Βρες την λέξη!

  • Δημιουργός θέματος Patikol
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Λοιπόν σε αυτό το θέμα, θα βάζει κάποιος μια πρόταση χωρίς spaces (π.χ. μουαρεσειαυτοτοπαιχνιδι) Και ο άλλος από κάτω θα πρέπει να βρει τι έγραψε ο απο πάνω του (π.χ. μου αρέσει αυτό το παιχνιδι) και να το γράψει και μετά από κάτω να βάλει μια δικιά του...Ξεκινώ:


Ειμαικ4ωςτυχοδιωκτης
 

DeletedUser

Guest
πωπω..θα πρεπει να θελει πολυ μυαλο,και σκεψη,για να παιξει καποιος αυτο το παιχνιδι..
δεν νομιζω πως μπορω να το αντεξω..
θα καψω φλατζες..
 

DeletedUser

Guest
πωπω..θα πρεπει να θελει πολυ μυαλο,και σκεψη,για να παιξει καποιος αυτο το παιχνιδι..
δεν νομιζω πως μπορω να το αντεξω..
θα καψω φλατζες..

χεχε...εννοειται δεν θα βαζουμε τοσο απλές φράσεις...θα βάζουμε και φράσεις με άλλα τυχαία γράμματα Π.Χ. ειμαιλκτυχοδιωκτης....(ειμαι+λκ+τυχοδιώκτης....
και θα βάζουμε καμιά σειρά...άντε ξαναξεκινάω:

Τοεπαιχνιδιακλμουρρραρεσειηγκλπολυζχρκαιμμψνειμαιφηδηζαεπιπεδογηπενηνταρεττρία
 

DeletedUser

Guest
...

Λοιπόν σε αυτό το θέμα, θα βάζει κάποιος μια πρόταση χωρίς spaces (π.χ. μουαρεσειαυτοτοπαιχνιδι) Και ο άλλος από κάτω θα πρέπει να βρει τι έγραψε ο απο πάνω του (π.χ. μου αρέσει αυτό το παιχνιδι) και να το γράψει και μετά από κάτω να βάλει μια δικιά του...Ξεκινώ:


Ειμαικ4ωςτυχοδιωκτης


Ειμαι κ4 ως τυχοδιωκτης



αλλακανωγιααλλαχερομε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
αυτοτοπαιχνιδιμαρεσειαλλακαλυτεραναφωναξεταιτοναιλουροπουτοεχειαναγεισεεπιστημηπιακαιειναιπλεονονομαστοκαιωςαιλουριανα
 

DeletedUser

Guest
Το παιχνίδι αυτό δεν μπορεί να συνεχιστεί διότι το να γράφουμε μεγάλες προτάσεις χωρίς κενό ορισμένες φορές προκαλεί δυσλειτουργία στο φόρουμ.

Ως εκ τουτου κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή