Νέα Ιδέα Βοηθοί Wiki

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Δεν ξέρω αν το θυμάστε ή αν κάποιοι από εσάς το κάνετε ακόμη στους κόσμους σας.
Μιλάω για το "Φόρουμ Πόλης", που γράφαμε Οδηγούς και άπειρα κατεβατά για νέους ή και παλιούς παίκτες, είτε για την συμμαχία μας είτε για όλο τον κόσμο.

Εάν καταφέρουμε να πάρουμε άδεια για δημιουργία μερικών λογαριασμών "Βοηθού Wiki", θα ενδιαφερόταν κανείς να βοηθήσει;

Τι θα μπορείτε να κάνετε;
Έχουμε κάποιες σελίδες στο wiki, με γενικές πληροφορίες για όλο το παιχνίδι. Αλλά κάποιες από αυτές έχουν να ενημερωθούν από το 2018 ή και παλαιότερα. Μπορείτε να δείτε κάποιες από αυτές σε αυτή την Κατηγορία.
Αυτό που θα χρειαστεί να κάνετε είναι να μας βοηθήσετε να ανανεώσουμε αυτά τα κείμενα, που πρέπει να είναι βοήθεια για όλους τους παίκτες του The West, ή και να προτείνετε / δημιουργήσετε οδηγούς όπως κάναμε στα φόρουμ πόλης.
Π.χ. Οδηγός - Πώς να ξεκλειδώσεις όλες τις εργασίες εύκολα με ικανότητες. ή Οδηγός - Πώς να ανέβετε πιο γρήγορα επίπεδα στο The West.

Ελπίζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ. Αν δεν καταλαβαίνετε, ρωτήστε με σε αυτό το νήμα ;)

Μερικές Προϋποθέσεις/Απαιτήσεις που θα χρειαστούμε από εσάς:
> Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας εάν γνωρίζετε και την Αγγλική γλώσσα, ακόμα καλύτερα.
> Εννοείται άριστη γνώση του παιχνιδιού, ή τουλάχιστον σε κάποιες συγκεκριμένες κατηγορίες του παιχνιδιού.
> Ωράριο δεν θα έχουμε, αλλά σίγουρα θα έχουμε προθεσμίες όταν προστίθενται νέα πράγματα στο παιχνίδι.
> Πιθανή γνώση χρήσης Discord για την συννενόησή μας (λέω πιθανή, γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν θα το κάνουμε εδώ στο φόρουμ αυτό).


Edit: Να προσθέσω ότι και άτομα που γνωρίζουν από κώδικα (js, jquery, html, css, mediawiki) μπορούν να είναι στην ίδια ομάδα και να βοηθάνε στο παρασκήνιο.

Το παρόν νήμα είναι απλά μια ιδέα, για να δούμε αν ενδιαφέρετε κανείς να βοηθήσει σε αυτό το θέμα, μην παίρνετε ότι γράφετε εδώ ως δεδομένο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Αφού εχω καθημερινά πάνω απο 10 ώρες ελεύθερου χρόνου, τις παραπάνω ώρες είναι το βράδυ λόγο δουλειάς , δεν έχω καί κάτι παραγωγικό να κάνω αν θα βοηθήσει άλλους αυτό που θα κάνω τότε ναι ενδιαφέρομαι.
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
@DoUzOs εμφανισου για σενα λενε. :p
Όταν έχω φτιάξει άπειρους οδηγούς για το παιχνίδι, έχω κάνει τόσα και τόσα και δεν μου έγινε απευθείας πρόταση, το θεωρώ τουλάχιστον προσβολή και δεν διατίθεμαι καν να δηλώσω ενδιαφέρον.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Όταν έχω φτιάξει άπειρους οδηγούς για το παιχνίδι, έχω κάνει τόσα και τόσα και δεν μου έγινε απευθείας πρόταση, το θεωρώ τουλάχιστον προσβολή και δεν διατίθεμαι καν να δηλώσω ενδιαφέρον.
Ελα ντουζο μην κλαις θα περασει , αξιζεις παραπανω ,προσπάθησε να μην γίνεις άνθρωπος της επιτυχίας, αλλά άνθρωπος της αξίας, κοίταξε γύρω σου πώς οι άνθρωποι θέλουν να πάρουν περισσότερα από τη ζωή από όσα βάζουν... ενας άνθρωπος με αξία θα δώσει περισσότερα από όσα λάβει. Να είσαι δημιουργικός Ντουζο, αλλά βεβαιώθου ότι αυτό που δημιουργείς δεν είναι κατάρα της ανθρωπότητας.

Παρε ενα λαικ να χαρεις
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Όταν έχω φτιάξει άπειρους οδηγούς για το παιχνίδι, έχω κάνει τόσα και τόσα και δεν μου έγινε απευθείας πρόταση, το θεωρώ τουλάχιστον προσβολή και δεν διατίθεμαι καν να δηλώσω ενδιαφέρον.
Δεν θυμάμαι να έχω δει κάποιον οδηγό :) Και ο λόγος που θέλω να γίνει αυτή η ομάδα είναι για να μην διαγράφονται τέτοιοι οδηγοί όπως διαγράφηκαν και οι δικοί μου από τους κόσμους που έπαιζα και έχουν κλείσει :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DoUzOs

Παλαίμαχος
Ελα ντουζο μην κλαις θα περασει , αξιζεις παραπανω ,προσπάθησε να μην γίνεις άνθρωπος της επιτυχίας, αλλά άνθρωπος της αξίας, κοίταξε γύρω σου πώς οι άνθρωποι θέλουν να πάρουν περισσότερα από τη ζωή από όσα βάζουν... ενας άνθρωπος με αξία θα δώσει περισσότερα από όσα λάβει. Να είσαι δημιουργικός Ντουζο, αλλά βεβαιώθου ότι αυτό που δημιουργείς δεν είναι κατάρα της ανθρωπότητας.

Παρε ενα λαικ να χαρεις
Δεν θέλω να φανταστώ την υπερπροσπάθεια που κατέβαλες για να τα γράψεις αυτά χωρίς να γελάσεις στο τέλος.
Δεν θυμάμαι να έχω δει κάποιον οδηγό :) Και ο λόγος που θέλω να γίνει αυτή η ομάδα είναι για να μην διαγράφονται τέτοιοι οδηγοί όπως διαγράφηκαν και οι δικοί μου από τους κόσμους που έπαιζα και έχουν κλείσει :)
Ήταν μικρός οδηγός, λογικό να σου πέρασε απαρατήρητος, ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΛ.
 
Κορυφή