της ομαδας διαχειρισης και το κυριο μελημα του ειναι να ελεγχει τις αποστολες/δοκιμασιες που θα κανουν οι παιχτες/ριες ωστε οι αναφορες που θα μας δινει να ειναι σωστες.
- Θα υπαρχει καθημερινος επανελεγχος και απο αλλο μελος της ομαδας διαχειρισης ωστε να διασταυρωνονται τα στοιχεια και να μην υπαρχει καμια περιπτωση λαθους.
- Η πολη χωραει 50 κατοικους και αν υπαρξει αναγκη θα αυξηθει η χωρητικοτητα.
- Διαχειριστες που πιθανον να λαβουν μερος στον διαγωνισμο δεν θα εχουν καμια σχεση με τη διοργανωση του.
- Ο χαρακτηρας του Dance King θα απανταει επισης σε μηνυματα με οτι αποριες υπαρχουν στο in-game forum στους διαγωνιζομενους.

_______________________________
images source:
- Wild West Women: Travellers, Adventurers, and Rebels - Rosemary Neering (2000)
- Miami City Ballet's next Kravis performance
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
banessa (κ την θέλω)

Ελπίζω να αρέσει κ στον ντογκ....:w:w:w:w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
dolores koynamoyta κ θα γινει δικια μουυυυυυυυυυ
 

DeletedUser

Guest
Στο θεμα θα μπαινουν μονο συμμετοχες ο,τι αλλο ποστ εκτος της συμμεχτοχης σας θα σβηνεται και θα παιρνει ποινη.
 

DeletedUser

Guest
Reclaim82
(Αν και το ροζ δεν μου αρεσει σαν χρωμα ..:sad)
 

DeletedUser

Guest
il brutto (ο παιχτης δηλωθηκε απο εμας επειδη ειναι αποκλεισμενος απο το φορουμ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θα ηταν ενδιαφερον ο διαγωνισμος χωρις εμενα?

Αρα Guess what

Darkfox
 

DeletedUser3340

Guest
τη θέλω

και εγώ την θέλω!!!!!!!!!!!!!!!

edit > συμπληρωνετε το ονομα του παιχτη σας στον κοσμο 1 !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
tavrina
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή